İçeriğe Yönlendir

Ön Cam Film Uygulaması Ve Tavan Çıtası

Mustafa Karaaslan

Recommended Posts

• 2 hafta sonra...
Mustafa Karaaslan
Güle güle kullanın Mustafa bey ; uygulamalar yakışmış araca.. :good1:

teşekkür ederim ersen bey :)

Elinize sağlık filmler güzel olmuş. :)

Ama nikelajlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Zevk meselesi tabi. Siz beğeniyorsanız iyidir mutlaka.

Bir de anlamadığım ön camlara film derken ön yan camları mı yoksa ön camı mı kastediyorsunuz.

teşekkür ederim ahmet bey. nikelaj konusuna gelince arabanın rengi parlament mavi olduğundan yakıştığını düşünüyorum. araçta arka ön ve yan cam filmleri var ilk resime bakarsanız ön camda da film var. yorumlarınız için teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Maşallah :)

Mustafa bu vidalı olmaz abim çünkü oratadanda vidalama yeri olması lazım. belki önde varsa önden vidalanabilir. boy olarakta kısa farkındaysan. bu şekilde bir müddet kullan bence sonra diğerinden fırsat bulursan alırsın, bunuda birine satarsın.

photo0055u.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
Maşallah :nazar:

Mustafa bu vidalı olmaz abim çünkü oratadanda vidalama yeri olması lazım. belki önde varsa önden vidalanabilir. boy olarakta kısa farkındaysan. bu şekilde bir müddet kullan bence sonra diğerinden fırsat bulursan alırsın, bunuda birine satarsın.

photo0055u.jpg

abi bunu bize satan yanlış satmış bnce çıta yapıştırma bizim çıtayı çıkarırken tavan kaplamasına bişey olur mu bilgin var mı abi :good1:

Cihan baya içerde. yapan usta ilk defa yapmış sanırım.

haklısınız abi çok içeride oldu. en kısa sürede değişecek zaten tavan çıtası.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
+1 :good1: Keşke krom olayına girmeseydiniz..Sade kapı kolları olurmuştu am cam cıtası ve kapı çıtaları bozmuş cam çıtası passatlardaki gigi komle yapsaydınız on numara olurdu..ufak bi tavsiye kapı ve camçıtalarını siyah veya carbon folyoyla kaplattırın ..Kazasız belasız sürüşler...

önerilerinizi dikkate alacam. teşekkür ederim. :nazar:

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Çok şık olmuş,iyi günlerde kullanın, bir sorum olacakdı; bu tür koyu ve ön camıda kapsayan filmler polis engeline takılmıyormu?. bu konuda çok şey duyduğum için şimdilik bu tür bir olaya girişemiyorum.

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Ön cam filmi bende de var ama; gümüş alaşımsız ve renksiz, bu şekilde muayenede bile sorun çıkartmıyor çünki fark edilmiyor...

Diğeri görüş sorunu ve yansıma çıkartabilir

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
(düzenlendi)
İçeriden çektiğiniz fotoğrafta görüntü epey netti. O yüzden sordum. Ön camda film olması geceleri sorun olmuyor mu?

gece sorun olmuyor çok rahat oluyor.

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
olmuyo >> olmuyor oluyo>> oluyor
Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral

Güle güle kullan arkadaşım ama keşke Lokman Abi'nin çıtalardan alsaydın keşke, ben ondan aldırdım dün Aksaray'dan 100 tl ye sağolsun Lokman Abi'nin selamı ile.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...