İçeriğe Yönlendir

Asabi Herifim Benim

Türkay Beşel

Recommended Posts

Türkay Beşel

Öncelikle fotoğrafların alelacele çekildiğini belirtmek isterim.İleriki zamanlarda daha güzel çalışmalarla karşınıza çıkacağım inşallah.

1001t.jpg

2001pt.jpg

3001v.jpg

4001m.jpg

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
:) 4*4'lük maşallah. sınıfının en iyisi. Allah kaza bela vermesin.Güzel günlerde kullanın.
Yorum bağlantısı
Türkay Beşel
:) 4*4'lük maşallah. sınıfının en iyisi. Allah kaza bela vermesin.Güzel günlerde kullanın.

Çok teşekkür ediyorum.Size de kazasız belasız sürüşler dilerim.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanın :)

Yorum bağlantısı
Türkay Beşel
allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanın :D

Teşekkürler Erkut Bey,Allah cümlemizi kazadan beladan korusun.

Allah nazarlardan saklasın. :nazar:

Teşekkürler Zafer Bey,amin,cümlemizinkini...

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

allah nazarlardan saklasın maşallah.

siyah biraz sizi yoracak ama onun dışında inşallah memnun kalacaksınız. hayırlı uğurlu olsun aracınız.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
:D Maşallah kazasız, belasız, cezasız günlerde ağız tadıyla binmeyi nasip etsin Allah.
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Çok sinirli bakıyor. :nazar: Kazasız belasız güzel günlerde kullanmak nasip olsun :D

Yorum bağlantısı
Türkay Beşel
allah nazarlardan saklasın maşallah.

siyah biraz sizi yoracak ama onun dışında inşallah memnun kalacaksınız. hayırlı uğurlu olsun aracınız.

Teşekkürler.

Aynen öyle...Keşke yakınımda bir yerde olsaydı şu yıkamacılar diyorum hep...Parasından geçtim,gün aşırı yıkatmak lazım.Yoksa arabanın hakkı verilmiyor vallahi.Ayrıca siyah asil olduğu kadar da ne nankör bir renkmiş,yeni öğrendim :(

:D Maşallah kazasız, belasız, cezasız günlerde ağız tadıyla binmeyi nasip etsin Allah.

Teşekkürler Adnan Bey,amin,cümlemizi...

Çok sinirli bakıyor. :elisopali: Kazasız belasız güzel günlerde kullanmak nasip olsun :nazar:

Valla hep asabi,hep asabi :hwrk: Bıraksam altımdan çıkacak :)

Teşekkür ederim dilekleriniz için.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Hayırlı olsun güle güle kullanın. :D

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Allah kaza bela vermesin çok güzel.. :nazar::nazar:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

O my god :nazar: Hem 20 hem hemşo hem DD hem kışkırtıcı :nazar: Bir de tespo önünde çekilmiş resim :nazar:) Hocam bi ara buluşalım seninle.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Teşekkürler.

Aynen öyle...Keşke yakınımda bir yerde olsaydı şu yıkamacılar diyorum hep...Parasından geçtim,gün aşırı yıkatmak lazım.Yoksa arabanın hakkı verilmiyor vallahi.Ayrıca siyah asil olduğu kadar da ne nankör bir renkmiş,yeni öğrendim :nazar:

asalati yıkamacıdan çıkana kadar sürüyor kapıdan çıktın, nakörlüğe başlıyor hemen. evin altında bile olsa yıkamacı fark etmiyor benim yıkamacı arkadaşaım yazın abi nolur hergün getirme dedi aracı. üç gün götürmedim abi arabayı niye bu kadar kirlettin yazık değilmi dedi. ah ah nasıl bir renktir bu yıkayınca çok güzel bir saat sonra gitti yıkamacının emekleri, benim paralarım.

Yorum bağlantısı
Türkay Beşel
Hayırlı olsun güle güle kullanın. ;)

Çok teşekkür ederim.

Hayırlı olsun uzun yıllar birbirinizden ayrılmayın nice bin km lerde kullanın tabiki kazasız belasız ve cezasız

Amiiiin,amin,inşallaah.Çok teşekkür ettim Can Bey.

Çok güzel maşallah.

Allah kaza bela vermesin.

Amin,inşallah.Sağolun Ahmet Bey.

