İçeriğe Yönlendir

Focus 2011 Collection Tdcİ Hb 90 Ps

Aşkın Barçın

Recommended Posts

Arkadaşlar,

Bende Ford Focus ailesine dahil oldum. Eski bir Fiat kullanıcısıydım. 1 ay bekleyişden sonra 17 Ocak gibi

yakışıklı fırtınama sahip oldum. 35.000 tl ya mal oldu. Fiat tan sonra Focus Boing 727 gibi bana geldi. (Bu arada araç yok satıyordu 2010 Aralık sonu zor buldum).

Aracın yol tutuşu süper. Fakat ne yazık ki lastiklerim HANKOOK çıktı. Acaba takas yapıp değiştireyim mi. Yoksa kullanayım mı karar veremedim. Lastik sert o yüzden ses yapıyor. Sağ arka kapıdan biraz ses geliyor.

Aracın diğer özellikleri ihtiyaçlarımı karşılıyor. Yakıt tüketimi 100 km de 6 litre gibi olacak (şehir içi).

Lastik konusunda değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Aracım Focus coll.hb Tdci 90 ps. Fırtına Grisi

Yorum bağlantısı
Koray Şimşek

Hayırlı olsun, iyi günlerde güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Murat Köse
(düzenlendi)

35.000TL :D bedava gibi olmuş :lol2: Hankook lastiği hiç de yabana atmayın, çok iyi test sonuçları var. LAstik havalarına baktırın, muhtemelen 40-50 civarı basmışlardır, 32 olmalı. 2010-2011 lerde sağ kapılarda gıcırtı sesi duyulmaya başladı

bana gecen hafta bir lastikçi ön lastik havası 38 arkaları 36 yap dedi bende öyle yaptım lastiklerin ebatı nı sordu 195R65 15" dedim tamam dedi önler 38 arkalar 36 dedi biz yanlış mı yaptık acaba 32 mi olmalıydı çağlar bey..

tarihinde Murat K tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Köseoğlu

5 ocakta hb. collection beyaz renk 37.000 tl ye aldm. gerçekten iyi fiyat...

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Hayırlı olsun.İyi seçim yapmışsınız.Fordlar biraz sert arabalardır, ama kullandıktan sonra alışırsınız ve bu zamanla hoşunuza gider.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...