İçeriğe Yönlendir

2008 Ford 1.6 Titanium

Muharrem Başpınar

Recommended Posts

Muharrem Başpınar

Fazla söze gerek yok resim herşeyi anlatıyor

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Güzel araç güle güle kullanın şimdilik leylek segmentinde olsada jantlar yakışmış :D ama bagaj spoilerini yakından göremek gerek ben bu spoilerleri genelde pek yakıştıramıyorum..

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
:D Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmanız dileklerimle. Aracın arkadan da bir fotoğrafı var mı?
Yorum bağlantısı
Muharrem Başpınar
(düzenlendi)

Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için jantları değiştirdim orjinallerini taktım :D arkadan fotosu şu an yanımda yok ama bagaj sipolierini ford serviste taktırdım görenler beğeniyor ne diyebilirim ki :)

tarihinde Ersen Tapan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

siyah güzel duruyor ama yıkamacı açmayı düşünmeye başlasanız iyi olur veya bir yıkamacıya aylık üyelik şart.

hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin inşallah

Yorum bağlantısı
Muharrem Başpınar
(düzenlendi)

Sağolun teşekkür ederim siyah araba gerçekten yıkamacı gerektiriyo zaten elimden bez düşmüyo habire siliyorum :D

tarihinde Ersen Tapan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Gerçekten çok güzel görünüyor güle güle binin allah kaza bela vermesin. Renk olarakta koyu renk özellikle siyah focus a çok yakışıyor ama arkadaşların dediği gibi sürekli temizlik gerekiyor. Koyu rengin bir dez avantajı da en küçük çiziği bile çok belli etmesi ama başta da söylediğim gibi bu arabaya da siyah çok yakışıyor:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Sağolun teşekkür ederim siyah araba gerçekten yıkamacı gerektiriyo zaten elimden bez düşmüyo habire siliyorum :D

tecrübeyle sabit benimde aracımda siyah bez benim elimede yapışık ama nafile artık kirli binmeye alıştım zamanla alışıyor insan

Yorum bağlantısı
Muharrem Başpınar

siyah araba temizlik istiyor her zaman yapmak imkansız ama temizleyincede konuşuyor resmen :rolleyes:) açıkcası bende kirli biniyorum yakıt alırken sadece suyla yıkatıyorum...

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza,bela vermesin.iyi günlerde kullanmanız dileğiyle. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Bünyamin Mehan

Hayırlı uğurlu olsun kazasız sorunsuz kullanmanız dileğiyle. :lol2:

Yorum bağlantısı
Selçuk Karabulut

Hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Yorum bağlantısı
Bahadır Çınar
(düzenlendi)
:nazar: Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın tarihinde Bahad?r tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...