İçeriğe Yönlendir

Jr. Bb '11 Tito

Bahadır Kızılkaya

Recommended Posts

Bahadır Kızılkaya
(düzenlendi)

Herkese iyi geceler Merhabalar. Ben Bahadır Kızılkaya aracım 2011 Sedan focus tit TDCi lakabı Jr. BB Tito :) aracı alırken aldıktan sonra burda pek çok konuyu okudum yardımcı olan bilgi veren herkese teşekkür ederim.

Yapmak istediklerim;

Plakalık iptali. ( Ne yaptıysam sökemedim kırmadan çıkartılmıyor sanırım :s)

App plaka fakat çok orjinal fontta olursa.

Kısa radyo anteni.

Cam filmi.

Cam çıtaları(alt çıta) krom. ( Sanırım tam çerveçe şeklinde krom olmuyor focus'a)

Kapı kolları krom.

Far içi amerikan park ve beyaz park ampul. (yapıldı)

Bagaj aydınlatması eksik simetriğinde karşısına yani, hat çekip ampul eklemek. ( park ampullerinin duylarından nerden bulabilirim? )

Arka koltuk tavan ampulünü değiştirme. ( nasıl açılıyor bir türlü bulamadım bilen varsa lütfen yardım etsin.)

Ön panel Karbon kaplama belki:S Mehmet mercan'dan alıntı gibi olucak ama çok güzel duruyor.

Arkaya spolier ( ayaklıklı olanlardan değil foto bulduğumda ekliycem)

Sislere xenon.

Bi-xenon fakat maddi durumları iyileştirince.

Bir kaç foto ekliyelim adettir :D

27082010001.jpg

27082010005.jpg

Bu da İlk çalışmam :p

sdc1143511111111.jpg

tarihinde Bahad?r K?z?lkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

baya sağlam olmus araçta hayırlı olsun Allah kazasız cezasız şürüşler versin.araca uzun kısa sislere xenon taktım harika görüntüsü var sürmeye doymazsın emin ol:D

Yorum bağlantısı
Bahadır Kızılkaya
baya sağlam olmus araçta hayırlı olsun Allah kazasız cezasız şürüşler versin.araca uzun kısa sislere xenon taktım harika görüntüsü var sürmeye doymazsın emin ol:D

Sağolasın Hasan cümlemize kazasız belasız kullanmak nasip etsin. X paketteki mercekliden aldığımda ki bulursam öyle xenon yapmayı düşünüyorum. maddi bazı sıkıntıları aşıyım daha çok şey yaparız birbirimize fikirde vermiş oluruz :rofl:

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun.İyi günlerde kazasız,cezasız,arızasız binmeniz dileğiyle. :p:rofl:

Yazdıkların hakkında forumumuzda çok güzel çalışmalar mevcut.İnceledikce fikirler edineceğinden eminim. :good1:

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Sisleri süs yap diyosunuz yani :rofl:

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı
Sisleri süs yap diyosunuz yani :p

valla bizim burda cok sis yok görüntü nasıl olur bilmiyorumda herkese baktırıyor yeter bana :rofl:

Sağolasın Hasan cümlemize kazasız belasız kullanmak nasip etsin. X paketteki mercekliden aldığımda ki bulursam öyle xenon yapmayı düşünüyorum. maddi bazı sıkıntıları aşıyım daha çok şey yaparız birbirimize fikirde vermiş oluruz :good1:

olur bahadır yavaş yavaş en güzeli birden olunca hem heves gidiyo hemde güzel olmuo :p

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

plakanızı niye gizlediniz.özel bir sebebi var mı?

Yorum bağlantısı
Bahadır Kızılkaya
plakanızı niye gizlediniz.özel bir sebebi var mı?

Yok 34 BB 08 hoş duruyor diye... :angry:

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Maşallah kazasız belasız hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
(düzenlendi)

aracınız hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın... :)

film işine girmeyin derim polislerle çok uğraşırsınız aracınız bağlanır yakaladımı ceza keser hiç yapmazsa alır anahtarla çizer...

zenonda tavsiyem philips phaton olur sorunsuz net görüntü 4300 veya 6000k...

sislerin amacının dışı kullanılması ( forum geneline göre benimde gözlemlediğim pek hoş karşılanmıyor tabiki zevk meselsi) pek mantıklı gelmeiyor...

kazasız belasız kullanmanız dileğiyle... :nazar:

tarihinde Erkut Uysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Güle güle kullanın..

Konu başlığı kod numarası gibi olmuş zor çözdüm.. :)

Yorum bağlantısı
Bahadır Kızılkaya
Maşallah kazasız belasız hayırlı olsun...
Aracınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın..
Hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın.
aracınız hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın... :f1:
Güle güle kullanın...
:nazar:
hayırlı olsun.
Güle güle kullanın..

Konu başlığı kod numarası gibi olmuş zor çözdüm.. :)

Hoşgeldiniz.

Aracınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

Teşekkür ederim. Tavsiyeleri dikkate alıyorum :rolleyes:

Bu arada bagaja Led şerit çok güzel fikir :good1:

Plakalığım eksiz tek parça halinde, hiç bir yerinde ek yeri yok, bir daha uğraşıcam olmadı sanayiye götürcem hem slikonlatırm diye. (sadece çift taraflı bant yetersiz olur sanki dimi)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

]Krom cam çıtası ve kapı kollarını çok yerde bulabilirsiniz. Ben onları ve elektrikle ilgili söylediğiniz bir çok işlemi Kartal da Elif tuning diye bir yer var orada yaptırmıştım. Ustaları ehil adamlar problemsizce montaj yapıyorlar. İnternette siteleri var.

Bu arada hayırlı ve uğurlu olsun aracınız kazasız ve belasız mutlu günlerde binmek nasip olsun.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Hayırlı olsun.Güle güle kullanın. :D

Yorum bağlantısı
Serkan Armahan

Ben plakalıgı kırdım, kırdıktan sonra ögrendim bari size faydası olsun :lol:

altı kısıma dikkatli bakarsanız 2 adet mandal var, bir kargaburnu veya pense yardımıyla onları çekin (biraz sert olabilir korkmayın). daha sonra plakanın üzerine basarak önce aşagıya indirin, sonra üst kısmını kurtararak dışarı çekin. 2 dakikanızı almaz.

yapıştırma konusunda da Henkel'in şeffaf cam silikonlarından kullanırsanız pişman olmazsınız, çift taraflı bant riskine girmeyin derim

Yorum bağlantısı
Bahadır Kızılkaya
Ben plakalıgı kırdım, kırdıktan sonra ögrendim bari size faydası olsun :)

altı kısıma dikkatli bakarsanız 2 adet mandal var, bir kargaburnu veya pense yardımıyla onları çekin (biraz sert olabilir korkmayın). daha sonra plakanın üzerine basarak önce aşagıya indirin, sonra üst kısmını kurtararak dışarı çekin. 2 dakikanızı almaz.

yapıştırma konusunda da Henkel'in şeffaf cam silikonlarından kullanırsanız pişman olmazsınız, çift taraflı bant riskine girmeyin derim

Eyvallah çok teşekkür ederim... Çıkarttım, plakanın çerçevesini sildim yapıştırıcıylada yarın yapıştırırım artık.

Yorum bağlantısı
Bahadır Kızılkaya
(düzenlendi)

Teşekkür Ederim Musa Yüzbaşıoğlu, Oğuzhan Çakır :)

tarihinde Bahad?r K?z?lkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...