İçeriğe Yönlendir

Grand C-max Hakkındaki Yorumlarınız

Misafir

Recommended Posts

Arkadaşlar , benim titx paket focusum var bildiğiniz üzere , babamın santa fe si vardı gecen hafta onu sattık forddan memnun oldugum icin babama da gand c max önerdim sizce nasıl bir araç? 2011 model sıfır km düşünüyoruz.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Arkadaşlar , benim titx paket focusum var bildiğiniz üzere , babamın santa fe si vardı gecen hafta onu sattık forddan memnun oldugum icin babama da gand c max önerdim sizce nasıl bir araç? 2011 model sıfır km düşünüyoruz.

sorduğunuz araç hakkında söylenecek çok fazla bir söz olmasa gerek. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Grand C-max sınıfında güzel bir seçenek, yalnız Santa Fe 4x4 müydü? Bu özelliği kullanacak arazilere gidiyor musunuz?

Yorum bağlantısı

4x4 dü abi, arazide falan kullanılmadı araç.Özelliklerine baktığım kadarı ile santa fe den fazlası var eksiği yok özellik olarak.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sınıfının en yenisi olacak hem de Grand, ismi bile asalet taşıyor.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
1,5 Tane C-max parası. :)

Yeni C-max Titanium 1.6 TDCi 115PS: 51750TL

Kia Sportage: 51700TL

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ama benzinli, hüüptrik versiyonu, bomboş. Kaşkay satıyorsa, Sportage de satacak o da ayrı konu tabii.

Yorum bağlantısı

Titanium x pakette eklenirse 61000 e cıkıyor fiyatı ,sanırım x paketli olacak, babam yeniden suv tarzı istiyor fakat piyasadakilerin tipleri hosuma gitmiyor , bu gün de ford'un sitesini gezerken grand cmax e rastladım aracı çok begendik.Hyundai ve kia da 2. el fiyatlarında cok düşüş oluyor malesef o yüzden tercih dışı bu markalar.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
(düzenlendi)
Ama benzinli, hüüptrik versiyonu, bomboş. Kaşkay satıyorsa, Sportage de satacak o da ayrı konu tabii.

Bomboş mu?Titanium X, Y, Z paket ne varsa ekle yine de Kia'da fazlası vardır...Adamlar bu fiyata sattıklarına bin pişman olmuş durumda...Yeni gelecek partilere deri koltuk falan ekleyip fiyatı 55-60 bin civarına çekecekler...

Almayı düşünen varsa elini çabuk tutmalı...

Gören de beni Kia da çalışıyor sanacak... :)

kia-sportage-03-02-10.jpg

2011-kia-sportage-1.jpg

2011-Ford-Grand_C-MAX.jpg

ford-grand-c-max-6.jpg

tarihinde Sami Akta? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
Yeni C-max Titanium 1.6 TDCi 115PS: 51750TL

Kia Sportage: 51700TL

Onun için sordum abi yukarda benzinli mi dizel mi diye. Dizel deyince 41500Eu+1475 lira oluyor fiyat. 85 e geliyor nerdeyse.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
Onun için sordum abi yukarda benzinli mi dizel mi diye. Dizel deyince 41500Eu+1475 lira oluyor fiyat. 85 e geliyor nerdeyse.

Dizel alıp tasarruf yapmak için fazladan 50 bin lira verileceğine ver 2 bin lira tak tüpü tamamdır... :)

Yorum bağlantısı

Sami bey , sattığımız santa fe 2008de sıfır aldık ve 170000 km idi :) yıl icerisinde cok yol yapılıyor dizel bu mana da daha avatajlı oluyor bize ve şirketin üzerine alacagım icin fiyat ve vergi avantajlarımız da oluyor.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Dizel alıp tasarruf yapmak için fazladan 50 bin lira verileceğine ver 2 bin lira tak tüpü tamamdır... :)

Benzinlisi 1.6 düz vites. Ben olsam öyle yapardım. Sollamaya çıkmam olur biter. :D

Ama dizeli tork delisi 2.0 otomatik. :) 2.0 diye vergi biniyor işte.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ben 1.6 tdi yahut 1.4 otomatik passat önereceğim. Olmadı cirtoen c5 tdci olmadı grand cmax. Araçta çok adam taşıma sözkonusu mu? Arka koltuğa oturuluyor mu? Uzun yol kaç kişiyle nasıl otramda yapılıyor? Yüksek olması lazım mı aracın?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Passat üst segment, ama gündelik kullanımı düşününce, Grand daha işlevsel gibi.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Grand C-Max iyi güzel hoş da, bence biraz milletin kullanıp kronik sorun ya da benzeri problemlerin çıkması beklenmeli, makyaj yedikten sonra alınmalı...

Yorum bağlantısı

Bu gün grand c max ile farklı bir araç olsada çok beğendiğimiz için skoda super b elegance paketli, 1.6 tdi motor araç aldık ;) araç tam bir amiral gemisi :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kullanım konfor, olarak cmax süper, sportage falan bunlar jip tarzı ve dar araçlar, konfor falan cmaxla baş edemez, siz çok km yapıyorsunuz kesinlikle dizel olmalı, kalabalıksanız uzun yolda yapıyorsanız yine cmax gerekli, jip tarzı araçların %90 ı konforlu değil, q7 bile anca kurtarıyor o kadar iyi değil hele ki x5 tam takoz, yani bakın bu araçları bile konfor olarak geriye attım çok üst sınıf olamalarına rağmen, x5 hızlı vs. ama çok sert araç, bu durumda sportage i düşünmeyin bence, fiyakalı ama bu konuda cmax ten geride, passat falan olmaz sedan ve anladığım kadarıyla size uymaz.

Yalnız şunu sakın unutmayın FORD yeni model çıkardığında ASLA ilk gelenler alınmamalı, en az 6 ay beklenmeli, (ben 1 seneden az beklemezdim) gelsin kullanılsın görelim dertlerini sonra bakarız,

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...