İçeriğe Yönlendir

İç Aydınlatma Lambaları S&#246nmüyor

Çağdaş İbiş

Recommended Posts

Çağdaş İbiş

Dün arabayı yıkattım kapının önüne çektim, bu sabah işe gitmek için bindiğimde iç aydınlatmaların (ayak ve tavan) sürekli yandığını fark ettim. Yalnız durum şöyle; gecikme rolesi olduğundan kontağı açınca sönmesi lazım lambaların, kontağı açıyorum sönüyor hemen geri yanıyor. İşe gelmek zorunda olduğumdan ilgilenemedim sadece tavanı anahtarından kapattım ama ayak aydınlatmaları hala yanıyor, nasıl olsa led diye sökmedim ampulleri, benim aklıma kapı müşirlerinden birisi dün tazikli su ile yapıştı diye geliyor, ya da zaman rolesi su koyverdi. Fikri olan?

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Valla aklıma gelmedi değil, ama yapmaz o yok yok. Olsa olsa kulağına su kaçmıştır.

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Dün yıkamacıda bir abi inceee inceee süzdü arabayı, nazar değdi galiba :) :)

Akşam sökerim evin önünde, tüm switchleri, ya role ya switch diye düşünüyorum zaten.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Yok ki :rolleyes:

Aslında var, gösterge tablosunda sarı kapıları açık otomobil resmi var, ampul takılacak, kapıdan da bir kablo çekilecek, 10-15 dak. Girişmişken, yağ lambasına bağlı abs-airbag lambası da ayrı havalı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Aslında var, gösterge tablosunda sarı kapıları açık otomobil resmi var, ampul takılacak, kapıdan da bir kablo çekilecek, 10-15 dak. Girişmişken, yağ lambasına bağlı abs-airbag lambası da ayrı havalı olacaktır.

Benim yeni kadranda hepsinin ampülü var,acaba ford kablo çekmiş midir benim yerime? :nazar:

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Ne kadranı len, kadran mı aldın yoksa.

Buarada lambalar eski normal haline döndü, şaka yaptı herhalde.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...