İçeriğe Yönlendir

Kumho 195 60 R 15 Mi-lassa Impetus Revo Mu?

Guest Ahmet Ya?c?

Recommended Posts

Guest Ahmet Ya?c?

arkadaşlar lastik alacağım.1 haftadır araştırıyorum.kumho ku 31 195 60 r 15 fiyatı 120 tl.lassa impetus

2 revo 160 tl.lassanın kampanyası var.4 al 3 öde toplam 480 e geliyor.karar veremiyorum bridgestone turanza er 300 lastik var.185tl.fiyatı yüksek geliyor.1 hafta sonra lassa impetus u taktırasam var.kullanan varmı.nasıl lastiktir.piyasada o kadar lastik markası varki dunlop-mabor-savo-hankook-karar veremiyorum

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Yol şartları bozuk ise ve konfordan sağlamlık biraz daha fazla önemliyse bridgestone olabilir. Zırh gibi yanakları var.

Kumyo yerine lassa daha iyidir. Lassa bridgestone'a göre daha yumuşak ve biraz daha sessiz.

Yorum bağlantısı
Guest Ahmet Ya?c?
Yol şartları bozuk ise ve konfordan sağlamlık biraz daha fazla önemliyse bridgestone olabilir. Zırh gibi yanakları var.

Kumyo yerine lassa daha iyidir. Lassa bridgestone'a göre daha yumuşak ve biraz daha sessiz.

ist.da kullanacağım.lastiği lassa ile bridgestone aynı fabrikadan çıkıyormuş.2 sinide inceledim.desenine kadar herşey aynı.lassa biraz sert.toyo yada kumho orijinal japon diyorlar.kamyoncular kumho lastik kullanıyorlarmış.çok karışık durum.kararsızım.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Turanza'nın liste fiyatı 165 TL görünüyor. Taksitli fiyatı bile 185 değil. Bridgestone da Japon ama Türkiye'de üretiliyor.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Kumho lastikleri hiç sevmedim , fred çakmaktaş ın tekeri gibi, çok konforsuz. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Lassa Revo test sonuncusu, Bridgestone ER300 ilkler arasında, daha nasıl bir olmalıydı? İmpetus2, ne kullanıldığı bilndiği sürece, rakamını hak eder.

Yorum bağlantısı
Guest Ahmet Ya?c?
ist.da kullanacağım.lastiği lassa ile bridgestone aynı fabrikadan çıkıyormuş.2 sinide inceledim.desenine kadar herşey aynı.lassa biraz sert.toyo yada kumho orijinal japon diyorlar.kamyoncular kumho lastik kullanıyorlarmış.çok karışık durum.kararsızım.

SILVERSTONE 195/60R15 88V S...

110,00 TL Kdv Dahil

lassa ya göre fiyatı çok düşük acaba nasıl.iyimidir.

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Kumho naylon gibi lastik, fiyatları da kısmen ucuz, bu iki marka kıyas kabul etmez.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...