İçeriğe Yönlendir

Race Chip // Almanya

Ali Elöver

Recommended Posts

Çağlar Bayur

olan olmuş zaten, üstünde ayarı vardır, ehil elde ayar yapıldı ise risk minimumda, tornavida ile oynanmışsa, pistonlar bayağı eziyet altında

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

bence var ama benimkinde ayar otomatik öyle ayar yeri fln yok. ara ara kullanıyorum şaka yapmak için :D

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

bence var ama benimkinde ayar otomatik öyle ayar yeri fln yok. ara ara kullanıyorum şaka yapmak için :D

Şakanı yerim senin. :) Kantarda görüşelim. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

% 30 Güç Artışı, % 35 Tork Artışı, % 15`e varan Yakıt Ekonomisi

Güç artıyor, tork artıyor ama bu artışın yarısı kadar da tüketim düşüyor.. Ne güzelmiş...

Peki motor ömrü % kaç ne oluyormuş... ?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Güç artıyor, tork artıyor ama bu artışın yarısı kadar da tüketim düşüyor.. Ne güzelmiş...

Peki motor ömrü % kaç ne oluyormuş... ?

%15 Yakıt ekonomisini Mizah'ta konuşulur ancak :) Remap ile Ekonomi için yapılan özel yazılımlarda bile bir kamyonda ancak %5 tasarruf sağlanabiliyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar ben aracı aldığımda üzerinde bu cihaz vardı hala duruyor bunun söylendiği gibi bir etkısı varmıdır buna yenibir yazılım atmaya falan gerek varmıdır

RaceChip Araç grubuna özel yazılım içerir

Yeni Nesil Tüm Turbo Dizel ve Turbo Benzinli Araçlarınızda

% 30 Güç Artışı, % 35 Tork Artışı, % 15`e varan Yakıt Ekonomisi

Konunuzu birleştirdim, forumda arama yaparsanız her zaman daha çabuk bilgiye ulaşırsınız ;)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tüketim azlığı vaadi şu şekilde: daha çabuk hızlanıp sonra sabit hızda gidilnce, o ilk hızlanma kısa süreceği için , az yakar deniyor da, fabrikadaki mak müh lerin hepsini sallandırmalı liftte, bak bir daha bilerek çok yakan motor yapıyorlar mı :fiuw:

Yorum bağlantısı
Atilla Yılmaz

teşekkür ederim bayağı aydınlatıcı yorumlar oldu benim için

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Şakanı yerim senin. :) Kantarda görüşelim. :)

gel gel gel kantara gel :D 4 bir yanım kantar dolu kardooo :D

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Benim fiestada yazılım vardı benim 4 - 4.5 lt yaktığım yerde diğer fiesta s ler 6 lt yakıyordu. Rıfat'ta benden fazla yakıyordu...

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar
(düzenlendi)

Benim fiestada yazılım vardı benim 4 - 4.5 lt yaktığım yerde diğer fiesta s ler 6 lt yakıyordu. Rıfat'ta benden fazla yakıyordu...

'' Ben '' faktörü önemli tabii. ;) Atmosferik benzililer bile benden az yakabilir. :biggrin:

Bir kaç kez denedim , 4 lt altında ortalamalar yakaladığım çok oldu 40-50 km.lik mesafelerde. Alibeyköy'den Kartal'a 3,6 lt ile gittiğimi bilirim , bir de yokuşta bir Golf üzmüştüm üstelik. Keşke bir de yakıtı deneseydik. Ama senin ortalama hep benden düşük oluyordu ne zaman baksam. :D

tarihinde Rıfat Çakar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

'' Ben '' faktörü önemli tabii. ;) Atmosferik benzililer bile benden az yakabilir. :biggrin:

Bir kaç kez denedim , 4 lt altında ortalamalar yakaladığım çok oldu 40-50 km.lik mesafelerde. Alibeyköy'den Kartal'a 3,6 lt ile gittiğimi bilirim , bir de yokuşta bir Golf üzmüştüm üstelik. Keşke bir de yakıtı deneseydik. Ama senin ortalama hep benden düşük oluyordu ne zaman baksam. :D

ahahha ortalama killer :)

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

bugüne kadar fark etmediğim birşey fark ettim bugün :D daha doğrusu bilmediğim. servet abi sağolsun beni uyandırdı yazdıklarıyla race chip modülü torpitodaydı aldım arka 2 vidası vardı bi söküp bakıyım dedim belki ayar fln vardır diye. söktüm ve hazineyi buldum :D ayar nasıl yapılır bi araştırma yaptıktan sonra en düşük ayarda olduğunu gördüm. biraz oynayalım bakalım neler olucak derken ince bi ayar yaptım 3 4 boy daha boyunun uzadığını gördüm :D 4 kademe daha üstü var ama şimdilik fazla kurcalamadım. ben deneme turu yaparken bir focus ile lambalarda ince bi mücadelemiz oldu :D kafa kafaya mücadele beni yeteri kadar tatmin etti . :seytan:

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ersin Esirtgener

taner yaptıgın ayarı yazabilirmisin box ustunden hangisini hangi kademeye getirdin acaba?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...