İçeriğe Yönlendir

Bayramda Memleketteydim

Alkan Hakan Türe

Recommended Posts

Sabri Güngör

Hani nerde toplantılardan sorumlu Form Bakanı , Bakanım yoksa uyuyormusun :D

Yorum bağlantısı
Alkan Hakan Türe
Ah memleketim...

...

Ozledim resmen. Canakkale toplantisina benden +1.000.000 .....

Muhsin bey, bizim memleket gibisi var mı?

Ben de Çanakkale Lisesi'nde okudum.

Bayramda Çanakkale'deydim, şimdiden özledim :nazar:

Bu arada Çanakkale kış aylarında çok soğuk ve rüzgarlı olur (ama mevsimler de karıştı bişey diyemiyorum). O rüzgarlı ve soğuk havalarda güzel bir gezi olmaz diye düşünüyorum. Baharda bir toplantı daha güzel olur...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Hüzünlendim açayım bi 70'lik be ya :)

Tek gece kesmez, Çanakkale ye 2 gecelik konaklama şart, yanına da Izgara Çipura, limon dilimi ve defne yaprağı eşliğinde....

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol
Tek gece kesmez, Çanakkale ye 2 gecelik konaklama şart, yanına da Izgara Çipura, limon dilimi ve defne yaprağı eşliğinde....

Ozaman ne yapıyoruz ? Mayıs ayı içerisinde toplam 2 günlük güzel bir gezi ( Gelibolu yarımadası , Troia antik kent ve Asos şeklinde ) Geceleride rakı balık şeklinde . ( Bildiğim güzel balık restaurantlar var ) Nasıl program Çağlar bey??? ;):rolleyes::rolleyes:

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol
Firat kardesim, izmir ayrani diyoruz biz balik yaninda icilene :rolleyes: . Onu icmeyenler icinde bir program ayarlamak gerek diye dusunuyorum. Canakkalede her turlu ayarlariz bir seyler yeterki orada olalim.

Aynen Muhlis bey . İzmir ayranı içmiyecek olan misafirler yayık ayranı içerler ozaman :D:p , problem değil herkese uygun program tasarlarız...

Yorum bağlantısı
İhsan Yargıcı
Aynen Muhlis bey . İzmir ayranı içmiyecek olan misafirler yayık ayranı içerler ozaman :nazar::blink: , problem değil herkese uygun program tasarlarız...

yeni bir yasa ile rakı reklamlarında peynir balık ve kavun kullanımı yasak bunun la ilgili çok güzel bir reklamı paylaşmak isterim . ve çanakkale ye asla iki gün yetmez diye düşünenlerdenim saroz, enez, gelibolu,eceabat sardalya, truva neyse işte reklam

http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciRes...6_mf327453.Jpeg

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Altonoluk'ta yazlık var, genelde 2-3 senede bir Çanakkale'ye gezmeye gideriz, severim oraları...Abide ve çevresine 2006'da gitmişiz en son. Aslında o fotoğrafları koymak lazım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...