İçeriğe Yönlendir

Güzergah Öneri Ve Diğer Tavsiyeler

Emre Gülşen

Recommended Posts

Emre Gülşen

Arkadaşlar bayram sonrası görev icabı Ege bölgesi dışında yaklaşık 5 günlük bir iş seyahatine çıkacağım.Gideceğim iller;Karaman,Niğde, Sivas, Kırşehir

Lokasyon olarak nasıl bir yol izlemeliyim.Nerede kalınır, neler yenir, yollarda radar vb. dikkat edilmesi gereken şeyler konusunda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Düşünce 1:

İzmir - Nevşehir ( uçak)

Nevşehir - Kırşehir ( 100 km )

Kırşehir - Karaman ( 308 km )

Karaman - Niğde ( 200 km )

Niğde - Sivas ( 340 Km)

Sivas - İzmir ( uçak )

Düşünce 2:

İzmir - Sivas ( uçak)

Sivas - Niğde (340 km )

Niğde - Karaman ( 200 km )

Karaman - Kırşehir ( 308 km )

Kırşehir - Nevşehir ( 100 km )

Nevşehir - İzmir ( uçak )

Düşünce 3:

İzmir - Sivas ( uçak)

Sivas - Nevşehir ( uçak) Şu ana kadar uçuş bulamadım.

Geri kalan lokasyon 1. alternatifle aynı gibi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İzmir Nevşehir bulacağını da sanmıyorum... Bildiğim kadarıyla yok...

İzmir Sivas da yoktur...

İzmir Kayseri bulabilirsin...

Uçak işini bi netleştir.. Ona göre plan yapalım..

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

İzmir - Nevşehir ve izmir- Sivas internette buldum Abi.

Kayseri'yi de araştırayım

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Direk uçuş yok Emre.. Ben öyle biliyorum.. Bir daha bak bakalım..

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben de bayramda İstanbul'a gideceğim, geze geze gideyim diyorum, özellikle spot marketleri merak ediyorum, İstanbul girişinde falan var galiba, eskilerden hatırlıyorum. Poli Spotçular Çarşısı diye biryer varmış, oraya bakacağım bu gibi yerler var mı başka bildiğiniz? İstanbul'a girişte veya yol üzerinde?

Güzergah:

1111pb.jpg

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Ben de bayramda İstanbul'a gideceğim, geze geze gideyim diyorum, özellikle spot marketleri merak ediyorum, İstanbul girişinde falan var galiba, eskilerden hatırlıyorum. Poli Spotçular Çarşısı diye biryer varmış, oraya bakacağım bu gibi yerler var mı başka bildiğiniz? İstanbul'a girişte veya yol üzerinde?

Poli spotçular çarşısına gitmek için Gebze'den yan yola girmelisiniz.[İstanbul istikametine giderken sol tarafınızda kalıyor]Bu aralar bu güzergahta (E-5)te yol çalışması var.Üst yan yolda trafiğe kapalı.Eskihisar feribot yoluna inip oralarda sormalısınız.Tarifi çok karışık yolu bilmeyen için zor.Çıkışı kolay İstanbul tarafı çıkış istikameti açık.

Yorum bağlantısı
Guest Ramazan Demir

İzmir- konya uçak

konya-karaman

karaman-niğde

niğde-kırşehir

kırşehir-sivas

sivas uçak durumunu bilmiyorum..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Poli spotçular çok çok gidilesi bir yer değil, nispeten ufak ve spottan çok, paket halinde alınıca uygun, koltuk-buzdolabı-lcd beraber gibi.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Tatile kim çıkarsa çıksın, buraya uğramazsa Çağlar'dan beter olsun! :vreka:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Ben. bu sene, kurban için Muğla ya mı gitsem neetsem :vreka:

