İçeriğe Yönlendir

Artık Sıra Bana Geldi Galiba.

Mehmet Temel

Recommended Posts

Serhat S. Yazıcı

Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin çok şeker araç küçük mito gibi..

Yorum bağlantısı
Caner Bayrakçı

Güle güle, iyi günlerde ve kazasız belasız kullanın Mehmet Bey. Çok hoşuma gitti, maşallah :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

fiestanın küçüklük halimi bu? :D:D

iyi günlerde kazasız cezasız arızasız kullanmanız dilegiyle.çok tatlı görünüyor.jantlarını sevdim ayrı yakışmış.gögüs ve kapı çekme kolu direksiyondaki beyazlık sizin eserinizmi orjinalmi?çok degişik hava vermiş.çok hoş :p

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
:good1: Mito-Fiat500-KA , tüm bıcırıklar aslında aynı oto. Daha fazla bilgi isteriz.
Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

fiat 500 ile aynı fabrikada yapılıyor.anahtarı bile aynı.esasında ford sadece logoda var.onun haricinde fiat komple.7-8 tane benzinli 2 tanede dizelini sattık.1 kaldı.birdahada gelmedi zaten bundan.ama dizelleri içimde kaldı.çok güzel di o araçlar.(1 tanesi pert oldu )

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Yürüyen aksam ayarlarının farklı olduğunu söyleniyor, bir gelenek olarak daha sert ve dengeli olan: KA.

Yorum bağlantısı
Mehmet Temel

çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için..aracı 2009 da 0 almıştım..hiç bir müdahale yok..tamamen orjinal hali..ama bir kaza sonucu 2.5 ay süre ile serviste kaldı malesef..emniyet kemerleri ve airbag modüllerini çok geç temin edebildiler...şehir içi kullanım için mükemmel bir araç...aldığım bilgi Türkiye ye 500 adet ithal edilmiş ve malesef ithalatı durdurulduğu yönünde...

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hayırlı olsun iyi günlerde kazasız cesasız kullanmanız dileği ile.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun, çok şirin, ortak üretim fakat bu farklı daha iyi, güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...