İçeriğe Yönlendir

C-max Yeni Gösterge

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Halil Cebeci

lokman abi önceliklekle saygılar...  benim 2005 cmax benzinli araca sizin göstergelerden taktırmak istiyorum. benzinli focus titanium göstergesi (350 tl) buldum. acaba uyumlu olur mu? program atmada bir sıkıntı yaşanırmı? ilginize şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

lokman abi önceliklekle saygılar...  benim 2005 cmax benzinli araca sizin göstergelerden taktırmak istiyorum. benzinli focus titanium göstergesi (350 tl) buldum. acaba uyumlu olur mu? program atmada bir sıkıntı yaşanırmı? ilginize şimdiden teşekkürler.

Halil merhaba, uyumlu olurda takacak ve göstergeyi tanıtacak usta bulman lazım önce.

Yorum bağlantısı
Halil Cebeci

serviste tanıdığım elaktirikçi var abi ama uyumlu olmayabilir diyor. programlamanın nasıl yapıldığı hakkında  sizin taktırdığınız ustadan kesin bir bilgi asak  cidi ciddi taktırmayı düşünüyorum. urfada serviste çalışanlara bazı konularda biz yönlendiriyoruz. ilgilenirseniz sevinirim abi. size ve serkan abiye saygılar.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Halil o bilgileri vereceğini sanmıyorum, çünkü daha önce bir deneme yapıldı. yinede konularda adres bilgisi geçiyordu sanırım. bendekini kaybettim. yine bulamazsan forumda Serkan Toker ve Can Umut Baykan arkadaşlarımızda olabilir.

Yorum bağlantısı
Halil Cebeci

sağol abi serkan abi ile konuyu paylaştım. araştırıp bana cepten bilgi verecek. ilgin için teşekkürler abim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...