İçeriğe Yönlendir

Teslimat Süresi

Cenk Avcı

Recommended Posts

Cenk Avcı
(düzenlendi)

Arkadaşlar, korktuğum başıma geldi. 2 hafta önce Kuga için depozit yatırdım ve bana teslimat süresi olarak tahmini 15 gün, en geç 1 ay süre verildi. Şu an 5 haftaya çıktı, büyük bir ihtimalle dahada uzayacak. Böyle bir durum eminim bir çok kişinin başına gelmiştir. Bu süreci hızlandırmak için herhangi bir tavsiyeniz var mı ?

Ciddi ciddi, depozitimi geri alıp başka bir araba almayı düşünüyorum. Bu durumda muadili hangi aracı önerirsiniz ? Otomatik, dizel olacak fiyatı da 75.000 civarında olacak.

Teşekkürler

tarihinde Cenk Avc? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

5 hafta beklemek hiç hoş değil ama... Yerine ne koyabilirsiniz bilmiyorum...

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Geçen bir passat soralaım dedik önümüzdeki 3-4 ay içinde yok dediler sevkiayatlar hep satılmış :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Geçen bir passat soralaım dedik önümüzdeki 3-4 ay içinde yok dediler sevkiayatlar hep satılmış :D

Vw farklı...

O elinde olsa bile 1 aydan önce teslim etmez... Strateji bu...

Yorum bağlantısı
Cenk Avcı

Bu bayilerin hepsi bir alem. Renault'yu aradım Koleos sordum, ellerinde bırakın arabayı buroşür bile yok.

Araba almak gibi keyifli bir olay ancak bizim ülkede strese dönüşebilir.

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
(düzenlendi)

Fiat'ın sisteminde Türkiye çapında ne kadar bayi varsa o bayilerde olan bütün arabalar görünüyor ve mesela araç ellerinde yoksa ve gelme süresi uzunsa o bayiden araç talep edilebiliyor. Belki Ford'da da böyle birşey vardır. Sormak lazım...

Yeni Sportage de böyle bir durum var 1 ay içinde ancak temin edebiliyorlar.

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Renault'ta reklamı yapılan yeni kasa kangoo'nun 2011 modeli Türkiye'de yok! 2010 modelini 3 ayda ancak teslim alabildik. Bence 5 hafta yine iyi şimdilik...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Dönmez

paranla rezil olmak buna denir her halde.yahu para var araba alamıyorsun.adanlar avrupada dükkana müşteri gelsin diye bakar izde bekletirler.bence bayilerde var sıkıntı.müşteri gelmeden araba istemiyor herhalde bunlar.buras şentürkler ikinci le araçları koymuş şovruma.

Yorum bağlantısı

Clio'yu teslim alma sürecim 1hafta bile değildi. Araç istanbul bayisinden izmir'e getirildi. Ancak bürokrasi işleri, aracı 1ay içerisinde teslim almamı sağladı.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

yeni araç almak için 2 ay çok uzun bir zaman, bu sürenin uzamasını sağlayan da düşük seyreden dolar ve euro kurunun fiyatları aşağı çekip araçlara olan talebi arttırması.

vw den eğer araç başka bayide varsa, nakliye ücretini ödenemiz karşılığında aracı getirtebiliyorlar.

Yorum bağlantısı
Cenk Avcı

Yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkürler.

Ford müşteri hattını da aradım hala cevap bekliyorum. Pazarlama için dünya kadar para harcıyorlar ancak ayaklarına gelen depozitini yatırmış müşteriyi kaçırıyorlar, bu nasıl zihniyet anlamadım.

Zaten ilk defa Ford kullanacağım için çekincem vardı, şimdi iyice emin oldum ki Ford bana ilerde de problem yaşatacak.

Başka markalara da baktım ancak içime sinen bir şey olmadı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...