İçeriğe Yönlendir

Taksitle Microsoft Windows 7 Home Premium İmkanı

Eray Sireli

Recommended Posts

Eray Sireli
(düzenlendi)

image-1.jpg

Türk Telekom ve Microsoft'un yaptığı işbirliği kapsamında, dünyanın en çok kullanılan yazılımlarından birisi olan Microsoft Windows'un en yeni versiyonu olan 'Microsoft Windows 7 Home Premium'a, daha az zamanda daha çok iş yapmak isteyen KOBİ'ler, esnaflar ve ev kullanıcıları, Türk Telekom telefon faturalarında 24 ve 36 aylık taksitler ve çok avantajlı fiyatlarla sahip oluyor. 31 Aralık 2010 tarihine kadar Türk Telekom satış kanalları aracılığı ile sahip olunabilecek 'Microsoft Windows 7 Home Premium'un yanında, kampanya kapsamında ayrıca hediye edilen Ek Uygulamalar CD'si içerisinde yer alan ve bu kampanyaya özel olarak geliştirilen ek yazılımlar, servis ve hizmetler ile Türk Telekom Müşterilenin iş ve evdeki verimliliklerinin arttırılması hedeflenmiştir.

image-2.gif

kaynak: http://www.turkticaret.net/windows7/index.php

http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Gu...mium-Kampanyasi

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

bu iyi olmuş telekomun bu aralar yaptıkları fena degil.faturayla taksit ödeyerek telefon notebook bazı şeyler daha var bide bu.bence iyi düşünülmüş.

Yorum bağlantısı
O da doğru. :rolleyes: Ama bugüne kadar gördüğüm en iyi ve kararlı windows diyebilirim. Hele ki Vista şaçmalığından sonra. :flowers:

+1

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Standart kullanıcıyım, Xp ile 7 arasında hiçbir fark sezemiyorum, bit mit bilemem, hatta artık hiç işletim sisteminiz de olmasa, laptoplarda OS açmadan kendi programları üstünden de çalışma yapılabiliyor.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
Standart kullanıcıyım, Xp ile 7 arasında hiçbir fark sezemiyorum, bit mit bilemem, hatta artık hiç işletim sisteminiz de olmasa, laptoplarda OS açmadan kendi programları üstünden de çalışma yapılabiliyor.

win7 ortak ürün gibi bir şey ama oturunca xp kadar kullanışlı olucak.bunun üzerinde çıkacak yeni versiyon işletim sistemi yeni üretilen parçalara destek verecegi için çıkar.win7 bile yetersiz şu an.

hazır boot cd leri var.hdd yi sadece veri bankası olarak kullanmak kalıyor.windows göçme sıkıntısıda yok.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Hepsi minimal özelliklerde linux oluyor :( Güzellik orada abi :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
O da doğru. :D Ama bugüne kadar gördüğüm en iyi ve kararlı windows diyebilirim. Hele ki Vista şaçmalığından sonra. :(

Mikroshit illa ki bir saçmalık yapar xp öncesi millenium edition gibi. Ama Çağlar anlamaz tabii. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Okyay Pay

kurulumdan 1-2 sene sonra farkı hissedersin abi

yada fazlaca yükleme ve silme yapıyorsan birkaç ay da kafidir.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu ürünü yalnızca evinizde kullanabilirsiniz. Ofisinizde yasal olarak mümkün değil.

Eh evinde kaç kişi orijinal ürün kullanıyor :)

Ama aynı Telekom, office home and business veriyor, onu şirketiniz için alabilirsiniz. en gereklileri toplamış bu sistem: word, excel, powerpoint ve en önemlisi outlook.

SSD diskte win 7 kullanmak gerekiyor en iyi performans için. bu sebeple bi ssd ile win7'nin üstüne tanımıyorum :D:)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Bu ürünü yalnızca evinizde kullanabilirsiniz. Ofisinizde yasal olarak mümkün değil.

Eh evinde kaç kişi orijinal ürün kullanıyor :)

ben :D daha yeni bir dünya para verdim leptopu uçurdu :)

bunu evde 2-3 bilgisayara kurulabileceğini söylemişlerdi ne derece doğru acaba.

Yorum bağlantısı
ben :) daha yeni bir dünya para verdim leptopu uçurdu :D

bunu evde 2-3 bilgisayara kurulabileceğini söylemişlerdi ne derece doğru acaba.

lokman abi bence win7 nin suçu yok aksilik olmuş.win7 ve xp ev ortamında kaç makina varsa kurabilirsin.sorun olmaz ama win apdate sırasında sorun çıkar buna dikkat edilmeli.

bu kampanyanın amacı evleride lisanslı hale getirme çabası bence.

