İçeriğe Yönlendir

Fiesta Gt Gündüz Farı Uygulaması

Ömer Alemdar

Recommended Posts

Misafir

Mondeo ledleri uydurulsa bile çok büyük kalır. En ideali iyi bir fiber ustası ve tamponda oluşabilicek soruna karşılık yeni bir tampon parası. :)

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

zaten resimdeki gibi bir lastik parça var etrafında. kesimden kaynaklanan hataları kapatması için.

Ben yarın akşam sizlerle fotoğrafları paylaşayım belki benim de bir yerde yanlış hatırladığım birşeyler vardır. Hem konuyu ad biraz daha netleştirmiş oluruz ;)

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

nXIGI.jpg

C8MfX.jpg

xUVnI.jpg

KWSTc.jpg

Arkadaşlar bahsettiğim fotoğraflar bunlar uygulama izmirde yetkili ford servisinde yapılıyor ve malzeme de orjinal ford parçası. ama daha detaylı bilgi bulamadım. Yasin Bey in paylaşmış olduğu ürünlerle belirtmiş olduğu gibi aynı değil. Kusuruma bakmayın benime aklımda bu şekilde kalmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Çelik

Bunlar tamamdır,Eğer orjinal bir parça ise çinden bulabilirim bakalım :)

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik

Bu arada oem değiller Taiwan üretimi imiş, Ama yinede bence orjinal gibi görünüyor

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Başka bir forumdan bu fotoğraflar. İzmir deki yetkili bir ford servisi (ismini vermemde sakınca yoksa paylaşabilrim de) 800 tl civarında bir fiyat biçmiş

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Onur Efe
(düzenlendi)

Bu ledlerden arkadaşım orjinal olanını Almanyadan getirdi. Orda bile fiyatları 200 EUR civarında ancak bi şekilde bize bedavaya geldi. Üstelik benim aracın orjinal boya renginde. Şimdi sadece tamponu kesip montajı var. Kendimiz yapabilir miyiz acaba. Tüm yapıştırıcıları vs montaj talimatı mevcut.

tarihinde Onur Efe tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...