İçeriğe Yönlendir

C-max Yeni Gösterge

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Misafir

ledli stop almak yerine bizim stopların dış kenarlarında üçgen bir çıkıntı varya Lokman abi oraya içeriden boydan boya led dizilebilir mesela :)

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Lokman abi bende yarın bi Ali beyi rahatsız edeyim CC ve Göstergeler konusunda musait oldugumda sırf bu işler için ankaraya gidecem :)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

abi yeni konu açmışsın.diğer konuna bakmıştım.

gerçekten çok yakışıklı bir işlem oldu bu.her şey değişiyor.iyi günlerde kullan abi. :):)

bildiğim kadarıyla iç aydınlatmaların hepsi ledli olmuştu.gayette güzel oldu göstergenin renği ile.

emmi bu km göstergesindeki ışık hatalarını gördünmü.? :good1::) bazı yer parlak bazı yer soluk.sanırım fotonunda çok etkisi var bunda.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
abi yeni konu açmışsın.diğer konuna bakmıştım.

Evet, bende diğer toplantı konusunda dile getirdim düşüncemi. Resimleri görünce çok beğendim, Yakışmış..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

Çağlar nasıl olur led işi bilmiyorum açıkçası.

Yalçın hayırlısı olsun, bizim aldığımız fiyata gösterge çok zor Yalçın, araştırırsınız. ama cc 200-250 Tl bence uygun fiyat.

Oktay sağol, ya gece resmini tam çekemedim makinanın ayarları karışmış, hep gölgeliydi bu yüzden sildiydim.

Ağam tekrar sağol :)

İbrahim teşekkürler abim.

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Lokman Abi çok güzel olmuş iyi günlerde kullan, iyiki C Max i değiştirmişim,seninki yanında bizimkilerin donanımı sıfır olacaktı :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Lokman Abi çok güzel olmuş iyi günlerde kullan, iyiki C Max i değiştirmişim,seninki yanında bizimkilerin donanımı sıfır olacaktı :)

çok sağol abim :) estafurullah diyelim Fatih.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Güzel operasyon tebrik ediyorum Lokman Abi seni. Güle güle kullan. Bu gösterge çok spor duruyor. Kullanım zevkin artacaktır. Şimdi abi sen yavaş yavaş makyajlı kasa CMAX tuşlarından bulacaksın. Abi istersen bendeki siyah klimalardan bir tanesini sahibine göndermeden önce sana vereyim dene bakalım çalışırsa hazır kırmızı Led'li kliman olur abi :unsure2: Bu fiyata bulmak zor olur birdaha.

Senin temin etmen gerken ekipmanlar şunlar

1. Far anahtarı (100-250)

2. Arka Cam Isıtıcı tuşu (50-65)

3. Yeni Sony Teyp (350-450)

4. Kapı kollarındaki cam açma tuşları (?)

5. Kırmızı LED'li Siyah Klima (250)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Güzel operasyon tebrik ediyorum Lokman Abi seni. Güle güle kullan. Bu gösterge çok spor duruyor. Kullanım zevkin artacaktır. Şimdi abi sen yavaş yavaş makyajlı kasa CMAX tuşlarından bulacaksın. Abi istersen bendeki siyah klimalardan bir tanesini sahibine göndermeden önce sana vereyim dene bakalım çalışırsa hazır kırmızı Led'li kliman olur abi :D Bu fiyata bulmak zor olur birdaha.

Senin temin etmen gerken ekipmanlar şunlar

1. Far anahtarı (100-250)

2. Arka Cam Isıtıcı tuşu (50-65)

3. Yeni Sony Teyp (350-450)

4. Kapı kollarındaki cam açma tuşları (?)

5. Kırmızı LED'li Siyah Klima (250)

teşekkürler Mercan, ne güzel şeyler bunlar, şimdilik bu kadar yeter abim, ilerde düşünürüz artık.

Submarine ne renk yanıyordu Lokman abi ?

Serkan valla ne olduğunu anlamadım inan :D eski gösterge paneli yeşil yanıyordu.eğer buysa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Ahmet aynen katılıyorum, hatta dahada güzel oldu diyebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Abi, aynadan vitesin oraya doğru bir ışık geliyor..Belli belirsiz, ondan bahsediyorum..Bugün bizimkine ekleme yaptık, malum trendde yok...Bzimki kırmızı oldu, orijinali yeşil mi onu bilemedim..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ha pardon, o sarı yanıyor Serkan. normal tavandaki lambaların renginde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Lokman abim hayırlı olsun iyi günlerde bol bol kullan. Abi sen c-max hayranısın artık tebrikler :unsure2:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)
:unsure2: sağol abim. tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Çok güzel olmuş Lokman Abi , uğraştığına değmiş doğrusu. :D

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Hayırlı olsun abi , güzel olmuş . Gençlere taş çıkarırsın valla, değişiklik konusunda :D

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Lokman Abi gençleştirme operasyonu başarılı olmuş. hayırlı olsun. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

çok güzel olmuş lokman abi iyi günlerde kullan işallah :)

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Lokman abi Ali beyi aradım numarasını almıştım senden CC için 300tlye mal olur dedi bana gösterge içinde acele etmeyin dedi bekleyin dedi

Mercekli far içinde aynısını söledi CC İçin sana 200 dememişmiydi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...