İçeriğe Yönlendir

Explorer Theft Modunda, Çalışmıyor

Yalçın Demir

Recommended Posts

Yalçın Demir

Arkadaşlar aracımın beyni karıştı heralde neden olur araba marş basmıyor gösterge panelindeTHEEFE gibi bi yazı çıkıyor nedir bilen varmı..

Yorum bağlantısı
Yalçın Demir

Theft yanı hırsızlık anlamına geliyormuş nasıl çözerim acaba şimdi evin önunde araba

Yorum bağlantısı
Hakan Yağlı
(düzenlendi)

belkide sanmıyordur ..

tarihinde Hakan Ya?l? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
(düzenlendi)

Makineye bağlanırsa çözülür mü acep ? Tamirciyi aracın yanına getirip kodları temizletseniz ?

Küçük bir araştırdım da anahtarla alakalı birçok şey çıkıyor. Anahtarı falan değiştirdiniz mi? Yoksa programlama yapıldı mı ?

tarihinde Hakan Tar?m tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İmmo devreye girmiş, uzaktan kumandadır, kapıları nasıl açıyorsunuz? boşa alıp 3-5 mt. ileri-geri yer değiştirip denenebilir.

Yorum bağlantısı
Yalçın Demir

MUHLİS KARDEŞ dediğinizi yaptım direksiyonun altında ufak bir duğme var yazı yok üzerinde. bastım ve iç göstergeler söndü ama dörtlüler yanmadı ve yine çalışmıyor.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Arabalara da damarların içinden geçen kameralı sistemlerden istiyoruz ! :D Şanzımanı açmadan arızayı görmek istiyoruz :p

Yorum bağlantısı
Fatih Ardıç

aracınızda anahtar ayrı kumanda ayrımı?

anahtarın arkasında siyah bir kısım varmı ?

kumanda varsa kumanda pillerini degiştirdinizmi?

eger pats li anahtarsa pats sorunu olabilir

kumandalı sistemse kumandaya yogunlaşın

kumanda algılayı merkezi aracın sürücü tarafı bagaj yan çamurluk içindedir

yeri ni ancak gözle bir kontrol edmenizde fayda var.

size hayırlı yolculuklar dilerim

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas

Hirsizliga karsi emniyet sisteminin anahtarla deaktive edilmesi lazim..uzaktan kumandayla yani... :D

Yorum bağlantısı
Yalçın Demir
(düzenlendi)

aracımın anahtarını bilmiyorum ama kumandası orjinal lincolin kumandasından aracım 96 model eddie bauer 5,0lt. anahtarla deaktive edilmesi nasıl oluyor

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas
aracımın anahtarını bilmiyorum ama kumandası orjinal lincolin kumandasından aracım 96 model eddie bauer 5,0lt. anahtarla deaktive edilmesi nasıl oluyor

Avrupa versiyonlarinda kapilarin otomatik acilip kapanma mekanizmasi uzaktan kumandayla olup ayni sekilde(anti theft) sistemide bu kumanda sayesinde aktif veya deaktif ediliyor...Kapilarinizi ne sekilde aciyorsunuz veya kilitliyorsunuz anahtarlami ? yoksa US versiyonlarinda olan sayi kombinasyonuylami??

Yorum bağlantısı
Yalçın Demir

kumanda dan açıp kitliyorum sayıları kullnmıyorum

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas

Yalcin kardes ,olay biraz komplex :) cevrende TV veya Telefon sebeke vericisi ,anteni varsa bu karisikliga neden olmus olabilir.Alman Boardundan ögrendigim kadariyla da...sirasiyla uygulanabilecekler söyle: Arac aküsü (düsük voltajda da sebeb olabilirmis),Krank mili sensörü (fisi cikarip takin,gerekirse sensörü temizleyin veya degistirin),aracin hatalarini bi okutun..Amerikan forumlarinda Code P1260 "Theft detected - engine disabled" durumunda sadece FORD tarafindan müdahalede sorun cözülür deniyor..Bizim Avrupa Explorerlarda ki Bosch sistemleri Us versiyonlardan farkli en azindan kumandalari...neyse bi yazdiklarimi bi deneyin...olayin takipcisi olucam...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...