İçeriğe Yönlendir

Mini Cooper S R56

Malik Altındiş

Recommended Posts

Malik Altındiş

Evet arkadaşlar sonunda birkaç aydır aradığım aracı buldum ve aldım.Bir çoğumuzun bildiği bir araç ama ben yine de paylaşayım biraz bilgi.

Araç hakkında bir kaç şey söylemem gerekirse,2008 model 37bin km'de şu ana kadar hiç bir eksi yanını göremedim.Beklentilerimin üzerinde çıktı.Ara hızlanmaları olsun,kalkışları olsun oldukça tatminkar.Yol tutuşu mükemmel,öyle bir güven veriyor ki araba yola mıknatısla yapışmış gibi,virajları alırken aklınızın ucundan virajdan savrulmak gibi bir düşünce geçmiyor.Yakıt tüketimi de çok yüksek değil Bursa-Balıkesir 150km cıvarı yol yaptım,110-135km/h arası kullandım ortalamam 6.9tl/100km idi.Şehir içinde 520km ye tamamladım ve şu an ortalamam 8.3lt/100km.

İnce ayrıntılara sahip bir araç.İç dikiz aynasının önünde,kapı açma kollarında ve kapı direklerindeki ışıklar farklı renklere dönüşebiliyor isteğiniz doğrultusunda.Ayrıca ön camda rezistans var.Anahtarı son fotoğrafa ekliyorum,bence oldukça şık.Yedek anahtarı da aynı şekilde kumandalı.Araç oldukça dolu bi-xenon+far yıkama,yol bilgisayarı,panaromik cam tavan,start stop tuşu,far yagmur sensörü,dijital klima vs gibi bir çok özelliği var.

resim004a.jpg

resim005aq.jpg

resim009a.jpg

resim012ap.jpg

resim002e.jpg

Yorum bağlantısı

tatlı sevimli bir araç iyi günlerde kazasız cezasız arızasız kullanmanız dileğiyle. :s:s

yakıt değerleri iyiymiş.

Yorum bağlantısı
H.Yusuf Kantarcılar
(düzenlendi)

hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın, çok tatlı duruyor. sorması ayıp kaça aldınız?

tarihinde H.Yusuf Kantarc?lar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Maliyeti ne oldu? S'leri her zaman sevmişimdir. :s Araç kaç hp?

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Güzel ama temiz tutulması zor bir renk. Temiz kullanmanız dileğiyle, güle güle kullanın. :nazar:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun çok güzel, şimdiden kolay gelsin, cila işinde bayağı uzmanlaşırsınız artık :nazar:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Hayırlı olsun , aynısının füme ve otomatik olanı geçen sene bizde de vardı . Gidişi oldukça güzel , bir ay kadar kullandım. Tek şikayetim herkezin sana bakması :nazar:

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Hayırlı olsun Malik güle güle kullan. Çok güzel ve temiz bir araç almışsın. kazasız belasız... :nazar:

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Çok güzel araba, iyi günlerde kullan. Dikkatli git, nazarlık tak. Ne kadara aldığını paylaşabilir misin eğer sakıncası yoksa?

Donanım iyiymiş bu arada, bi xenon+sunroof yeter :nazar:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Kompresörlü mü :D

Hayırlı olsun. Kırmızılarını çok seviyorum.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Hayırlı olsun. BMW forumlarında da gördüm seni, güle güle kullan :D

Yorum bağlantısı
Eren Çiftçi

Hayırlı olsun, güle güle kullanın allah olamayanlara da versin... :D

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

:D hayırlı olsun...

Anahtar üzerindeki Krom kronik....gittikçe rengi kayboluyor , ebayden ucuza bulabilirsin....

Yorum bağlantısı
Necati Dur
Hayırlı olsun , aynısının füme ve otomatik olanı geçen sene bizde de vardı . Gidişi oldukça güzel , bir ay kadar kullandım. Tek şikayetim herkezin sana bakması :D

Bakılmayacak gibi değil ki

Kazasız belasız

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Yol yardımı olursa benim bagaja atarız :D

Şaka bir yana gerçekten çok şeker ve güzel bir araç.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Milli Kuvvetler, Anafartlar Caddesinde gördüm sanırım. :D Çok dikkat çekici.

Yorum bağlantısı
Malik Altındiş

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.Renk gerçekten zor bir renk,bundan önceki aracımı sıfır alırken siyah için 2 ay sıra beklemiştim ve dedim ki bidaha siyah araba almam temizliği zor oluyor ama bunun sıfırına erişemeyince ikinci elde bulduğumuz rengi aldık :bravo: fiyat olarak da 25bin euro cıvarı bir maliyeti oldu şu ana kadar.

Araç 1.6 turbo beslemeli 175hp ve 260Nm tork.

Gerçekten de tüm gözler üzerinizde oluyor.Vosvosumdan dolayı bu duyguya alışığım aslında :f1: En çok hoşuma giden de gerek vosvos da olsun gerek mini de gören küçük çocukların yüzünde bir tebessüm oluşuyor :)

Milli Kuvvetler, Anafartlar Caddesinde gördüm sanırım. :D Çok dikkat çekici.

Doğrdur,çarşıda ayakkabı dükkanımız var zaten iş bankasının arkasında o yüzden her gün birkaç kez geçiyorum o güzergahtan.gerçi balıkesir ufak yer orada iş olmasa da illaki geçiliyor turlarken :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...