Allah kaza bela vermesin çok güzel.. :):)

Amin,cümlemize.Teşekkür ederim Serhat Bey.

O my god :) Hem 20 hem hemşo hem DD hem kışkırtıcı :) Bir de tespo önünde çekilmiş resim :)) Hocam bi ara buluşalım seninle.

Hakan Bey,senin jantlardan sonra "kışkırtıcı" kavramı değişti bende :) Sen yeri söyle,ilk fırsatta geleceğim,söz.

asalati yıkamacıdan çıkana kadar sürüyor kapıdan çıktın, nakörlüğe başlıyor hemen. evin altında bile olsa yıkamacı fark etmiyor benim yıkamacı arkadaşaım yazın abi nolur hergün getirme dedi aracı. üç gün götürmedim abi arabayı niye bu kadar kirlettin yazık değilmi dedi. ah ah nasıl bir renktir bu yıkayınca çok güzel bir saat sonra gitti yıkamacının emekleri, benim paralarım.

Kaldı ki her yer aynı itinayı göstermiyor.Hani ilaçlı yıkatalım dedik,hepsi aynı temizliği verir zannettik.Bir yer vardı,benzinlik...İlaçlı yıkamadan sonra durulanmamış pek.Bir de şampuanın bıraktığı beyaz izlerle göz zevkimizi kaçırdılar...Daha çok konu açılır bu durumla ilgili çok...Sırf sudan arabanın boyası zarar görecek diye korkuyorum:)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
Hakan Bey,senin jantlardan sonra "kışkırtıcı" kavramı değişti bende :) Sen yeri söyle,ilk fırsatta geleceğim,söz.

Ben önümüzdeki hafta her gün gece 12 ye kadar işyerimdeyim. Kütüphanenin çarpraz karşısında Sühanet. Bir de gerçek gözle görün kışkırtıcı kavramı tepetaklak olacak, ne kadar Mehmet abiciğim apaçi dese de güzel gözüküyor ;)

Yorum bağlantısı
Türkay Beşel
;) yenisinden daha güzel bence.

Teşekkür ederim Çağlar Bey.Arabam diye demiyorum;ama bana da öyle geliyor gerçekten :)

Ben önümüzdeki hafta her gün gece 12 ye kadar işyerimdeyim. Kütüphanenin çarpraz karşısında Sühanet. Bir de gerçek gözle görün kışkırtıcı kavramı tepetaklak olacak, ne kadar Mehmet abiciğim apaçi dese de güzel gözüküyor :)

En kısa zamanda görüşeceğiz Hakan Bey...Apaçi ha? :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
En kısa zamanda görüşeceğiz Hakan Bey...Apaçi ha? :D

Evet öyle bir teşbih sanatı yaptılar :D

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
(düzenlendi)

C Max çok farklı bir araç,siyah renk ayrı yakışmış güzel günlerde kullanın :D Maşallah

tarihinde Fatih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Maşallah. :bravo: Tavan Ray'ları eksiği tamamlayacak ve daha güzel gösterecektir aracınızı. :D

Yorum bağlantısı
Türkay Beşel
Evet öyle bir teşbih sanatı yaptılar :lol:

Bu yakıştırmalar seni yıldırmamalı :)

C Max çok farklı bir araç,siyah renk ayrı yakışmış güzel günlerde kullanın :) Maşallah

Sağolun Fatih Bey,bir de temizliği olmasa siyah gibisi yok ama...Katlanacağız artık :)

Allah kaza, bela vermesin. Güle güle binin :)

Sağolun,amin.Allah hepimizi kazadan,beladan saklasın.

Maşallah. :nazar: Tavan Ray'ları eksiği tamamlayacak ve daha güzel gösterecektir aracınızı. :good1:

Valla modifikasyonu sevemedim pek.Hiçbir yeriyle oynamak gelmiyor içimden.Çok teşekkür ederim Oğuzhan.

İyi günlerde kullanın...

Teşekkür ederim,eksik olmayın.

çok güzel

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Türkay Beşel
kazasız belasız kullanın :D

Amiiiin sağolasın Buğra arkadaşım.

Maşşallah güle güle kullanın..

:lol2: :lol:

Teşekkür ederim,eksik olma Erkan arkadaşım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...