İçeriğe Yönlendir

Piranha Escape 5,0" & Next 4624 4,3"

Anil Berke Kavraal

Recommended Posts

Anil Berke Kavraal

Merhaba arkadaslar zaten daha öncede arada sırada konuşulmuştu aklımda next kararı almıştım ama piranha nın bu modeli hem fiyat olarak kafamı karıstırdı hemde özellik olarak...

Arada kaldım biraz lütfen biraz tavsiye verin evet biliyorum next in servisi mukemmel müşteri ilişkileri çok iyi ama diğer firmada bunları vaad ediyor gibi...

özellikleri burdan tek tek yazıp kıyaslamam zor olucak ama hepsiburada link lerini veriyorum eğer vaktiniz varsa yardımcı olabilirseniz bana çok mutlu olurum.

Arada 70 lira fark var ikiside basarsoft kullanıyor 70 lira ucuz olmasına rağmen hem 5,0" ekran var hemde artı olarak ömür boyu bedava harita guncellemesi var piranha da bunun yanında artı olarak cok önemli olmasada video in var.

Next i anlatmama cokta gerek yok sanırım hemen hemen konuyla ilgili herkes teknik detayını biliyor bu cihazın.

http://www.hepsiburada.com/Liste/piranha-e...tegoryId=257643

http://www.hepsiburada.com/Liste/next-ye-g...tegoryId=257643

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Bence alabiliyorsanız Garmin'e bakın, sonra bunlara bakın...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

pirhana ilanındakiler doğruysa ben onu alırım :) 7 günü geçerse yenisi ile değişim :nazar:

video girişi de varmış tv bile bağlanır ona :)

Yorum bağlantısı
Murat Yıldırım

Navigasyon cihazında bluetooth,video oynatıcı,resim gösterici,Transmitter v.s. bunların hepsi hikaye inanın o özellikleri aldıktan sonra hiç kullanmayacaksız.kullanmayacağınız özelliklere boşuna para ödemeyin derim.piranhayı bilmem ama ben GARMİN kullanıyorum son derecede memnunum.bu arada cihazımın Navigasyondan başka ekstra bir özelliği yok.

Yorum bağlantısı
Davut Çavdar

Kesinlikle Piranha tavsiye etmiyorum ben, Raptor modelini almıştım, resmen sinyal alamıyor, kopuyor vs bir sürü sorun yaşadım 2 defa gönderdim servise bir şeyi yok diye geri gönderdiler.

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy
Kesinlikle Piranha tavsiye etmiyorum ben, Raptor modelini almıştım, resmen sinyal alamıyor, kopuyor vs bir sürü sorun yaşadım 2 defa gönderdim servise bir şeyi yok diye geri gönderdiler.

+1

piranha çin no name ürünleri kendi üretimi diye satar ,cihaz üzerinde teknik hiç bir bilgisi mevcut değildir.

aynı hatayı bende yaptım raptor aldım ve zararına hemen sattım .

eski escalade ve voyager ürünleride no name ürünlerdi fakat bu son jenerasyon no name ürünlerden çok daha kaliteliydi.

kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Bence alabiliyorsanız Garmin'e bakın, sonra bunlara bakın...

Garmin leri araştırmadım basarsoft kulanıyorlarmı onu bilmiyorum esasında parasına cok fazla takılmıyorum bir kere alacağım bir ürün oldugu için ... bugun birde onu inceleyiceğim ...

Navigasyon cihazında bluetooth,video oynatıcı,resim gösterici,Transmitter v.s. bunların hepsi hikaye inanın o özellikleri aldıktan sonra hiç kullanmayacaksız.kullanmayacağınız özelliklere boşuna para ödemeyin derim.piranhayı bilmem ama ben GARMİN kullanıyorum son derecede memnunum.bu arada cihazımın Navigasyondan başka ekstra bir özelliği yok.

anladım o özellikler beni çok cezbetmiyor zaten bir tek fm transmitter zaman zaman işe yarayabilir onun dışında gerisine fazla takılmıyorum bende ...

anladım teşekkür ederim ...

