İçeriğe Yönlendir

Cam filmi Ve Cezası

Süha Demirtaş

Recommended Posts

Caner Tiryaki

maalesef hala yasak. geçen hafta polis çevirdi çıkartın yoksa ceza yersiniz dedi ama kendisi ceza kesmedi. Tabi çekirge bir sıçrar 2 sıçrar 3 üncüsünde ceza makbuzunu eline alır :)

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Arkadaşlar kalkıp kalmadığını ben bilmem ama 10 yıldır ne muayenede nede trafikte bir kere bile uyarı almadım. Ne mutlu bana. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Başlıkta belirtiğim gibi cam filmi sorunu cezalar kalktı mı kalkmadı mı ?

Konunuz birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Arkadaşlar kalkıp kalmadığını ben bilmem ama 10 yıldır ne muayenede nede trafikte bir kere bile uyarı almadım. Ne mutlu bana. ;)

Muayenede zaten birşey demezler. Trafik çevirmesi ise şanslısınız demek veya telefondan girdiğim için göremiyorum yaşadığınız şehirde dikkat edilmiyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal
(düzenlendi)

Muayenede zaten birşey demezler. Trafik çevirmesi ise şanslısınız demek veya telefondan girdiğim için göremiyorum yaşadığınız şehirde dikkat edilmiyor olabilir.

Bazı arkadaşlar muayenede hafif kusur aldıklarını yazmışlar, Eskişehir'de ikamet ediyorum, Karadenizi sınıra kadar gezdim bir kere bile polis arkadaşlar tarafından durdurulmadım. Şehir avantajımda olabilir tabi. tarihinde Serdal Soysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

"trafikçinin insiyatifinde".!!! :unsure2:

sözde hukukla yönetilen ülkede bu iş trafik polisinin insiyatifinde ise, ülkede hukukun üstünlüğünden söz edilemez. trafikçi kanun koyucu ve yorumlayıcı değil, koruyucudur. ama bizim kanun koyucuların işleri o kadar yoğun ki.!!! neden sebep bu işe bi türlü el atamadılar.

Abi bu kadar ünlem işaretinin bir anlamı olmalı ? Doğru mu ?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Trafik polisi insiyatif kullanıp ceza yazmayinca hukuk devleti olunmuyormuş doğru anladım de mi? Bunu mu anlatmaya çalışmıştın?

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Camı filmli araçla izine gelsem bende ceza yer miyim acaba, çekindim şimdi , 2 yıl önce önümde , arkamda duran araçları es geçip aracımı çekmişlerdi plakayı gören vuruyor, bir darbede filmden yemeyelim :)

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Camı filmli araçla izine gelsem bende ceza yer miyim acaba, çekindim şimdi , 2 yıl önce önümde , arkamda duran araçları es geçip aracımı çekmişlerdi plakayı gören vuruyor, bir darbede filmden yemeyelim :)

Kadir, ceza yiyen de çok yemeyen daha da çok. O yüzden bu sorunun cevabı: nasip, kısmet.  ;)

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Kadir, ceza yiyen de çok yemeyen daha da çok. O yüzden bu sorunun cevabı: nasip, kısmet. ;)

Ali Hocam, napalım o zaman nasibimize boyun eyeriz bizde...:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Ali Hocam, napalım o zaman nasibimize boyun eyeriz bizde... :)

En iyi ihtimal film yüzünden polis durdurursa onları filmi o anda sökmeye ikna edin bi şekilde :) Ve kendiniz sökün.

Yoksa hem 170 tl ceza ödersiniz  hem de 1 hafta içinde trafik şubeye uğrayıp filmin söküldüğünü ispat etmeniz gerekit.

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

En iyi ihtimal film yüzünden polis durdurursa onları filmi o anda sökmeye ikna edin bi şekilde :) Ve kendiniz sökün.

Yoksa hem 170 tl ceza ödersiniz hem de 1 hafta içinde trafik şubeye uğrayıp filmin söküldüğünü ispat etmeniz gerekit.

Buralarda yasak değil yaptırdık sökeriz artık..

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ali Hocam, napalım o zaman nasibimize boyun eyeriz bizde... :)

Senin memleket nereydi Kadir. Yani izinde nereye geleceksin?

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Senin memleket nereydi Kadir. Yani izinde nereye geleceksin?

Nasip, kısmet olursa istanbul'a geleceğim Ali abim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...