Etin yağlı mı senin?... Hmm, olur olur. Gelll! :(

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci
Tatile kim çıkarsa çıksın, buraya uğramazsa Çağlar'dan beter olsun! :D

ben gelecegim ama

Etin yağlı mı senin?... Hmm, olur olur. Gelll! :D

bu durumda gelecegim ama muhtemelen görüşemeyiz

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
Poli spotçular çarşısına gitmek için Gebze'den yan yola girmelisiniz.[İstanbul istikametine giderken sol tarafınızda kalıyor]Bu aralar bu güzergahta (E-5)te yol çalışması var.Üst yan yolda trafiğe kapalı.Eskihisar feribot yoluna inip oralarda sormalısınız.Tarifi çok karışık yolu bilmeyen için zor.Çıkışı kolay İstanbul tarafı çıkış istikameti açık.

Teşekkür ederim abi, benim kafam karışır şimdi bulamam ben burayı anlaşıldı :s

Poli spotçular çok çok gidilesi bir yer değil, nispeten ufak ve spottan çok, paket halinde alınıca uygun, koltuk-buzdolabı-lcd beraber gibi.

Bulsam da gitmeye değmezmiş demek ki. Tamam o zaman gerek yok. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
ben gelecegim ama

bu durumda gelecegim ama muhtemelen görüşemeyiz

Gel sen gel. Angus'u da al yanına. Mangal yaparızzz... :s

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci
Gel sen gel. Angus'u da al yanına. Mangal yaparızzz... ;)

fetiyeye kaç km orası

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen
İzmir- konya uçak

konya-karaman

karaman-niğde

niğde-kırşehir

kırşehir-sivas

sivas uçak durumunu bilmiyorum..

İzmir - Konya İstanbul aktarmalı uçak var.Aktarmalıda zaman kaybı oldukça fazla

Ankara'ya da uğramam gerekebilir bu sebeble İzmir -Ankara direkt uçak sonra Ankara-Karaman-Niğde-Kırşehir -Ankara olacak gibii.Sivas'ı ayrıca ziyaret edeceğim.İlginiz için teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

daha yeni döndüm oralardan , yarın maçtan önce anlatırım

izmir-konya direk uçuş var, inince araç kiralarsın, karaman-vs... gezer tozar, dönüşte konyaya iner atlar pegasusa izmire dönersin

otelleri , restorantları bilahare anlatırım, ama niğdeden kırşehire geçerklen nevşehirde emminin yeri var, çay iç, öğlen yemeğine denk getir, emmi elemanlara süper salata yaptırıyor, tat mutlaka

Yorum bağlantısı
Sait Aktaş
İzmir Nevşehir bulacağını da sanmıyorum... Bildiğim kadarıyla yok...

İzmir Sivas da yoktur...

İzmir Kayseri bulabilirsin...

Uçak işini bi netleştir.. Ona göre plan yapalım..

Direk Sivas uçuşları mevcut ama benim önerim İzmir Konya uçakla gelmen, Karaman zaten buradan 1 saat uzaklıkta. Konyayı merkez kabul ederek heryere kolaylıkla karayolu ile gitmen olacak.

Gezilip görülecek yerler özellikle Konya-Aksaray hattından sonra başlar.

Nevşehir, Kayseri, Sivas sonra da Yozgat, Kırşehir, Ankara yaparsın. Oradan da tekrar İzmire dönebilirsin.

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Programım netleşti,

21 Kasım sabah 07:00 uçağıylaAnkara'da olacağım, alandan kiralık araçla Karaman'a geçeceğim Pazar-Pazartesi Karaman, Salı sabahı Niğde ziyareti ve konaklama, Çarşamba Kırşehir ziyareti ve konaklama, perşembe Ankara'ya dönüş ve İzmir uçağı...

Mehmet Abi fırsat olursa ve müsait olursan yanına uğramak istiyorum.Telefonlaşırız.Yardımların için teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet Abi fırsat olursa ve müsait olursan yanına uğramak istiyorum.Telefonlaşırız.Yardımların için teşekkürler...

Emre mutlaka beklerim..

Ama işin içine uçak girince programda yardımcı olamadım ben.. :lol2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...