İçeriğe Yönlendir

Fiesta 1.6 Tdci S

Yavuz Gencay

Recommended Posts

Yavuz Gencay

Aracımı geçtiğimiz cuma aldım ilk işim film çektirmek oldu :D aklımda bir kaç birşey daha var sizlerinde fikirlerini almak isterim önerileriniz varsa ve bnmle paylaşrsanız cok sevinirim ...

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

güzel araç güzel görünüm...hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binin...araç kaça mal oldu? film kaça mal oldu?

tarihinde Osman Y tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yavuz Gencay
güzel araç güzel görünüm...hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binin...araç kaça mal oldu? film kaça mal oldu?

arac 2006 model 46.000 km 23.000 tl aldım filimleri on cam dahil 150 lira tuttu+arka stoplardaki siyah folyolar + ömür boyu garanti :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Rengi çok hoşuma gitti, arabada güzel duruyor. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Yavuz Gencay
Rengi çok hoşuma gitti, arabada güzel duruyor. Güle güle kullanın.

soguklardan dolayı yıkayamadım ama yınede rengini belli ediyor iyi dilekleriniz iiçn tşrkler ...

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
(düzenlendi)

Aksarayda 40 liraya full film çektirebilirsin..

tarihinde Fatih Ada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Ada
Aracımı geçtiğimiz cuma aldım ilk işim film çektirmek oldu :D aklımda bir kaç birşey daha var sizlerinde fikirlerini almak isterim önerileriniz varsa ve bnmle paylaşrsanız cok sevinirim ...

Hayırlı uğurlu olsun.. güle güle kullanın..

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
arac 2006 model 46.000 km 23.000 tl aldım filimleri on cam dahil 150 lira tuttu+arka stoplardaki siyah folyolar + ömür boyu garanti :D
Aksarayda 40 liraya full film çektirebilirsin..

ben de bu aralar film düşünüyorum da onun için sormuştım teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Yavuz Gencay
ben de bu aralar film düşünüyorum da onun için sormuştım teşekkür ederim.

rica ederim bursada araştrdm 50 60 lırayada cekenler var ancak malzeme işçilkleri iyidegıldı araştrmak lazım . dger aracımada 100 lıraya cektrmstm ama kelebek camlarında hava kabarckları ılerleyen zamanda çizilme vardı araba konusunda braz tıtızm oyuzden praya kıydım :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Ben Bursa'da 4 yıl önce Altay Oto'ya yaptırmıştım, çok memnunum. Ben en az 10 kişiye tavsiye ettim, hepside çok memnun. Kullandığı film çok kaliteli ve işçilikleri çok iyi.

Yorum bağlantısı
Yavuz Gencay
Ben Bursa'da 4 yıl önce Altay Oto'ya yaptırmıştım, çok memnunum. Ben en az 10 kişiye tavsiye ettim, hepside çok memnun. Kullandığı film çok kaliteli ve işçilikleri çok iyi.

bende altay otoda yaptırdm :D bursada bu işin ustası dyebılırz ... acelem var dedim 1 saatte 0 hata ıle yaptılar :) ...

Aracınız hayırlı olsun maşallah güzel araç güle güle kullanın inş. Bir sorum olacaktı aşağıdaki linkteki ilanla sizin aracınız çok benziyo ikizi adeta aracınız bu mu acaba? merakımdan soruyorum sadece yanlış anlaşılmasın..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otom...-33754861/detay

estafurullah yanlış anlasılıcak birsey yok bu aracada bakmıstm acak bu arac pek saglam gelmedı dkkat etysenız on sıs farlarında krom cerceve yok muhtemelen kazalı ... benım aracım bu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otom...-33065393/detay

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
bende altay otoda yaptırdm :D bursada bu işin ustası dyebılırz ... acelem var dedim 1 saatte 0 hata ıle yaptılar :) ...

Bursa'da en doğru yer.

Hem iyi işçilik yapıyorlar hemde seneler geçsede her türlü hataya karşı üçret bile talep etmeden yaptıkları işin arkasında duruyorlar.

Yorum bağlantısı
Ahmet Akdeniz

iyi günlerde kullanın Fordclubtr Fiesta st ailesine hoş geldiniz :fiuw:

Dikkatimi birşey çekti marşpiyel yok sanırım araçta birde yan çıtalar ve kapı kolları boyasız normal bi durum mu acaba :)

Yorum bağlantısı
Yavuz Gencay
iyi günlerde kullanın Fordclubtr Fiesta st ailesine hoş geldiniz :)

Dikkatimi birşey çekti marşpiyel yok sanırım araçta birde yan çıtalar ve kapı kolları boyasız normal bi durum mu acaba :)

yarama tuz bastın bunları soyleyerek :fiuw: evet fiesta S lerde bu sekılde oluyo ancak marşpiyel bulup aldıktan snra ilk işim kapı çıtaları kapı kolları bagaj çıtası bunları gövde rengine boyatmak ve arka difizörü ön difizörü vs mat yada parlak siyaha boyatmak olucak .. :) ozaman cok daha tatlı olucak inşallah .. :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Akdeniz
yarama tuz bastın bunları soyleyerek :fiuw: evet fiesta S lerde bu sekılde oluyo ancak marşpiyel bulup aldıktan snra ilk işim kapı çıtaları kapı kolları bagaj çıtası bunları gövde rengine boyatmak ve arka difizörü ön difizörü vs mat yada parlak siyaha boyatmak olucak .. :) ozaman cok daha tatlı olucak inşallah .. :)

Benim Fiestanında kapı çıtaları ve kolları boyancak o yüzden dikkatimi çekti. ön arka difizörü boyatırsan arabayı acayip değiştirir benim ön difizör boyalı (sadece ön tampon var arka bulamadık daha) sana tavsiyem parlak siyah yaptır bu konuda Ayhan arkadaşımız sana yardımcı olabilir oda boyatıcak uygun bi yer tarif eder :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...