İçeriğe Yönlendir

Sarıyer'de Diş Hekimi

Bahadır Çınar

Recommended Posts

Bahadır Çınar

Merhaba. 2-3 gündür ne yazıkki diş ağrısı çekiyorum, fakat işlerden dolayı bir türlü vakit bulup doktora gidemedim. Hem işe hem eve yakın olmasından dolayı Sarıyer taraflarında bir diş hekimine gitmek ideal olacak. Tanıdık ya da bildiğiniz, eli hafif bir diş hekimi tavsiye edebilecekler var mı?

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

yeniköyde gürsel bey var çok iyi bir hekim. diş hekimi gürsel demirci irtibat numaraları 02122239410 - 05323125475 yeniköy spor kulübünün yanında, randevu alınız yoğun oluyor. sarıyer merkezde dental park var, 1-2 defa gittim memnun kaldım ama şuan durum nedir tam bilemiyorum.

tarihinde Osman Y tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Tarabya' da İlhami bey var , eli baya hafiftir . Ben korkardım dişçiden onun sayesinde yendim korkumu .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
eli hafif bir diş hekimi tavsiye edebilecekler var mı?

En iyisinin iğnesi 6 santim :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Doktor tavsiye edilmez derler ama... Bir doktor tanıyorum ben, Allah korusun vallahi. Neyseki Ankara'da :nazar:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
En iyisinin iğnesi 6 santim :nazar:

6 santime can kurban, örgü şişi kadar olanlar var..:nazar:

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Bahadır bey ben de sizin gibi işlerden fırsat bulamadığım için diş konusunu aksattım ve dişimden oldum..

anladımki sağlık işten önce geliyormuş.ilk önce sağlık sonra iş mesafeler fazla olsada.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ben de o doktoru tanıyorum iyi adam diyorlar.Neyini gördün be adam ;) .Bu arada sana sıkı bir işim düştü Cevahir kongre merkezinin orada Snork diye bir yer var sahibi Alen.Benim askerim di telefonunu kaybettim bi ayarlayabilir misin bana?

Nerede gördün o örgü şişini?.Eger bizim orada dersen gel seni göz doktoruna götürecem...Örgü şişiymiş...

Ayarlarım tabiiki, kongre merkezinin tam olarak neresinde kalıyor?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Kongre merkezinin oradan aşagıya yol iniyor.Daha dogrusu otel sağında kalıyor ve soldaki yoldan yokusaşagı iniyorsun sol tarafta iş merkezi var.Snork cafe.Alen sahibi.Beni bi arasın numaramı silmiş ise önce döv sonra numarasını al:)

Olmuş bil, bu cumartesi hallediyorum.

Yorum bağlantısı
Bahadır Çınar
6 santime can kurban, örgü şişi kadar olanlar var..:)

:) gitmesemmi acaba :flowers:

:)

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Sarıyer merkezde Ferruh bey var.Sarıyer muhellebici ,börekcisi-Burger King sırasında.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Bu arada birşey dikkatimi çekti . Biz sarıyerde toplantı yapacak sayıya ulaştık heralde . En az 5 kişi varız ;)

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
Bu arada birşey dikkatimi çekti . Biz sarıyerde toplantı yapacak sayıya ulaştık heralde . En az 5 kişi varız ;)

Sarıyerde Avea iletişim merkezi var, Oraya gidin o size bir diş doktoru önersin. :rofl:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Sarıyerde Avea iletişim merkezi var, Oraya gidin o size bir diş doktoru önersin. ;)

Olum deşifre etmesene lenn :rofl:

Yorum bağlantısı
Bahadır Çınar
yeniköyde gürsel bey var çok iyi bir hekim. diş hekimi gürsel demirci irtibat numaraları 02122239410 - 05323125475 yeniköy spor kulübünün yanında, randevu alınız yoğun oluyor. sarıyer merkezde dental park var, 1-2 defa gittim memnun kaldım ama şuan durum nedir tam bilemiyorum.

Pazartesi Gürsel Bey den aldım randevuyu. O zaman göreceğiz galiba iğnenin uzunluğunu :)

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Pazartesi Gürsel Bey den aldım randevuyu. O zaman göreceğiz galiba iğnenin uzunluğunu :unsure:

inşallah memnun kalırsınız. eli hafiftir eşimin tedavisini kendisi yapmıştır. geçmiş olsun şimdiden.

Yorum bağlantısı
Bahadır Çınar
inşallah memnun kalırsınız. eli hafiftir eşimin tedavisini kendisi yapmıştır. geçmiş olsun şimdiden.

Çok teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Bahadır Çınar

Gerçekten iyi bir hekim Gürsel bey. Bugün 2. defa gittim. İlki diş eti bakımı oldu, bugün dolgularım oldu 2 tane. 2 dolgum daha olacak. 20 lik dişlerin tam çıkmadığı için çekilmesi gerekiyormuş fakat onu biraz bekleteceğim galiba. Tavsiye için teşekkür ederim Osman Bey çok makbule geçti.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Gerçekten iyi bir hekim Gürsel bey. Bugün 2. defa gittim. İlki diş eti bakımı oldu, bugün dolgularım oldu 2 tane. 2 dolgum daha olacak. 20 lik dişlerin tam çıkmadığı için çekilmesi gerekiyormuş fakat onu biraz bekleteceğim galiba. Tavsiye için teşekkür ederim Osman Bey çok makbule geçti.

tekrardan geçmiş olsun. rica ederim. ben memnun kaldığım için önermiştim size zaten iyi geldiyse ne ala.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...