İçeriğe Yönlendir

Bayramda Aramıza Katılan Yeni Aile Üyemiz

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

doğru söylüyosunuz mustafa bey ama gerçekten çok güzel olur

ama mercekli far şart bu araçlara bence

zenon far bende onu takacam ama merceksiz nasıl olur onu bilmiyom

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

teşekkürler mustafa bey merceğin yapım aşamasını ve ne kadara malettiniz ve verim alıyomusunuz beni aydınlatırsanız çok ama çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Arda Bey, aracınız hayırlı olsun.

Avatar olarak sadece kendi resmimizi kullanıyor yada boş bırakıyoruz.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

herkese çok teşekkürler güzel araç tabi audi a4 ten sonra fazla bişey beklememek lazım, ama iç genişlik süper kafam çarmadan bir araca binmek süper

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Hayırlı olsun aracınız arda bey tekrardan

güle güle kullanın musait bir zamanda görüşelim gelin çayımı için hemde laflarız=)

Yorum bağlantısı
Ramazan Karaçolak

Merhaba,

Maşallah çok güzel duruyıor..Bir mahsuru yoksa araç hakkında bilgi alabilirmiyiz.Bende C-Max hayranıyım.Aracınızı ne kadara aldınız?Km ne kadar?Boya-degişen var mı?Aracın genel durumu nasıl?

Kusura bakmayın bu kadar soru sordum,C-max araştırmamda örnek teşkil etsin diye soruyorum.

İyi Günler

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Merhaba,

Maşallah çok güzel duruyıor..Bir mahsuru yoksa araç hakkında bilgi alabilirmiyiz.Bende C-Max hayranıyım.Aracınızı ne kadara aldınız?Km ne kadar?Boya-degişen var mı?Aracın genel durumu nasıl?

Kusura bakmayın bu kadar soru sordum,C-max araştırmamda örnek teşkil etsin diye soruyorum.

İyi Günler

ramazan bey ben araç hakkında bilgi vereyim ;

aracım 2004 ghia tdci 23.750 tl aldım 130.000 km 3 parca yüzeysel boya var tramer sorgusunda kusursuz cıkıyo. aracın tüm bakımları aracı almadan önce komple yapılmş 3.280 tl faturası mevcut alt takımlarına kadar sıfırlanmış. trigel seti baskı balatısı değişmiş, turbosu sorunsuz enjektörler sorunsuz hepsine tek tek bakıldı alınırken.

bende biraz pimpirikli olduğumdan alır almaz aküsünü ve lastiklerini değiştirdim. xenon taktırdım bunlarla beraber 24.500 maloldu xenon hariç bu fiyata. aracım kaçış olarak süper ve memnunum. tabiki kısmet sonra sorun acarmı acmaz mı zaman gösterecek. ikinci el şans içi

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana iyi akşamlar

Yorum bağlantısı
Ramazan Karaçolak

Verdiginiz bilgiler için teşekürler.Allah kaza bela vermesin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...