İçeriğe Yönlendir

2011 Fiesta 1.4 Tdci Buz Beyazı

Ali Çukur

Recommended Posts

H.Yusuf Kantarcılar

:nazar: maşallah ali hocam çok daha yakışıklı olmuş. beyaz tercihlerim arasında hiç olmamıştı ama sizin arabayı görünce tüm önyargılarım yıkıldı.

özellikle rüzgarlıklar harika olmuş. bende düşündüm ama benimki fırtına gri, beyazdaki gibi durmaz diyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
:nazar::) harika olmuş...

Teşekkür ederim Erkut Bey...

Beyaz arabada çok uyumlu olmuş.

Teşekkürler Ayhan Bey...

Sade ve çok güzel görünüyor gerçekten :good1:

Teşekkür ederim Onur Bey.

:) maşallah ali hocam çok daha yakışıklı olmuş. beyaz tercihlerim arasında hiç olmamıştı ama sizin arabayı görünce tüm önyargılarım yıkıldı.

özellikle rüzgarlıklar harika olmuş. bende düşündüm ama benimki fırtına gri, beyazdaki gibi durmaz diyorum.

Eyvallah Yusuf Hocam. Teşekkür ederim. Beyaz için ne çileler çektik. Bayiilerden ezberlediğim bir cümle: "Hem Titanium hem X paket bir de Beyaz ha malesef efendim, renk tercihinizi değiştirirseniz elimizde araç var " :( Ama aldığıma hiç pişman olmadım gayet hoş ve kullanışlı.

Aslında cam rüzgarlıkları çok koyu gride de hoş duracağını sanıyorum...

Denemekte fayda var :p

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Beyaz araba güzeldir ve beyaz en güzel renklerdendir. Şirket arabası şeklinde boş bir arabada kötü durur. Bunun sebebi beyaz üzerinde kapı kolu, çita ve diğer boyasız kısımların çok fazla sırıtmasıdır. Bu yüzden şirket arabalarına bakarakbeyaz arabalara karşı önyargı oluşuyor ama dolu herşeyi yerinde ve olması gerektiği gibi bir beyaz araba her zaman güzeldir.

2009_ford_focus_rs_new_press_images_007.jpg

BMW_M6_alpine_white_02.jpg

g71.jpg

Large%20Image.jpg

autowp.ru_audi_s5_by_rieger_5.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Çukur

Haklısın Ayhan Bey;

Zeten şirketler BMW M3, Audi A4 vs kullanmıyor :nazar:

Özellikle bizim fiesta segmentindeki araçlarda ön yargı oluşuyor...

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Son yıllarda da lüks arabalarda beyaza yönelme var. :nazar:

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
Son yıllarda da lüks arabalarda beyaza yönelme var. :nazar:

Kesinlikle katılıyorum.

Bu beyaz modası lüx segmentte BMW X6 ile başladı Audi devam ettirdi...

Varya Mersoyu şimdi alacak olsam beyaz alırdım tavan da ful siyah cam süper olurdu :)

Yorum bağlantısı
Ali Çukur

Sadece şerit mi çekmek istiyorsunuz?

Oto aksesuarcılarda veya reklamcılarda bulabilirsiniz kırmızı fosforlu şerit diye sorarsanız yardımcı olurlar...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
H.Yusuf Kantarcılar

Ali Hocam; bende ön-arka park sensörü taktırdım. takan arkadaş arkaları planlarken ikisini aynen sendeki gibi difüzör kısmına önermişti. ancak yanımda işten anlayan akil bir arkadaşım seviyelerinin aynı olması gerektiğini söyleyince onları da tampona koyduk, kullanımda sıkıntı var mı? bu arada tekrar :D

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
Ali Hocam; bende ön-arka park sensörü taktırdım. takan arkadaş arkaları planlarken ikisini aynen sendeki gibi difüzör kısmına önermişti. ancak yanımda işten anlayan akil bir arkadaşım seviyelerinin aynı olması gerektiğini söyleyince onları da tampona koyduk, kullanımda sıkıntı var mı? bu arada tekrar :D

Teşekkürer yorumunuz için.

