İçeriğe Yönlendir

R&#246lanti Sorunu

Mehmet Fatih Bayrak

Recommended Posts

Mehmet Fatih Bayrak

Aracım 97 model 1.8 ghia. Aracımda düz sistem lpg bulunmakta . benim sorunum aracı çalıştırdığımda normal bi şekilde çalışıyor ancak 5 dakika sonra durur halde aracımda titreme ve stop edecek gibi çalışıyor yorumlarınızı bekliyorum.

teşekkürler

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

rolanti valfi temizligi,kelebek temizligi,buji ve kablo kontroller,oksijen sensörü temizligini yaptırın.

forumumuzda bu sorunla ilgili yorumlar konular mevcut.araştırmanızı öneririm.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Fatih Bayrak
rolanti valfi temizligi,kelebek temizligi,buji ve kablo kontroller,oksijen sensörü temizligini yaptırın.

forumumuzda bu sorunla ilgili yorumlar konular mevcut.araştırmanızı öneririm.

öncelikle ilginize teşekürler bu sorun 1 haftadır var sanayiye gitim radyatör tıpasından su kaçırıyordu onu değiştidim ve antifiriz koydurdum.elektrikçiye hararet müşürünü değiştidim arızali idi hararet müşürünü takarken karter havalandırma hortumunu yırtı ve hemen ustama gittim usta oraya bi hortum ayarladı ondan sonra bu sıkıntıları yaşadım

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

hortumu oturtamamış olabilir.kontrol ettirin.en ufak hava sızıntısı bu hatayı yaptırabiliyor.diger hortumlarıda kontrol ettirin bence.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Motor soğukken zengin karışımda çalışırken sorun yok.. Ama motor ısınınca rolanti sorunu başlıyorsa, rolantide fakirde kalıyor olabilir.. Yeniden ve motor sıcakken lpg ayarı yaptırın...

Yorum bağlantısı
Mehmet Fatih Bayrak
Düz sistem, karbüratörlüye takılan mixer mi?

evet tüpde çalışıyor sıralı değil

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...