İçeriğe Yönlendir

Otoban Sinyali

Metin Mustafa Oral

Recommended Posts

Metin Mustafa Oral

Arkadaşlar arabayı aldığım arkadaş o kadar titiz bir adamdı ama bu otoban sinyalini bilmediğini ve ilk şimdi gördüğünü söyledi, bilmeyen olabilir sadece çok hoş bir sistem olduğu için burada söyleme gereği duydum, bunuda bilmeyen olur mu demeyi yani.

cmaxx.jpg

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

en çok hoşuma giden özellik o kadar alıştım ki olmayan arabaları kullanırken de kolu hafifçe bastırıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral

Bazı adamların kafası çalışıyor, insanlık yararına bizde faydalanıyoruz. :rolleyes::):D

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

benim de sıklıkla kullandığım hatta eşimin çok sevdiği bir özellik, güzel ve ince bir Ford düşüncesi.

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
Fluence de yok, fransız işte, bodoslama dalıyorlar :D

:D Ah bu fığansızlar, öldürürler adamı. Bu arada benim düldülde var mı ki bu özellik? :flowers: Yarın ilk iş deneyeyim bari.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
benim de sıklıkla kullandığım hatta eşimin çok sevdiği bir özellik, güzel ve ince bir Ford düşüncesi.

Vectra C de var :flowers: nede olsa eski vectracıyız ya :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Güzel bir özellik; bende sürekli kullanıyorum..

Ama o özelliğin olmadığı arabalara binince zor oluyor gerçekten.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

benimde sıklıkla kullandığım özelliklerden bir tanesi ama şirket aracında (pejo) el alışkanlığı yapıyorum olmadan çok yola bodoslama dalmışlığım vardır.

Yorum bağlantısı
Hasan Kerik

3 kere yanıp sönmesi bence az 5 kez olması gerkirdi. Sinyal verilir şerit uygunsa şerit değiştirme yapılır , şerit değiştirme işlemi tamamlanınca sinyal durdurulur. 3 saniyede şerit değiştirmek diğer sürücüler için tehlikeli o yüzde arka arkaya 2 kez sinyal vrmek gerekiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
3 kere yanıp sönmesi bence az 5 kez olması gerkirdi. Sinyal verilir şerit uygunsa şerit değiştirme yapılır , şerit değiştirme işlemi tamamlanınca sinyal durdurulur. 3 saniyede şerit değiştirmek diğer sürücüler için tehlikeli o yüzde arka arkaya 2 kez sinyal vrmek gerekiyor.

Yol bilgisayarından kaç kez olucağı ayarlanıyor ama en fazla 3'tü sanırım ..

Yorum bağlantısı
Serkan Dalgıç

bende tesadüfen fark edip kullanmaya başladım.bencede çok faydalı bir özellik.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
Biz de Fordçuyuz ne olacak! :superman::rolleyes::):dance3:

Tamam canım niye kızıyorsunuz :nazar: bende zorunlu opelci olduk. Şükür doğru yolu buldum :p) DOğru yoldasınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Benim arabada da var ama sinyal koluna biraz dokunup çekince bir kere yanıp sönüyor. Yani her dokunuş 1 kere yakıyor. Acaba bunu 3 olarak değiştirmenin bir yolu var mıdır?

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Tamam canım niye kızıyorsunuz :elisopali: bende zorunlu opelci olduk. Şükür doğru yolu buldum :D) DOğru yoldasınız.

şaka yaptım be hocam :p bu sinyal sadece otobadanda yüksek süratlada kullanılmak için tasarlandığından 5 saniye de fazla olurdu, düşük hızlarda zaten ben normal sinyali kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral
Yol bilgisayarından kaç kez olucağı ayarlanıyor ama en fazla 3'tü sanırım ..

Ben Wolswgen Crafterinkini 5 kez yanmalı yaptırmak istedim serviste olmaz dediler, Mercedes-Benz Travegoda 5 kez yanıyor sanıyorum ama o otobüs tabiki.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
şaka yaptım be hocam :elisopali: bu sinyal sadece otobadanda yüksek süratlada kullanılmak için tasarlandığından 5 saniye de fazla olurdu, düşük hızlarda zaten ben normal sinyali kullanıyorum.

Şaka yaptığınızı biliyorum:)

Bende alıştığım için bugün arkadaşın toyota corollasını kullandım '10 model. Bir kaç kez denedim.Denedikten sonra tabiki olmayınca eski usule sonuna kadar indiriyorum :D

Yorum bağlantısı
Emre Özcan
Benim arabada da var ama sinyal koluna biraz dokunup çekince bir kere yanıp sönüyor. Yani her dokunuş 1 kere yakıyor. Acaba bunu 3 olarak değiştirmenin bir yolu var mıdır?

Birinci sayfada değiştirilebileceği yazılmış Sayın Yetişken.

Honda Civicte de var...evelsi gün kullanırken fark ettim....güzel bir şey :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...