Kullanımda bi sıkıntı yok.

Hatta difüzördeki gözler kaldırımdaki yükseklikleri bile görüyor iyi oluyor :D

Ali çok hoş olmuş.. :D

Teşekkür ederim Mehmet Bey

En son ST çalışmalarını görmediniz sanırım...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Teşekkür ederim Mehmet Bey

En son ST çalışmalarını görmediniz sanırım...

Gördüm ve beğendim.. güle güle kullan...

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
Gördüm ve beğendim.. güle güle kullan...

Peki teşekkür ederim Mehet Bey...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Abdurrahman Bilgen

bence olmamış...arabanın görünümünü bozmuş...çocukken renault 12 lere falan takılıyodu..babamda taktırmıştı o zamanlar...ama şu zamanda rüzgarlık taktıranı görmedim...eskiye dönüş yapmışsınız..ben kesinlikle taktırmam...tamamı ile kendi fikrimi sunuyorum..herkezin zevk anlayışı farklıdır...aracın dizaynı zaten süper ama rüzgarlık gerçekten o dizayna olmamış..

saygılar...

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
bence olmamış...arabanın görünümünü bozmuş...çocukken renault 12 lere falan takılıyodu..babamda taktırmıştı o zamanlar...ama şu zamanda rüzgarlık taktıranı görmedim...eskiye dönüş yapmışsınız..ben kesinlikle taktırmam...tamamı ile kendi fikrimi sunuyorum..herkezin zevk anlayışı farklıdır...aracın dizaynı zaten süper ama rüzgarlık gerçekten o dizayna olmamış..

saygılar...

:D) :D:crazy:)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Hüseyin Kader

Ali hocam bende 2011 buz beyazımı yeni aldım ttx, bende sizin gibi ön amblemin olduğu yer ve arka difüzöre şerit çalışması yapmak istiyorum ama aklımda birşey daha var o şeridin renginden kaliperleride boyamak istiyorum jantlarım orjinal 2011 titanium jantı acaba nasıl olur bir fikrinizi alayım dedim formda bek kaliper boyayan yok sanırım beyazda denk gelmedi hiç....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak_Karahan

Dün çektiğim fotolar net çıkmamış yenilerini ekliyorum:

grnt0795p.jpg

grnt0796.jpg

acaba hangi ürünü kullandın?

yapıştırmalar atar diye düşünüyorum.

kendin mi uyguladın yoksa profesyonel birisi mi ?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Çukur

k4t01.jpg

Burak Bey araca daha sonra değişiklikler yaptım.

Bahsettiğiniz orjinal difizöre karbon kaplama ve kırmızı şerit uygulaması yapılmıştı.

k4th8.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Tolga Yanıksaz

Çok güzel duruyor maşallah..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Çukur

Çok güzel duruyor maşallah..

Teşekkür ederim Tolga

Bu aralar Orjinal ön tampon uzatma, Spor ızgara, Difizör ve

Marşbiyerler boyada onlardan sonra da 16 inc füme LP jant eklenecek haftaya nasipse montaj bitmiş olur :')

Yorum bağlantısı
Tolga Yanıksaz

Teşekkür ederim Tolga

Bu aralar Orjinal ön tampon uzatma, Spor ızgara, Difizör ve

Marşbiyerler boyada onlardan sonra da 16 inc füme LP jant eklenecek haftaya nasipse montaj bitmiş olur :')

Olur inş ya. Bizde aracı çarşamba alıyoruz yani çarşamba elime geçiyr bende başlarım artık sizden esinlenerek modifikasynlara... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Çukur

Olur inş ya. Bizde aracı çarşamba alıyoruz yani çarşamba elime geçiyr bende başlarım artık sizden esinlenerek modifikasynlara... :D

Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin Hayırlı olsun...

Renk donanım ?

Yorum bağlantısı
Tolga Yanıksaz

Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin Hayırlı olsun...

Renk donanım ?

2011 model Siyah renk 1.6tdci titanium x paket araçta + olarak kolçak,zenon far,arka park sensörü var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...