İçeriğe Yönlendir

Focus 2011 Collection Tdcİ Hb 90 Ps

Aşkın Barçın

Recommended Posts

Aşkın Barçın

Arkadaşlar,

Bende Ford Focus ailesine dahil oldum. Eski bir Fiat kullanıcısıydım. 1 ay bekleyişden sonra 17 Ocak gibi

yakışıklı fırtınama sahip oldum. 35.000 tl ya mal oldu. Fiat tan sonra Focus Boing 727 gibi bana geldi. (Bu arada araç yok satıyordu 2010 Aralık sonu zor buldum).

Aracın yol tutuşu süper. Fakat ne yazık ki lastiklerim HANKOOK çıktı. Acaba takas yapıp değiştireyim mi. Yoksa kullanayım mı karar veremedim. Lastik sert o yüzden ses yapıyor. Sağ arka kapıdan biraz ses geliyor.

Aracın diğer özellikleri ihtiyaçlarımı karşılıyor. Yakıt tüketimi 100 km de 6 litre gibi olacak (şehir içi).

Lastik konusunda değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Aracım Focus coll.hb Tdci 90 ps. Fırtına Grisi

Yorum bağlantısı
Misafir

hayırlı olsun.iyi günlerde kazasız,cezasız,arızasız binmeniz dileğiyle. :pilot: resimleri bekliyoruz.

ali elöver üstadım çok içerlenecek şimdi. :crazy::s

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

35.000TL :s bedava gibi olmuş :rofl: Hankook lastiği hiç de yabana atmayın, çok iyi test sonuçları var. LAstik havalarına baktırın, muhtemelen 40-50 civarı basmışlardır, 32 olmalı. 2010-2011 lerde sağ kapılarda gıcırtı sesi duyulmaya başladı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ekiz
35.000TL :s bedava gibi olmuş :rofl: Hankook lastiği hiç de yabana atmayın, çok iyi test sonuçları var. LAstik havalarına baktırın, muhtemelen 40-50 civarı basmışlardır, 32 olmalı. 2010-2011 lerde sağ kapılarda gıcırtı sesi duyulmaya başladı.

+1

hayırlı olsun fiyat gerçekten iyi hem collection hem dizel...

Yorum bağlantısı
H.Yusuf Kantarcılar

fiyatı çok iyi, hayırlı olsun, arkadaşım 37.000 liraya almıştı aynısını. kazasız belasız binin inşallah.

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
(düzenlendi)

Güzel fiyata almışsınız, hayırlı olsun...

Lastiği kafanıza takmayın, ne takarsanız takın ses gelecektir...

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp

Hayırlı olsun. Aynısının beyazını bende aralıkta anlaşıp 5 Ocakta teslim aldım.

Araç (Collection Hb tdci90) + Ocak Mtv(370 tl) + Trafik sigortası (150 tl) = 36.500'e maloldu (Trafik setini yazmıyorum)

Sizin fiyatta koç indirimi mi var yoksa bana yalandan çok yeminler mi edildi "bize çok az kar kalıyor bu fiyatta" diye ?

Sizin fiyatta mtv ve trafik sigortası var mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)
..."bize çok az kar kalıyor bu fiyatta" diye ?

..

Her bayinin "çok az" tanımı farklı olabilir. Yalan değildir yani.

Hankook lastikler iyidir.

tarihinde Mehmet G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aşkın Barçın
Hayırlı olsun. Aynısının beyazını bende aralıkta anlaşıp 5 Ocakta teslim aldım.

Araç (Collection Hb tdci90) + Ocak Mtv(370 tl) + Trafik sigortası (150 tl) = 36.500'e maloldu (Trafik setini yazmıyorum)

Sizin fiyatta koç indirimi mi var yoksa bana yalandan çok yeminler mi edildi "bize çok az kar kalıyor bu fiyatta" diye ?

Sizin fiyatta mtv ve trafik sigortası var mı?

Koç Ailem İndirimi var, mtv ve traf.sig. fiyatın dışında ama sizde iyi fiyata almışsınız. Opak renklerde 800 TL indirim yapıyorlar.

Benim ki metalik. Sizinde yeni aracınız hayırlı olsun kazasız belasın güle güle kullanın. Dedikleri doğru kar marjları çok düşük.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Allah kazasız belasız iyi günlerde kullanmayı nasip etsin. Lastik konusuna gelince; Bence lastiği ömrü bitene kadar kullanın. Lastiğ yapacağınız masrafla arabay alt ses izalasyonu yaptırın. Hem evladiyelik olsun hem de ses azalsın.

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Fırtına gri sevenler gitgide çoğalıyor :D

Yorum bağlantısı
Metin Mantarcı
güle güle binin... :D

allah nazardan saklasın kazasız belasız kullanmak dileğiyle hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Serkan Armahan

hayırlı olsun, fiyatta size özel ekstra bir indirim olsa gerek diye düşünüyorum..

bugun 1000km deki ikinci el focus tdci coll +37bin'e rahatlıkla alıcı bulur, 2 ay beklememek için 2-3 bin TL vermeye hazır çok alıcı var

Yorum bağlantısı
Aşkın Barçın
hayırlı olsun, fiyatta size özel ekstra bir indirim olsa gerek diye düşünüyorum..

bugun 1000km deki ikinci el focus tdci coll +37bin'e rahatlıkla alıcı bulur, 2 ay beklememek için 2-3 bin TL vermeye hazır çok alıcı var

20 yıllık KOÇ çalışanıyım , o kadar da nazımız Ford satıcılarına geçsin artık.

Dediğiniz fiyatlar aynen doğru.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...