İçeriğe Yönlendir

'83 Ford Granada 2.3 Gl V6

Cumhur Unay

Recommended Posts

Cumhur Unay

06 voz 43 ün yalnızlığına yüreğimiz dayanmadı , kardeş aldık :) Araç 2.3 v6 motordur .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aynı fotoğrafı boyutunu 800x600'e düşürerek tekrar yükleyin lütfen...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
:nazar: vay vay vayyyy, otomobil budur, tez elden, nikelajlardan kurtula...
Yorum bağlantısı
Cumhur Unay
:nazar: vay vay vayyyy, otomobil budur, tez elden, nikelajlardan kurtula...

Çamurluk ağızlarının çürümemesi için nikelajların uçları sıkı şekilde kapatıldı

Yorum bağlantısı
Cumhur Unay
Harika görünüyor... Güle güle kullanın...

Teşekkür ederim Mehmet bey. Bundan sonra daha aktif olmaya çalışacağım forumda .

Yorum bağlantısı
Cumhur Unay
Güle güle kullanın,ön kısımda biraz hizalamaya ihtiyaç var sanırım,arabanın çehresi değişecektir emin olun :nazar:

Teşekkür ederim. Gümrükten geldiğinden bu zamana kadar hiç ellenmedi . Keyfe keder komple boyandı. Çamurluk ağızlarındaki nikelajları yapıldı. Kaportasına ellenmedi.

Yorum bağlantısı
Cumhur Unay

Teşekkürler Erkan bey .. Bizim için artık efsane oldu zaten :hahahoho: 25 senedir bindiğimiz 5. Granada olunca :ninja:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Hayırlı olsun,güle güle kullanın.

Granada apayrı bir dünya. Uzun zaman binip de sonrasında vaz geçeni görmedim daha. :nazar:

Yorum bağlantısı
Cumhur Unay
Hayırlı olsun,güle güle kullanın.

Granada apayrı bir dünya. Uzun zaman binip de sonrasında vaz geçeni görmedim daha. :nazar:

Teşekkür ederim ..

Haklısınız Cihan bey .. Vazgeçmek mümkün değil ...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ehliyetim sonrası uzun süre kullanmıştım 2.8 Ghia otomatik V6 karbüratörlü :wub:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

fordun en sevdigim m serisinden sonra 2.modellerinden ayrı bir anısı var bende.tam uzul yol arabası.güzelde bakılmış.iyi günlerde kullanın. :D

makaslıydı degilmi bu?

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cumhur Unay

Hepinize teşekkürler .. Haklısınız Oktay bey . Tam uzun yol arabası , uzun yolda rahatlığına diyecek yok..Konfor abidesi . Bu arada m serileri makaslı fakat Granada'lar makaslı değil ...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...