İçeriğe Yönlendir

Fiyat Konusunda Yardım

Guest Erc

Recommended Posts

Guest Erc

Arkadaşlar merhaba konuyu doğru yeremi açtım bilemiyorum ama yardımlarınıza ve fikirleribnize çok ihtiyacım var karar aşamasındayım çünkü 1 haftam var

şuanda tonik mavi 2007 tdci 4k ghia aracım var 165 km de 2 parça da boya var, ay tozu gri 2011 tdci 4k titanium ile takas düşünüyorum benim araca 24000 verdiler yeni araç 46000 birde koç indiriminden faydalanacağı buda yaklaşık 2000 tl yani aracı 44000 e gelecek lütfen fikirlerinizi alabilirmiyim birde plastik aksamlardan gelen seslerde bir geliştirme varmı yeni focuslarda yardımlarınızı rica ederimı

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2-3 ay sonra bitecek bir kasayı bu rakamdan almazdım, hemen alacaksam da, yenilenmiş olan C-max i tercih ederdim. Ayrıca kendiniz satsanız, sanırım 25.000TL den 2 gün bile beklemessiniz.

Yorum bağlantısı
Guest Erc
2-3 ay sonra bitecek bir kasayı bu rakamdan almazdım, hemen alacaksam da, yenilenmiş olan C-max i tercih ederdim. Ayrıca kendiniz satsanız, sanırım 25.000TL den 2 gün bile beklemessiniz.

Çağlar bey yeni kasalar 2012 deniyor ayrıca fiyat da muhtemelen yüksek olacak satış için ilan vermeyi düşünüyorum şansımı deneyeyim haklısınız belki satabilirim teşekkürler

Yorum bağlantısı
Guest Erc
Çağlar bey yeni kasalar 2012 deniyor ayrıca fiyat da muhtemelen yüksek olacak satış için ilan vermeyi düşünüyorum şansımı deneyeyim haklısınız belki satabilirim teşekkürler

yeni c max lere baktım 1.6 tdci 51750 tl den başlıyor zaten kendimi zorladım focus titanium için aslında chevrolet cruze düşünüyordum ama vazgeçtim ondan teşekkürler

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Ercümen Bey Titanium x paket için verildi herhalde bu fiyat. Bana kalırsada fiyat yüksek.Yeni kasayı beklerin derim.

Yorum bağlantısı
Guest Erc

otosanın resmi sitesindende kontrol ettim metalik boyayı seçtim sadece otosanın fiyatı 47.405 çıkıyor kafam karıştı şimdi normalde nekadarki bu araçların satışları x paket secersem fıyat dahada artıyor

Model FOCUS

Titanium

Gövde tipi 4 Kapı

Motor hacmi ve tipi 1.6 TDCİ 109PS

Şanzıman Manuel

Opsiyonlar

Metalik Boya 815,00 TL

Titanium X-Paketi 3.400,00 TL

ESP+TCS 1.625,00 TL

Focus Titanium 4K 1.6 109PS TDCi

Metalik Boya

Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Liste Fiyatı 49.810,00 TL

Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Kredili) 47.405,00 TL

Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Peşin) 47.405,00 TL

Yorum bağlantısı
Guest Erc

arkadaşlar nette biraz baktım dönüyor dolaşıyorum titanium dizelde kalıyorum ama fiyat pahalı dediniz kafam karıştı son zamanlara bu araçtan alan varmı acaba bilgisi olan varmı veya sizce nekadar bu araç piyasada

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay
(düzenlendi)

Bence birkaç bayiden daha fiyat araştırması yapın. Tdci titanium, 43.000 TL civarlarında bulunabilir. Arkadaşım KOÇ indirimli 40.500 TL'ye almıştı.

tarihinde Ahmet Ertugay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Erc
Bence birkaç bayiden daha fiyat araştırması yapın. Tdci titanium, 43.000 TL civarlarında bulunabilir. Arkadaşım KOÇ indirimli 40.500 TL'ye almıştı.

Ahmet bey bu fiyatı aldıım bayide arkadaşım var ama yinede tavsiyeleri dinleyip başka bayilere uğrayacağım acaba arkadaşınız nezman aldı aracı

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Arkadaşlar ben İstanbul'da uzun zamandır tdci dieseli araştırıyorum Ercüment beyin almak istediği araö en ucuz 46000 civarında. ama hb istese durum farklı kampanyası var 42600 e buradan almasını sağlayabilirim. Yeni kasanın geliş zamanı belli değil. Bu kasa için benimde tavsiyem az km li ikinci el olacaktır. Zira 38000-41000 aralığında istediği araçtan bulunabilir.

