İçeriğe Yönlendir

İstanbul Da ''EDS'' İle İlgili Önemli Bilgi

Ayhan Onaran

Recommended Posts

Serkan Toker

Otoyol gişelerini de koysunlar bunlardan, Ankara-İstanbul 3 saat yalan olsun... :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Otoyol gişelerini de koysunlar bunlardan, Ankara-İstanbul 3 saat yalan olsun... :rolleyes:

Serkan abi zaten dediğin gibi bir uygulamadan bahsediliyor.Yakında başlarsa hiç şaşırma :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ayvayı yedik...

Nereden para alacaklarını şaşırdılar...

Yorum bağlantısı
Adem Cengiz
İşimiz gerçekten zor...Ceza yemeden bir yıl tamamlamak sanırım artık mümkün olmayacak :(

Hız limitlerine uymak zorundayız, bu kadar yoğun trafikte başka türlü kazalar, can kayıpları önlenemez.

Bilgi için teşekkürler.

İtalya da otobanlarda aynı sistemi kullanıyor diye duymuştum.

Bize de şart...

Oh oh.. ne güzel bir sistemmiş bu...

Hayırlı olsun..

Benim daha iyi bir fikrim var, ara sokaklar da kapsam alanına alınsın...

Tüm araçlara GPS üzerinden izlenen araç takip sistemleri zorunlu olsun, hangi yolda hangi hızda gideceğimiz belli, hiç kaçarı yok :rolleyes:

Herkes uyarsa güzel uygulama. Yok ben yavaş gidersem millet makas manyağı yaparsa beni bir halta yaramaz. yine şirket arabaları için sorun olacağını sanmam

Şirket araçları başlı başına sorun, nerede makas atan, sabırsızca araç kullanan varsa genelde kiralık araçlar...

Otoyol gişelerini de koysunlar bunlardan, Ankara-İstanbul 3 saat yalan olsun... :)

Kesinlikle...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

istanbulda enteresan insanlar var. sırf kim radara daha hızlı girecek diye yarış yapanlar bile var o derece :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
İngiltere'de de öyle. .....

Üst üste kıytırık kıytırık cezaları yemeye başlayınca arabadan illallah etmiştim. Oradaki türklerle konuştuğumda, benden önce illallah eden pek çok Türk olduğunu gördüm. 1 senede ödediği ceza miktarı araba fiyatını geçince arabayı satmış bizim gurbetçi. Türkiye'ye bir döndüm, ohhh cennet!

Sonra "bu millet adam olmaz" der durursunuz. Tipik ortadoğulu zihniyeti. Alışınca gram ceza yemezsiniz. Çok da rahat edersiniz. Kanunu arkanızda güven veren şekilde hissedersiniz. Ne kadar kaldınız? Yetmemiş anlaşılan düzelmeniz için.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

bence sorun yok bu uygulamalar çok yararlı. eskiden diğer araçlar yüzünden nerdeyse 90 km/h ile inmek zorunda kaldığım Hacı Osman Bayırında arkamdan deli gibi sellektör yapanlar şimdi radar sayesinde kuzu kuzu iniyorlar. biz seve seve değil başka şekilde adam olmaya alışan insanlarız böylesi iyi.

bir de keşke Büyükşehir Belediye durak ve üst geçitlerde sigara tüttürenler ile yere tükürenin ensesine hokkalı seri birkaç tane şamar patlatan bir uygulama başlatsa ne hoş olur, magandalar bir nebze olsun insan olur belki.

tarihinde Osman Y tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Konu ve mesajlar incelenecektir..

Kapatıp arşive alacağım..

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Forum Kuralları;

20-Cezalar ile ilgili Bölüm

a) Üyelik iptali gerektirecek haller

4- Firmalar ya da kişiler (forum üyesi olsun ya da olmasın) hakkında rencide edici, hakaret içeren, kışkırtıcı, kanun dışı, zarar verici, tehdit edici, küfürlü mesajlar göndermek

Forum üyesi bir kişi olarak rencide oldum!

Sefa, burda hep beraber kardeşiz. Herhalde siz adam olamamışsınız anlamı çıkmasın.

Uzun süre kalınca uyum sağlıyoruz anlamında yazdım yukardakini. Zaten sağlamalıyız da. Ben ingiltere den Türkiye'ye gelince oh be diye düşünülmesinden bir Türk olarak rencide oldum.

Küfür niye edeyim. Rencide niye edeyim. Kurallar bizim düzelmemiz için vardır. İngiltere de de kurallar bu amaçla var. Uzun süre kalırsak düzeliyoruz. Kısa süre kalınca sorun çıkıyor. ABD için de aynı. Uzun süre kalınca inan bana Türkiye'den daha rahat. Çünkü kurallara otomatik uyuyorsun ve kurallar senin için var bunu hissediyorsun.

Ben bunu dedim. Kendi çöplüğümde istediğim gibi kural ihlal ederim mantığını sanırım kimze zaten savunamaz. Siz de herhalde onu demek istemediniz.

"burası Türkiye" yaklaşımı bence çok recide edici. Onlar İngiliz de biz kelaynak sürüsü müyüz?

Yeniden yazayım, lütfen alınmayın. Düzelme konusu kurallara ingiiz usulü uymak oraya uyum sağlamak şeklindedir. Sizin yamukluğunuz diye algılanmamalıdır. herhalde öyle diyecek halim yok.

Selamlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...