İçeriğe Yönlendir

Focus 109 Tdcı Mı Focus 1.6 115 Hp Almalıyım

Erhan Seçen

Recommended Posts

Erhan Seçen

arkadaşlar form a daha çok yeni üyeyim sizlerin değerli bilgilerinize çok ihtiyacım var

2005 model 1.6 16 v vw bora marka aracım var arabamı değiştirmek istiyorum

aklımdaki araç focus

sizlere benim için çok önemli olan bir kaç soru sormak istiyorum

109 tdcı mı tercih etmeliyim

115 hp benzinliyimi tercih etmeliyim

(109 tdcı çok seri olduğunu biliyorum benzinli model tdcı kadar serimidir en önemli sorum bu)

bana bu iki model için artıları eksileri yazarsanız çok sevinirim bu iki aracı kullanan arkadaşların yourumlarını bekliyorum

yoksa yeni focus umu beklemeliyim hapinize saygılar şimdiden teşekkür ederim iyi form lar

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

senede ne kadar km yaparsını bilemem ama temiz ve geçmişi güzel olan bir tdci 109 hp kesinlikle alınır derim.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
senede ne kadar km yaparsını bilemem ama temiz ve geçmişi güzel olan bir tdci 109 hp kesinlikle alınır derim.

:koskos: Katılıyorum.

Benzinlinin keyfini aramıyacaksanız dizelin keyfini yaşayın derim bende ;)

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Ben 109 tdci kullanıyorum ve çokta memnunum yakıt konusunda oldukça tatminkar..

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar
(düzenlendi)

Sanırım sıfır araç alacaksınız. 109 bg lik motor istiyorsanız titanium serisi bir araç almak zorundasınız. Alt serilerde 109 bg motor seçeneği yok.

Bu da demek oluyor ki , iki focus arasında baya bi fiyat farkı olacak. Bütçeniz bu farkı karşılacak ise kesinlikle TDCİ teknolojisini kaçırmayın. :D

tarihinde R?fat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
arkadaşlar form a daha çok yeni üyeyim sizlerin değerli bilgilerinize çok ihtiyacım var

2005 model 1.6 16 v vw bora marka aracım var arabamı değiştirmek istiyorum

aklımdaki araç focus

sizlere benim için çok önemli olan bir kaç soru sormak istiyorum

109 tdcı mı tercih etmeliyim

115 hp benzinliyimi tercih etmeliyim

(109 tdcı çok seri olduğunu biliyorum benzinli model tdcı kadar serimidir en önemli sorum bu)

bana bu iki model için artıları eksileri yazarsanız çok sevinirim bu iki aracı kullanan arkadaşların yourumlarını bekliyorum

yoksa yeni focus umu beklemeliyim hapinize saygılar şimdiden teşekkür ederim iyi form lar

Erhan bey,

Benim Bora aracım vardı 2001 model comfort. Şu an hanımın fusion 1.6 tdci ve benim passat tsi var.

Size önerim ford a geçiş yapacaksanız yeni kasayı bekleyin.

Olmadı jetta tdi otomatik bakın.

Yeni kaada ise ister tdci istere 160 hp yeni turbo benzinliyi alın. Turbo benzinli araç hiçbirşeye benzemiyor. Deneyin.

Yorum bağlantısı
Ali Yaşar
Sanırım sıfır araç alacaksınız. 109 bg lik motor istiyorsanız titanium serisi bir araç almak zorundasınız. Alt serilerde 109 bg motor seçeneği yok.

Bu da demek oluyor ki , iki focus arasında baya bi fiyat farkı olacak. Bütçeniz bu farkı karşılacak ise kesinlikle TDCİ teknolojisini kaçırmayın. :)

Geçen baktığım 109 Ps Collection vardı. Yeni getirmeye başladılar galiba.

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Maddi açıdan bir sıkıntınız yoksa bence yeni kasyı bekleyin derim. Tabiki dizel.

Yorum bağlantısı
Erhan Seçen

hepineze teşekkürler verdiğiniz bilgiler için yeni kasa nezaman çıkıcak bilgisi olan varmı

birde hangi donanım ile sürülecek piyasaya 3 aşşa 5 yukarı fiyatı ne olu acaba

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
hepineze teşekkürler verdiğiniz bilgiler için yeni kasa nezaman çıkıcak bilgisi olan varmı

birde hangi donanım ile sürülecek piyasaya 3 aşşa 5 yukarı fiyatı ne olu acaba

F3 2011 2.yarıda yani 2012 model.. fiyatı donanımlı 50-55 üzeri olur sanırım.. yeni nesil tdci nekadar başarılı o da ayrı bir muamma.. eskisinin birkaç handikapı olsada tadına doyulmaz bir motordu.. 100 bin km hiç sıkılmadım.. Ekonomi diyorsanız turbo dizel, performans diyorsanız turbo benzinli..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...