Yorum bağlantısı
Guest Erc
(düzenlendi)
Bence de yenilenecek bir kasanın sıfırını almak yerine az km ikinci el almak daha mantıklı. Gerçi arabasını altından yapılmış zannedip sıfırından yüksek fiyatlar isteyenler de var ama acele etmeden beklerseniz istediğiniz gibi bir araç bulabilirsiniz. Takas işi işgüzarlık gibi geldi bana. Hem sizin araca ucuz fiyat biçmişler hem de sattıkları aracın fiyatına eklemişler.

Yorunlarınız için teşekürler açıkcası bu yorumlar beni vazgeçirecek gibi herkes aynı kanıda peki yeni kasa gelince nekadar bir indirim olurki bu kasada, yada yeni kasa fiyatları tahmini nekadar olur buda önemli bir konu benim için zira bu fiyattan aşağıya alabilecekmiyim yeni kasa gelince acaba

birde sizlerden ricam benim arabanın piyasası nedir bilgileri aşaıya yazayım

2007 ghia tdci 4 k

3 parça boyalı

167000 km

ısıtma bujileri 3 ay önce değiştirdim

4 yazlık 4 kışlık lastik

üst torpido kapak tırnağı kırık yapıştırmayı denemdim

tarihinde Erc tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Yeni kasa 2011 Nisan gibi satılmaya başlanır...Bende güncel kasanın collection donanımını aldım..Yeni kasa gelene kadar binerim arabama, sonrasına bakarız..Ahmet' in dediği gibi ikinci el az km. li olanlar sıfırı pek aratmıyorlar rakam olarak, imkanınız var nasıl olsa benim gibi collection tercih edebilirsiniz...

167k km. Focus dizel için çok abartılı bir km. değil ama bizim piyasa şartlarında arabanızın motoru için bitik muamelesi ile karşılaşmaya hazır olun... :lol2:

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay
Ahmet bey bu fiyatı aldıım bayide arkadaşım var ama yinede tavsiyeleri dinleyip başka bayilere uğrayacağım acaba arkadaşınız nezman aldı aracı

İki ay önce aldı, araç hb bu arada.

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Serkan beyin dediği gibi f3 nisan -mayıs gibi gelecek ülkemize. F2 kasalar F3 kasalarla birlikte 1 sene boyunda satılacak. Buda aklınızın bir köşesinde bulunsun Ercüment bey ona göre karar verin.

Yorum bağlantısı
Guest Erc

0 araba almak ne zor işmiş şimdi alsam bir dert beklesem bir dert f3 çıkınca f2 fiyatı düşer ama 2. el f2 nin de düşecek, şimdi alsam f2 fiyatı yüksek ama benim 2. elde orantılı olarak yüksek diyorumki şimdi ben 26 ya bu arabamı satsam şöyle 10000 tl ye yerli bir arabayla idare etsem nisan mayısımı beklesem acaba

Yorum bağlantısı
Necat Ertan
0 araba almak ne zor işmiş şimdi alsam bir dert beklesem bir dert f3 çıkınca f2 fiyatı düşer ama 2. el f2 nin de düşecek, şimdi alsam f2 fiyatı yüksek ama benim 2. elde orantılı olarak yüksek diyorumki şimdi ben 26 ya bu arabamı satsam şöyle 10000 tl ye yerli bir arabayla idare etsem nisan mayısımı beklesem acaba

Arkadaşların belirttiği gibi F II , F III ile birlikte satılacaksa F II fiyatlarının çokda düşeceğini sanmıyorum. Zira FIII fiyatı, yeni Cmax ile FII arasında olmak zorunda. Şuan F II titanium tdci 43bin TL, yeni Cmax ise 51 bin TL. Kanaatimce F III titanium tdci 46 - 48 bin TL arası bir fiyata satılır.

Koç ailem indirimi ile araç alabileceğinizi belirtmişsiniz. Cmax araçlarda uygulanan indirim oranı focuslarda uygulanandan daha fazla olabiliyor. Şuan kullandığım aracı satın aldığımda koç ailem indirim oranının Cmax araçlarda daha yüksek olması nedeniyle Cmax ile focus u aynı paraya alabiliyordum. Bence bu hususu da bir araştırın. Cmax de uygulanan koç ailem indirimi daha yüksek ise yeni Cmax'i tercih edebilirsiniz. Hem araçsız kalmazsınız hemde bence daha şık bir araca binersiniz.

