İçeriğe Yönlendir

C- Max Arka Koltuklar Vip Nasıl Yapılır?

Metin Mustafa Oral

Recommended Posts

Hakan Çark
2012 trend cmax de bu yok mu ya...bir türlü yapamadım...

Ben de denedim, beceremedim, biz de yok sanırım

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

C-max, klasik otomobil gibi değil, bağımlılık yaratıyor.

Tedavi görüyorum ,başka bir araç düşünüyorum fakat kurtulmam lazım bağımlılıktan :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Tedavi görüyorum ,başka bir araç düşünüyorum fakat kurtulmam lazım bağımlılıktan :)

Güzel bir bağımlılık, kurtulmaya gerek yok. Zevkini çıkarıyorum.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Metin Mustafa Oral

:good1:

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

C-max, klasik otomobil gibi değil, bağımlılık yaratıyor.

Bende o bağımlılık nedeniyle, kendisinin sıfırına param yetmeyince çok yakın olan kardeşi B Max'i aldım. :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Bende o bağımlılık nedeniyle, kendisinin sıfırına param yetmeyince çok yakın olan kardeşi B Max'i aldım. :D

B-max nasıl Korhan, o da c-max'ın zevkini veriyor mu?

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

B-max nasıl Korhan, o da c-max'ın zevkini veriyor mu?

Mükremin abi, araç yeni olduğu için güzel tabiki, oldukça sessiz, daha ekonomik, ama hızlanması daha yavaş ve daha küçük bir araç, param yetecek gibi olsaydı kesinlikle C Max alırdım yine ama B max'ide sevdim gerçekten,beğenerek içime sinerek aldım.

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral

Yanılmıyorsam motorları 1.4 galiba.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Yanılmıyorsam motorları 1.4 galiba.

Abi yeni bir motor geliştirdiler 1.5 Tdci 75 bg

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral

Abi yeni bir motor geliştirdiler 1.5 Tdci 75 bg

Güç performans nasıl acaba, keşke servise gidince bir deneme sürüşü yapsaydım, ben bu araçların motorunu c-max gibi 1.6 biliyordum.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

c max'e göre daha hantal tabiki daha düşük güç bariz belli oluyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

Güç performans nasıl acaba, keşke servise gidince bir deneme sürüşü yapsaydım, ben bu araçların motorunu c-max gibi 1.6 biliyordum.

1.5 75hp lik motorun kağıt üzerindeki verileri hantal bir araç olduğunu gösteriyor. 16,5 saniyelik 0-100 km verisi pek iç açıcı değil.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer
(düzenlendi)

1.5 75hp lik motorun kağıt üzerindeki verileri hantal bir araç olduğunu gösteriyor. 16,5 saniyelik 0-100 km verisi pek iç açıcı değil.

Hızı sevmeyen biri olarak bana yetiyor, bu arada konuyu dağıtmayalım en iyisi, B max hakkında aşağıda linkten devam edelim. Ne de olsa burası C Max bölümümüz. :)

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/241424-b-max-hakkinda-hersey/

tarihinde Korhan Şenörer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Aydın Perçem

ben c-max ın bi videosunu izlemiştim, arka koltukları 2 kişilik yaptıgımız zaman ortadan orta koltugun oldugu yerden ekstradan bir masa çıkıyordu. bu donanım Türkiyedeki c-max larda yok sanırım. ayrıca arka koltukların altında (ayakların orda değil) gizli gözler oldugu gozukuyor kullanma klavuzunda. benim aracımda bunlar yok. olan var mı arkadaşlar?

bende koltukların altında var ama bir şey konulacak şekilde derin gözler değil.. sanki kriko, kriko kolu konacak gibi.. Neki bunlar..

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

:good1:

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç

bende koltukların altında var ama bir şey konulacak şekilde derin gözler değil.. sanki kriko, kriko kolu konacak gibi.. Neki bunlar..

Arka ayakların olduğu yerde 2 geniş göz var o tamam fakat bir de arka koltukların altında yer olduğundan bahsediliyor. Fakat bizim araçlarımızda bu yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...