İçeriğe Yönlendir

Garmin Ecoroute Hd

Misafir

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Tüketimi gösteriyor mu ? Yani yol bilgisayarı gibi bir işlevi olsa güzel olur :good1: Bir de kaç lira bunun günahı

Yorum bağlantısı
Tüketimi gösteriyor mu ? Yani yol bilgisayarı gibi bir işlevi olsa güzel olur :mangal: Bir de kaç lira bunun günahı

Amerika da 115$'a satılıyormuş aparat. Tüketim bilgisi de veriyormuş. Verdiğim linkte benzer videolar arasında gördüm.

1000$ a Pc alıp, fm radyo dinlemeye benzemiş gibi.

Cihaz navigasyon ekranında menü açıyor ve OBD sayesinde birçok bilgiyi veriyor. Menüler özelleştirilebiliyor. Navigasyon cihazı kulanıcısı için eğlenceli aslında.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

2005 toyotada çalışamdı diye bir yorum vardı videoda sanki. Peki navigasyon ne kadar? yani navi+bu aparat kaça geliyor. Yol bilgisayı eksikliğini bunla giderebilirim :) hatta 3.5" olursa aracın konsoluna entegre edince çok artistik olur :)

Yorum bağlantısı
2005 toyotada çalışamdı diye bir yorum vardı videoda sanki. Peki navigasyon ne kadar? yani navi+bu aparat kaça geliyor. Yol bilgisayı eksikliğini bunla giderebilirim :) hatta 3.5" olursa aracın konsoluna entegre edince çok artistik olur :p

Hepsiburada da özelliğinde ecoroute ile uyumlu yazan tüm Garminler uyumludur. Iphone benzeri biri ürünü va garminin. Ekran çözünürlüğü ve hassasiyeti piyasadakilere göre çok başarılı bir model. Kapasitif ekran olduğu için kullanımı da çok zevkli ama fiyatı pahalı ayrıca harita da primo değil :) Başarsoft'tun haritası kullanılıyor diye hatırlıyorum ama Next veya muadillerinden daha başarısız diyorlardı.

Bahsettiğim Garminin linki.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Hımm özellikleri güzel. primonun pek bir espirisini görmedim ben.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Hımm özellikleri güzel. primonun pek bir espirisini görmedim ben.

ben şunu yakaladım fark olarak hoşuma gitti uzun süre aynı yerde durunca yogun trafik var sanırım başka rotadan götürmemi istermisiniz diye sordu bana :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...