Yorum bağlantısı
Guest Erc
Arkadaşların belirttiği gibi F II , F III ile birlikte satılacaksa F II fiyatlarının çokda düşeceğini sanmıyorum. Zira FIII fiyatı, yeni Cmax ile FII arasında olmak zorunda. Şuan F II titanium tdci 43bin TL, yeni Cmax ise 51 bin TL. Kanaatimce F III titanium tdci 46 - 48 bin TL arası bir fiyata satılır.

Koç ailem indirimi ile araç alabileceğinizi belirtmişsiniz. Cmax araçlarda uygulanan indirim oranı focuslarda uygulanandan daha fazla olabiliyor. Şuan kullandığım aracı satın aldığımda koç ailem indirim oranının Cmax araçlarda daha yüksek olması nedeniyle Cmax ile focus u aynı paraya alabiliyordum. Bence bu hususu da bir araştırın. Cmax de uygulanan koç ailem indirimi daha yüksek ise yeni Cmax'i tercih edebilirsiniz. Hem araçsız kalmazsınız hemde bence daha şık bir araca binersiniz.

İşte bu güzel bir fikir olabilir eğer dediğiniz gibi olursa yeni c-max tahminim 47000 tl ye filan gelir ozman bunu ben bir araştıraym

Yorum bağlantısı
Guest Erc

Kararımı verdim gibi yeni focusu beklemiyeceğim çünkü büyük ihtimal nisana kadar fiyatlar artacak yeni c-max side nisanda d bu fiyata bulamam gibi geliyor aracımı 26000 e satarsam yeni c-max tianium alacağım artık kısmetse bakalım cumartesi son pazarlık yapacağım tahminim %4 koç indirimle 48000 49000 arasında bastıracağım tabi arabamın bir alıcısı var oda önemli benim için

Yorum bağlantısı
Guest Erc

Arkadaşlar bugün yeni cmax 1.6 tdci titanium aracı yarına kadar ayırttırdım kırmızı renk fiyat 48000 tl koç indirimi ile birlikte yorumlarınızı rica ederim kırmızı çok hoşuma gitti ama yinede sizin yorumlarınızda önemli

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Hala pahalı geliyor bana, ama bu nasıl bir hastalık bilemiyorum yine c-max mi alsam diyorum bende :good1:

Yorum bağlantısı
Guest Erc
(düzenlendi)

Arkadaşlar aracı 500tl kapora verip bugün showroomdan çıkarttık kırmızı ya eşiminde ısrarlarıyla karar verdik son bir ısrarla fiyat 47750 ye anlaştık artı arka park sensörü ve koltuk koruma hediye oldu fikir ve düşüncelerinizle beni aydınlattınız ve c max e karar verdim iyide ettim iyiki sizlere danışmışım yoksa ya f2 alacaktım yada vazgeçecektim herkesin fikrini düşünerek sonunda aldım aracı ama aralık bandrolünden dolayı teslimat ocak ta olacak şimdi tek aracımın satışı kaldı son care taksa vercez artık herkese tek tek teşekkürlerimi sunarım araç resimdekinin aynısı

df3b105f.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tarihinde Erc tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

ocakta tescil ettirmek mantıklı değil....

plaka işlemleri zamlanacak+trafik sigortası zamlanacak en önemlisi kasko artacak.şuan komik paralara kasko yapıyor firmalar kota doldurmak için.en az 300 tl fazla olur kasko bilginize....

Yorum bağlantısı
Guest Erc
ocakta tescil ettirmek mantıklı değil....

plaka işlemleri zamlanacak+trafik sigortası zamlanacak en önemlisi kasko artacak.şuan komik paralara kasko yapıyor firmalar kota doldurmak için.en az 300 tl fazla olur kasko bilginize....

Bunu hiç düşünmedim açıkcası ama şu an kullandığım aracımında satışını yapamadım hala ayrıca trafik sigortası ve plaka işlemleri fiyata dahil bandrole 250 vereceğime kasko indirimi yaptırabilirim yeni sene olacağından firmaların bonuslarını zorlar indirimi alırırm arkadaşım var serviste yinede bir araştırayım ama teşekkürler

Yorum bağlantısı
Guest Erc
Hayırlı olsun güle güle kullanın. :flowers:

Bence çok iyi ve mantıklı bir seçim yaptınız. :D

Teşekkürederim sizlerin sayesinde

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...