İçeriğe Yönlendir

Şimşek Gibi Çakan Bmw Selekt&#246rü

Taha Yiğit Tekin

Recommended Posts

Fatih Ada
Fatih bu işin kolayı uzunlara da kısalarada bi-xenon merçek ve ampul taktıracaksın kısalar iki tane uzunlar iki tane olacak önüne gelene selektör yaptığından adam herhalde bir daha yola çıkmaya tövbe eder. :hahahoho::hohoho:

adnan abi uzunlara taktım xenon gayet güzel oldu :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Fatih Ada
Uzunda takılı xenon ile alakası yok dimi ?

abi daha bi kaç gün önce gösterdim ya farlarımı sana :) hatta müsait bi cumartesi yanınada gelicem hatta..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Fatih uykun var galiba :) Daha önceki farın ile mukayese sorusuydu .Tabiki biliyorum farını .İhtiyar değilimki unutayım :police:

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
Fatih uykun var galiba :) Daha önceki farın ile mukayese sorusuydu .Tabiki biliyorum farını .İhtiyar değilimki unutayım :police:

:good2: evet uyku var galiba abi,bian noluyo servet abi yol yorgunumu acaba dedim :rtfm:

Yorum bağlantısı
Taha Yiğit Tekin
(düzenlendi)

Tekrar merhaba. Aracıma uzun+ kısa xenon,sislere beyaz ampul,parklarada sarı ampul almayı düşünüyorum,sizce nasıl olur bu değişim?? aracım x paket ve farlar mercekli,xenon iyice kaçınılmaz oldu.

Uzun,kısa,sis ve park ampullerinin çeşitlerini rica etsem birisi yazabilir mi,internetten alacağım ampulleri,yanlış sipariş vermek istemiyorum. Birde monza marka xenon kitler nasıldır,bilgisi olan varmı?? Şimdiden teşekkürler...

tarihinde Taha Yi?it Tekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Kısalar mercekli olduğu için iyi olacaktır,uzunlara xenon taktığınızda ilk başlarda çok güzel olacak fakat bir süre sonra zayıflayacak sellektörde çok etkin olmayacak (beyaz ampüller gibi olacak) fakat xenon ampül ısındığında çok iyi bir aydınlatma sağlayacak..

parklara sarı yerine turuncu park ampülü takarsanız amerikan park havası oluşturur..

genelde hepsi çin üretimi olduğu için monza mtec gibi markaya takılmayın hepsi birbirinin aynı olacak genelde.. (çok para vermeye lüzüm yok :( )

Yorum bağlantısı
Taha Yiğit Tekin

Fatih hocam keşke ampul cinslerinide yazsaydınız,h1 mi h4 mü,sis farlarının ampulleri nasıl, turuncu parklar güzel olur evet ama nasıl bu ampuller modeli voltu falan nedir belirtirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Taha Yiğit Tekin

Kısalara ve uzunlara Monza 6000K xenon taktırmayı düşünüyorum. Hepsiburada da şuan 111 tl gibi bir fiyata düşmüş. Sizce uzun ve kısa farklı K değerlerinde olsa çokmu sırıtır?? mesela kısalar 6000k uzunlar 4300 k?

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Kısalara ve uzunlara Monza 6000K xenon taktırmayı düşünüyorum. Hepsiburada da şuan 111 tl gibi bir fiyata düşmüş. Sizce uzun ve kısa farklı K değerlerinde olsa çokmu sırıtır?? mesela kısalar 6000k uzunlar 4300 k?

ikisindende bir zaman sonra pişman olacaksınız o kesinde... uzunlara taktırmanız sizi kısa zaman içerisinde sıkıntıyada sokacak bunu bilerek başlayın bu işe...

Yorum bağlantısı
Taha Yiğit Tekin
ikisindende bir zaman sonra pişman olacaksınız o kesinde... uzunlara taktırmanız sizi kısa zaman içerisinde sıkıntıyada sokacak bunu bilerek başlayın bu işe...

detaylı bilgi verirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
detaylı bilgi verirseniz sevinirim

balastlar yeni iken iyi performans verecek fakat belli bir süre sonra ampül ısınmadan yaptığınız sellektör çin üretimi balastlar nedeni ile beyaz ampüller gibi olacak..

Yorum bağlantısı
Taha Yiğit Tekin
balastlar yeni iken iyi performans verecek fakat belli bir süre sonra ampül ısınmadan yaptığınız sellektör çin üretimi balastlar nedeni ile beyaz ampüller gibi olacak..

Fatih Bey sizin araçtada uzun kısa xenon vardı diye hatırlıyorum,memnun değilmiydiniz?? Bir süre sonra beyaz ampul gibi olacaksa sıkıntı yok,en azından bir süre tadını çıkarmış oluruz :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...