İçeriğe Yönlendir

Clio Iii Sahipleri

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

Arkadaşlar, başıma geldi, bu sebeple paylaşmak istiyorum.

Aşağıdaki forumdan faydalanarak sorunumu çözdüm.

Geçen sabah arabaya binip akvaryum misali sesler duyunca kendim müdahele ettim. Yolcu tarafındaki gideri temizledim ancak şoför tarafını halledememiştim. İstinye Renault'a götürdüm, 10dk da temizledir.

Durum riskli çünkü su gideri tıkandığı zaman havuz doluyor ve silecek motoru ve kablolaru içinde kalıyor.

KONU

Aman dikkat, yetkili servisinde silecek kolu veya motoru 400tl den başlıyor...

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Arkadaşlar, başıma geldi, bu sebeple paylaşmak istiyorum.

Aşağıdaki forumdan faydalanarak sorunumu çözdüm.

Geçen sabah arabaya binip akvaryum misali sesler duyunca kendim müdahele ettim. Yolcu tarafındaki gideri temizledim ancak şoför tarafını halledememiştim. İstinye Renault'a götürdüm, 10dk da temizledir.

Durum riskli çünkü su gideri tıkandığı zaman havuz doluyor ve silecek motoru ve kablolaru içinde kalıyor.

KONU

Aman dikkat, yetkili servisinde silecek kolu veya motoru 400tl den başlıyor...

Sani konuyu okumak için üyemi olalım şimdi :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yok yahu, üye olmadan okunamayacağını bilmiyordum.

Forumu ele geçireceğiz ya, bu sebeple rhönoo'cu kazandırıyorum :)

Ben bi iki ayar çekerim şimdi, herkes görür ya :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Naylondan herşey beklenir, merak ediyorum bizim başımıza ne zaman gelecek. :)

Gelmeden kontrol ettir. Silecek kolu yanarsa araç hareket edemiyor, çünkü elektrik geldii anda dumanlar eşlik ediyormuş. Çok çeken var bu konuda.

3-6 ayda bir o ızgara altını kontrol ettirmek lazım...

Yorum bağlantısı
Hasan Dönmez
Sani konuyu okumak için üyemi olalım şimdi :p

Kayıt ol bölümünden üyelik sözleşmesinde Şartları kabul etmiyorum tıklandığında site açılıyor

Yorum bağlantısı
Gelmeden kontrol ettir. Silecek kolu yanarsa araç hareket edemiyor, çünkü elektrik geldii anda dumanlar eşlik ediyormuş. Çok çeken var bu konuda.

Gördümde sıfır araaba bi tarafı da yanarsa, valla forum dilinden kurtulamayız. :nazar: Daha alalı bir ay oldu, demekki 3-4 ay daha vaktimiz var, zaman zaman giderleri su ile kontrol ederim. Duman muhabbetini bende okudum, ancak bir kişinin başına gelmiş olması da şaşırtıcı, bizimki yanarsa garantinin başına ekşiriz. Sani, ne kadar resimli görmüş olsak da bu kanal temizliği muhabbeti kolay bir olay mı? En güzeli servis'in yolunu tutmak da belki kendimiz yaparız.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Gördümde sıfır araaba bi tarafı da yanarsa, valla forum dilinden kurtulamayız. :nazar: Daha alalı bir ay oldu, demekki 3-4 ay daha vaktimiz var, zaman zaman giderleri su ile kontrol ederim. Duman muhabbetini bende okudum, ancak bir kişinin başına gelmiş olması da şaşırtıcı, bizimki yanarsa garantinin başına ekşiriz. Sani, ne kadar resimli görmüş olsak da bu kanal temizliği muhabbeti kolay bir olay mı? En güzeli servis'in yolunu tutmak da belki kendimiz yaparız.

Vidaları sökmem ve uzun tornavida ile açmam 10-15dk mı aldı topu topu. Ama şoför tarafında ulaşamadım. ONun için servise gittim mecburen. Orada da 2dk da hallettiler ücretsiz.

Yorum bağlantısı

yaşlı ve hasta mondimin,bu ay başında temizlik için sökmüştüm silecek altlarını falan,mecburen agaç altlarına parkettiğim için her tarafı yaprakla dolmuş.giderler epey temizdi.yapraklarıda ben temizledim. :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...