İçeriğe Yönlendir

Aralık 2010 Dergimiz Yayında

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Ali Elöver
Aliii.. Ali..

Gelirsem oraya, zaten ön tamponum kırık, yandan dalarım arabana... :D

Sonra 3 parça boyalı turbo arabanı satmaya uğraşırsın :p

1. Mehmet Abi, neden kızdın bana anlayamadım ??? Benim arabayı dergiye çıkarın, teste sokun demedim ki ?

RS ile Çupra karşılaşsın dedim :) Zaten ben onlardan düşük klasmandayım rakip olamam onlara.

2. Yazık değil mi günahımı alıyorsun ? Yazık değil mi sıfır km gibi arabama ?

3. Bu arada senin taka 3*** yıldız ncap'ten benimki 5 ***** :D Dikkat et de Ali'nin arabayı kırıcam derken tümden pert arabandan olma.

Bu arada benim arabayı keyifle yakabilirsin, sıkıntısı bana değil KASKOMU YAPAN ACENTEYE olur :p Ben alırım paramı başka bir modele yönelirim...

Değişen parça da olsun. Öyle dal :D

Olsun anasını satayım, kupa bile değişsinde..... :D Ben mi sıkıntı yapıcam bunu ???

Kaskoyu acentam düşünsün :seytan:

Yok, o zaman hasar bende de büyür :D

Mehmet Abi, senin araba zaten gelmiş 12 yaşına, devlet 2-3 seneye kalmaz senden onu alır hurda indiriminde kullanmak için :D

Bence sen bana çarpacağına kalan zamanda 2-3 sene bin gez işte, turbosu bile yok tırt :p Ayağını yerden keser işte dolmuşa minibüse bineceğine mondiye bin dimi ?

Geri geri çapraz gel. Ön kapıya gir. Daha sonra açını düzelt arka kapı ve çamurluğa doğru git. Ön kapıya girdikten sonra zorlamaya devam et. Çekiçle düzelemesin :D

Er Ryan, klavye başında akıl vereceğine sen git de asker çantana içlik, ayak sobası, 10 çift don fanile falan tıkıştır. Termalde koy aman ha, malum kış geldi. Donmasın uzuvların :D Eldiven ve takke al yani :D

Hiç gerek yok, uzaktan bunu göster yeterli:

can-opener.jpg

Buda benden sana Sn Buyur.... Anladın sen onu

haval_1.jpg

gallery_848_2_38949.jpg

Ön tampon kırık, farlar kararmış, orta ızgaranın fitilleri aşınmış.. Sis farları yan sanayi.. Kaputta boya istiyor Ama radyatörler iyi durumda...

Çarpma noktamı ve şiddediti umarım anlatabilmişimdir.. :)

Ooo patron sen arabanı tasvir edince hemen bu kadın canlandı gözümde :) Sen o arabayı tepeden yuvarla uçuruma, kaskodan al 8-9000 Tl git onuda çatı çatır ye. Senin takadan cacık olmaz bu saatten sonra.

ugly.jpg

Tam çarparken frene bas, kızaklaması için önce abs sigortasını çıkartırız, yoksa zaten çarpmaz durursun, ne de olsa Mondeo freni, sıkıdır, İtalyan işine benzemez.

Hayret ? O model mondilerde abs demi varmış ??? Çok şaşırdım Ford'un o yıllarda abs yi kullanmasına :)

Gelde gör italyan işini :seytan: Kaç kere dedik ama nerdeee ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ncap-ncap, milletin diline dolanmış, ama fark: Bakmak ayrı şeydir, okumak-algılamak ayrı. Bilinçli bir sürücü, yıldızlar nerden geliyor bakmalı, kafaya saksı düşünce de yıldız lar görülebiliyor.

Emniyet kemeri uyarısı sesli değil ışıklı diye yıldız sayısı artar, Landwind de de 3 yıldız aldı, alıp binecen mi :seytan:

Vesile ile, o eski model zıpkın, yenileri çıktı, balığı avlıyorsun, denizden çıkana kadar ton balığı konservesi bile oluyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...