İçeriğe Yönlendir

Carbon Clean

Nuri Başer

Recommended Posts

Gökhan Efiloğlu

temizleyeceği varsa temizler de zarar olmaz zaten şampuan bazlı bir sıvı

ok abi sağol
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Efe Özer

Benim aracım suan 73 000 de.Carbon clean yaptırmak ıstıyorum.Daha once hıc yapıldıgını dusunmuyorum.Sizce faydası olur mu?

Bide ankarada kime yaptırabilirim?Kaca patlar?

Tesekkurler

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Benim aracım suan 73 000 de.Carbon clean yaptırmak ıstıyorum.Daha once hıc yapıldıgını dusunmuyorum.Sizce faydası olur mu?

Bide ankarada kime yaptırabilirim?Kaca patlar?

Tesekkurler

Bosch Uraz otomotiv tavsiye ederim. 120 TL gibi bir fiyatı vardı. Orijinal Motorvac CC ürünü kullanıyorlar

Yorum bağlantısı
Efe Özer
(düzenlendi)

Bosch Uraz otomotiv tavsiye ederim. 120 TL gibi bir fiyatı vardı. Orijinal Motorvac CC ürünü kullanıyorlar

Tesekkurler nerde bu yer?Bide kıs ayında olur mu bu temızlık?

tarihinde Efe Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Tesekkurler nerde bu yer?Bide kıs ayında olur mu bu temızlık?

Olur tabi ki. Uzayçağı caddesi 1153.sokak ostim.

Yorum bağlantısı
Efe Özer

Olur tabi ki. Uzayçağı caddesi 1153.sokak ostim.

Tesekkurler pekı 25 000 de bır mı yaptırmak lazım bu uygulamayı?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Muray Altay

Arkadaşlar iki sorum olacak.

1-internette gezerken bir alışveriş sitesinde Carbon Clean Enjektör Temizleyici ve Yakıt Katkısı diye birsey gördüm. Kulaktan dolma bilgilerde bunların bir yararının olmadığını duymuştum. Yorunlarına girdim.baktım yaklaşık 200e yakın yorumcu ürünün katkı sağladığını söylemiş. Sizce bunun az da olsa katkısı varmıdır.

2- aracım 1.4 fiesta 180.000 km ve tahminimce hiç enjektörler alakalı bir temizlik yapıldığını sanmıyorum Pompacıya götürmeliyim. Amacım Emme mabifoldu temizliği, Enjöktör temizliği, ve turbo temizliği. Bu km bu durum için ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Tesekkurler pekı 25 000 de bır mı yaptırmak lazım bu uygulamayı?

CC yaptırdınızmı son durum nedir [emoji4]
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cemal Kesik

2010 tdci Mondeo aracım 118.000 km 'de. Siz olsaydınız CC yaptırır mıydınız? CC yaptıran arkadaşlar CC yaptırdıktan sonra würt enjektör temizleyici kullandı mı acaba?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Furkan Akyol

Arkadaşlar selam. Aracim c max 2004 model dizel 138 bin kmde. Bu yakit sistemi motor ici temizleme sistemi olan carbon clean yaptırmayı düşünüyorum ama sizce faydasi var mi? Bilgilerinizi alayim dedim:) tesekkurler

Yorum bağlantısı
Misafir

Arkadaşlar selam. Aracim c max 2004 model dizel 138 bin kmde. Bu yakit sistemi motor ici temizleme sistemi olan carbon clean yaptırmayı düşünüyorum ama sizce faydasi var mi? Bilgilerinizi alayim dedim:) tesekkurler

Merhaba,

Konunuz birleştirilmiştir. Detay bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Furkan Akyol

Arkadaşlar ford servisi aradim sordum. 100 binden sonraki araçlarda cc önermediklerini soylediler. Onun yerine wurth marka katki onerdiler

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Arkadaşlar ford servisi aradim sordum. 100 binden sonraki araçlarda cc önermediklerini soylediler. Onun yerine wurth marka katki onerdiler

yazılı olarak versinler isteği yapın veremiyorsa buyursun öğretel

im tekink doğrusunu

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

yazılı olarak versinler isteği yapın veremiyorsa buyursun öğretel

im tekink doğrusunu

ille cc diyorsun yani  :D

devirli kullan, bakım tam olsun herşey gereksiz, haa kirlenirse en baba temizlik sökmeden olmaz, bakım ve adam gibi kullanım varsa dediğim gibi zaten sorun olmaz hele birde arada uzun yol yapıyorsan, bu şekilde kullanımda wurth berner gibi destek ürünler zaten gerisini halleder..

CC bence ne zaman yapılır, 50 bin 60 bin km kullanırsın, düzgün kullanmaz bakım aksatırsın, yada sürekli şehir içi kullanımda olur araç o zaman yapılır, yaptın düzeldi wurth-berner-tunap a devam, bay bay cc bir daha gerekmez   :D

bu arada CC 150 binden sonra zarar vermez diye belge versinler, görelim bakalım tekniği  :p

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

var o blege yayınladık.. 

würth de ürününü laboratuvar testlerini versin görelim....bilgimiz rtsın

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

var o blege yayınladık.. 

würth de ürününü laboratuvar testlerini versin görelim....bilgimiz rtsın

hani nerede sitesindemi? bakayım :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

hani nerede sitesindemi? bakayım :)

fctr de tabiki... ustaların girip okuduğu yerde..

Abilerim, "aracı arada devirli kullanmayı" biraz daha açar mısınız? Misal 3000 devir kullanıcam ama vites fark eder mi? Kaç dk veya km, sabit hızda mı değişken mi olsun vs vs.

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

devamlı ekonomi için yüksek vites yerne haftada bir bür ufak viteste mesela kullanılır

Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Sabah akşam istanbul trafiğinde olanlar için önerin nedir Çağlar abi :)

Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Ayda bir çorlu yapsak kurtarmazmı :D  :D  

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...