Ben de 2010 yılında hala mekanik diskleri kullanmamızı anlamıyorum...

ssd fiyatları düşünce şöhretide yayılır.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
lokman abi bence win7 nin suçu yok aksilik olmuş.win7 ve xp ev ortamında kaç makina varsa kurabilirsin.sorun olmaz ama win apdate sırasında sorun çıkar buna dikkat edilmeli.

bu kampanyanın amacı evleride lisanslı hale getirme çabası bence.

Oktay abi, yanlışın var, orjinal ürünü aktive etmen gerekir ve home premium'u 1 pc den fazla aktive edemezsin. yoksa cısss

Lokman abi, yanlış yazmış oktayım tamircim. update olacaktı o. güncellemedir. windows tuşuna basınca tüm programlardan windows update'i çalıştırman gerekir.

yoksa hiç çalıştırmadın mı?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ha onu yapıyorum Sani bütün bilgisayarlarda güncelleme otomotikte :)

vatan bilgisayar evde 3 bilgisayara kurabileceğimi söylemişti o yüzden sormuştum

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Eh evinde kaç kişi orijinal ürün kullanıyor :crazy:

Ama aynı Telekom, office home and business veriyor, onu şirketiniz için alabilirsiniz. en gereklileri toplamış bu sistem: word, excel, powerpoint ve en önemlisi outlook.

SSD diskte win 7 kullanmak gerekiyor en iyi performans için. bu sebeple bi ssd ile win7'nin üstüne tanımıyorum :):D

Benim hiç SSD'm olmadı, biliyor musun ağbi? :)

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
(düzenlendi)

Antivirüslerde olduğu gibi key 3pc için olansa kurulur, tabi Sani daha iyi bilir, büyük usta o :D

Eğer 3pc ye kuruluyorsa diğer 2 hakkı 100 liradan satarsan eder 200 lira. Bi win7 parası daha çıkar :)

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

bildigim home larda kurulabiliyor oldugu diger pre ve bus olanlar ticariye girdgi için durum farklı.

10.000 rpm diskler varken sata3 ler yoldayken kullanılmaya devam edilecegi açıkca ortada.

sani biz alışmışız pre ile bus olanlara home hiç bişi oluyor lokman abime fazlasıyla yeterli girdigi tek link fordclub nasılsa (attım tutarsa diye.) :):blush:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Oktay abi, 10.000rpm lerle raid 0 yapısında bile ssd hızlara yetişemiyorlar.

Hatta sata 3.0 SSD çıkarsa, o zaman vay haline mekaniklerin.

Home premium'ların çekirdekleri resmen kısıtlanmış. Saçma sapan hatalar verebiliyorlar. Sırf bu yüzden bazen ev kullanıcılarına dahi PRO satıyorum, o riski alamam maalesef.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
Oktay abi, 10.000rpm lerle raid 0 yapısında bile ssd hızlara yetişemiyorlar.

Hatta sata 3.0 SSD çıkarsa, o zaman vay haline mekaniklerin.

Home premium'ların çekirdekleri resmen kısıtlanmış. Saçma sapan hatalar verebiliyorlar. Sırf bu yüzden bazen ev kullanıcılarına dahi PRO satıyorum, o riski alamam maalesef.

özelliklerini çok iyi biliyorum.ssd 4 de çıksa 3.5hdd ler gibi tutunması için bu hdd lerin satış fiyatında olması gerekiyor buda şimdilik zor.karşı çıkmıyorum yanlış anlaşılmasın.sadece fiyat farkı sebebiyle bu süreç uzakta.ve usb 3.0 larda ciddi degişim getrecege benziyor.şu an flaşh diske kurulum yapmak mümkün ve hız boyutu ciddi şekilde iyi.

home lar adı üstünde sani.en çelimsiz celeron ile kullanırsan hiç sorun yaşamazsın. :blush::) explorer hatasından yinede kurtulamaz ama çalışır yinede.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Evet F/GB olarak değerlendirildiğinde gerçekten SSD'lerin HDD'lere yaklaşması zor.

Ama inanıyorum, düşecek fiyatları, bende yükseltecem benimkini :blush:

Yorum bağlantısı
Aytaç Bulgay

Bence bu saatten sonra Win 7 kullanılmalı bana gelen arkadaşların cihazlarına win 7 kuruyorum artık. Kullanımı xp kadar kolay ve yazılımında linux da kullanıldığı için olsa gerek virüslere karşı daha sağlam hele de iyi bir virüs proğ varsa kolay kolay çökmüyor. PC konfigürasyonu da uygunda oldukça hızlı kullanıyorsunuz sistemi. Ayrıca kurulumuda oldukça basit

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...