+1

piranha çin no name ürünleri kendi üretimi diye satar ,cihaz üzerinde teknik hiç bir bilgisi mevcut değildir.

aynı hatayı bende yaptım raptor aldım ve zararına hemen sattım .

eski escalade ve voyager ürünleride no name ürünlerdi fakat bu son jenerasyon no name ürünlerden çok daha kaliteliydi.

kesinlikle tavsiye etmiyorum.

teşekkürler şimdi sırada next mi garmin mi sorusu kaldı cevaplanması gereken :)

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

yurt dışında olsaydık garmin derdim ,türkiyede İ go 8 yazılım başarsoft harita ile next .

ayrıca next'i servis ve müşteri memnuniyeti açısından çok iyi olduğunu duyuyorum.

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Harita olarak ne kullandığını bende bilmiyorum, cihazı kullanma tarafıyla ilgileniyorum :D

Şuana kadar uyduya bağlandıktan sonra 1 defa bile kopma olmadı. Bulunduğun rakımı, gideceğin güzergahı, uzunluğunu falan çok güzel hesaplıyor, 1 defa bile beni yanıltıp başka yollara sokmadı. Çok detaylı seçenekleri var. Ben tatilde kebapçı, balıkçı, oto yıkama, tarihi yerler vs aklına ne gelirse kimseye adres sormadan garmin den buldum, gerçekten kutsal bir teknoloji.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bende piranha voyger var şimdiye kadar açık alanda kopma yaşamadım tüneller ve kapalı alan dışında, özellik olarak bence ömür boyu harita güncellemesi vermesi mükemmel bu bile yeter diyorum, yıllık harita güncelleme fiyatlarına bakın :s herkes piranhanın servisinden şikayetçi ama ben her nedense bir kere servisle işim oldu ondada cihazı değiştirdiler.üst modelle, cihazın içini açmıştım pili değiştireyim derken dağıttıydım cihazı :p 90 tl karşılığında üst modelini verdilerdi. geçen sene.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
İlker Anıl

ya valla benimkide piranha leon markaydı geçenlerde yok yere bağlanmamaya başladı bende açtım içini antenine bakayım diye üstüne üstlük ışığı ön çerçeveyeileten plastik parçasınıda kaybettim şimdi korkuyorum piranhaya göndermeye o kadar çok şey yazıyoki internette bunlarla ilgili :) ne yapılabilir acaba bileniniz varmı ?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
ya valla benimkide piranha leon markaydı geçenlerde yok yere bağlanmamaya başladı bende açtım içini antenine bakayım diye üstüne üstlük ışığı ön çerçeveyeileten plastik parçasınıda kaybettim şimdi korkuyorum piranhaya göndermeye o kadar çok şey yazıyoki internette bunlarla ilgili :D ne yapılabilir acaba bileniniz varmı ?

bence servise yollayın, en kötü ihtimal düşük bir ücretle yenisini verirler :D

bende pilini değiştireyim diye açtım cihazı dağıttım iyicene sonra servise götürdüm onarılmadı, geçen sene 90 tl ye üst modelini verdiler.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bence next.

Video in özelliği olmasada olur. Kaç kere o özelliği kullanacaksınızki ?

Birşey izlemek veya dinlemek istiyorsan zaten hafızasınıda kullanabilirsin.

Nextin navigasyon performansı çok daha iyi. Uyduya bağlanma vs olarak önde.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

Video in güzel bir özellik..

Geri görüş kamerası bağlanabilir..

Yorum bağlantısı
İbrahim Göknar
(düzenlendi)

Navitech kullanıyorum, İgo 8 yazılımı kullanıyor çokta menmunum, güncellemede hiç sıkıntı çıkarmadı ve sınırsız güncelleme var, bir de ona bakın isterseniz, ama Garmin neredeyse bu işin piri ve GPS icad olduğundan beri var....

tarihinde ?brahim G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İlker Anıl
bence servise yollayın, en kötü ihtimal düşük bir ücretle yenisini verirler :nazar:

bende pilini değiştireyim diye açtım cihazı dağıttım iyicene sonra servise götürdüm onarılmadı, geçen sene 90 tl ye üst modelini verdiler.

abi sağol vallabi cesaret geldi ya :nazar: yarın bir göndereyim bakalım

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Burda olmaması gereken mesajları sildim arkadaşlar..

Hava güzel, açın camı derin bir nefes alın...

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Burda olmaması gereken mesajları sildim arkadaşlar..

Hava güzel, açın camı derin bir nefes alın...

Ben 5 dakika sen 3 dakika sonra gelmişsin. Nerdeydin, açıkla çabuk? Ayakkabılarını görmedim dışarda. Araba da yok. Nasıl oldu bu bakim, ha? :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...