İçeriğe Yönlendir

Antalya- Olimpos - Kaş - Kaputaş - Fethiye

Ali Çukur

Recommended Posts

Ali Çukur
Trafik levhası ne demek istiyordu.. anlamadım ben ?

Çitlerden 90 km. hız ile atlamak yasaktır demek istiyor abi :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Türkiye'de şehir içi hız limiti 50,şehirler arası hız limit 90,otoyol hız limiti 120 dir demek istemiş. Turistik mekanların çoğunda vardır bu tabeladan. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Türkiye'de şehir içi hız limiti 50,şehirler arası hız limit 90,otoyol hız limiti 120 dir demek istemiş. Turistik mekanların çoğunda vardır bu tabeladan. :)

Bende bunu anlamaya çalıştım da.. şehirler arası tanımını yapamamıştım... Şehir içi dışı demek istemiş heralde ;)

Yorum bağlantısı
Ali Çukur

Şehir içi hız limiti: 50

Şehir dışı hız limiti: 90

Otoban Hız Limiti: 120

O nokta pasaport kontrol noktasıydı.

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik

5-6 yıl önce son iki fotoğrafdaki yerde yüzdüğümü hatırlıyorum, inmesi kolay ama merdivenleri çıkması sıcakta berbattı, hatta orada demir bir köprü vardı yapımı sırasında işçiler falan ölmüş diye hikayesi vardı hatırladım kadarı ile.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Fotoğraflar güzel.. ;)

Ali bey serverımızın can çekiştiği şu günlerde fotoğrafları keşke daha küçük yükleseydiniz :)

Küçüklerini yükleyinde değiştirelim.. :p

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
5-6 yıl önce son iki fotoğrafdaki yerde yüzdüğümü hatırlıyorum, inmesi kolay ama merdivenleri çıkması sıcakta berbattı, hatta orada demir bir köprü vardı yapımı sırasında işçiler falan ölmüş diye hikayesi vardı hatırladım kadarı ile.

Evet evet doğru Saadettin Bey...

Evet evet doğru Saadettin Bey...

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı
(düzenlendi)

güzel bir gezi olmuş :)

tarihinde ?brahim F?nd?kl? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Sürüş keyfiyli bir araçla cennet gibi mekanlar. Dar virajlara gazlayarak girmek... :)

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Keyifli olduğu kadar tehlikeli. Özellikle Demre - Finike - Kumluca arası.

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
Güzel gezi. Bayramda ben de oralardaydım. Keşke karşılaşsaydık.

Adrasan (olimpos'a 5-10 km) bizim köy olur. Olimpos denizinde çok yüzdüm ama adrasan denizi daha bi harika. Olimposa giden muhakkak adrasan'ı ve karaöz'ü de bence görmeli. Eve gidince birkaç foto da ben ekleyeyim bari. Üşenip eklememiştim. Veya ayrı başlık açarım :)

Hadi yaa bilsem arardım sizi Sefa Bey

Hatta Kaş yoluna Adrasan'ın içinden geçerek çıktım bölge trafik binasının oraya...

güzel bir gezi olmuş :p

Tavsiye ederim

Sürüş keyfiyli bir araçla cennet gibi mekanlar. Dar virajlara gazlayarak girmek... :good1:

+ Shell GTL :)

Ama kazadan sonra artık 100 - 110 u geçesim gelmiyor

Keyifli olduğu kadar tehlikeli. Özellikle Demre - Finike - Kumluca arası.

Evet yollar genişlemiş ama hala Demre - Finike arası tehlikeli

Muhtemelen siz olimposta dolaşırken çekildi bu resim. Adrasan denizi. Besberrak, havuz gibi. Suya atlamamak için kendimi zor tuttum.

Evet haklısınız oradayken kendim çekmiştim...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...