İçeriğe Yönlendir

Yeni Arabam

Tamer Ergen

Recommended Posts

Tamer Ergen
(düzenlendi)

1 aydır aradığım arabayı bugün biraz şansımın yardımıyla buldum. İzmir Çetaş'tan 31250 Tl'ye pazarlığı bitirdim. Park sensörü hediye ettiler. 2 hafta içinde teslim ediyorlar.

Not : Araç 2011 Model Focus Comfort Sedan

tarihinde M. Alper Ekinci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

hayırlı olsun, insanın içine sinen arabaya binmesi kadar keyif veren birşey yoktur :)

Yorum bağlantısı
Tamer Ergen

Teşekkürler arkadaşlar. Satışlar iyi olunca bayilerin havasından yanlarına yaklaşılmıyor. Dün aynı araba için Uşak'ı aramıştım. 33000 lira dediler. İzmir Çetaş metalik renk için 32000 lira verdi dedim. O zaman oradan alın dediler. Satışlar biraz azalsada havaları bitse.

Yorum bağlantısı

hayırlı ugurlu olsun kazasız cezasız arızasız iyi günlerde kullanın. :) araç resimlerini teslim aldıgınızda güzel resimlerini ve yorumlarınızı bekliyoruz.

beyaz çok iyi renk tercihi olmuş. :wub: emmininde en sevdigi renk diyorum. :)

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz

Hayırlı olsun aracınız bizimkine kardeş geliyo sanırım :good1::rolleyes:

Yorum bağlantısı
Tamer Ergen
(düzenlendi)

Herkese teşekkürler arkadaşlar. İnşallah bu hafta sonu araba gelecek. O zaman resimlerini ekleyeceğim. Bugün firmadan aradılar. Araca boya koruma, döşeme-koltuk koruma, cam su itici uygulaması ve ses önleme yapalım dediler. Boya koruma için maguires ürünlerini, koltuk-döşeme koruma için 3m ürünlerini kullanıyorlarmış. Fiyat olarak 500+KDV istediler ama biraz pazarlıkla 450-500'e yaptırabilirim gibi geliyor. Böyle birşey yaptırmama gerek var mı? Fiyat olarak uygun mu?

tarihinde Tamer Ergen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tamer Ergen

Yeni fırsat bulabildim arabamın resimlerini çekmeye. Şu anda 1350 km'de. Yakıt tüketimi 8.8 Lt gözüküyor. Focus 1'e göre daha seri geldi bana. Vites aralıkları daha düşük. Ani hızlanmaları daha iyi. Şimdilik aracımdan memnunum. İnşallah ileride bir sıkıntı çıkarmaz.

31012011011.jpg

arabaa.jpg

araba1.jpg

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

:good1: Çok güzel bir araba.

Tavisyem , park sensörlerini gövde rengine (beyaza) boyatın ve arka cama 3 yanlara 2 numara film çektirin. :good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...