İçeriğe Yönlendir

Araç Süpürgesi

Hasan Varnalı

Recommended Posts

Adnan Çakır

Bence gereksiz araç içini temizlemem gerektiğinde evdeki elektrikli süpürgeyi aşağıya indiriyorum temizliğimi yapıyorum.Bunların kablosuz kullanım kolaylığı var fakat emiş güçleri düşük ama yinede karar sizin.

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Merhaba arkadaşlar,

Bende http://www.hepsiburada.com/Liste/blackdeck...ategoryId=26001

bu ürün var eğer küçük çocuğuuz varsa çok işinize yararıyor ama çokta fazla birşey beklemeyin daha doğrusu normal süpürgeler kadar yüksek bir çekim gücü yok. Arabanın tabanındaki halıyı temizlerken yapışan otları çekerken biraz zor alıyor çünkü otlar yapışıor halıya. Bunun dışında koltuklarda işe yarıyor. Çekim gücü olarakta sizin linkini verdiğiniz makinayla benim sahip olduğum makina sanırım aynı olması lazım. fark dizayndan ileri geliyor. Ben alırken kampanyadan dolayı bu denli fiyat farkı yoktu iki model arasında bende bunu tercih etmiştim.

Şarzlı makinalar belki daha kullanışlı gibi görülebilir ama çalışma süresinin kısa olması ve bir süre sonra pillerinin çalışma esnasında hızlı boşalmasından dolayı zayıflaması ve bozulması düşünülerek şarzlı olmaması bence daha iyi gibi geliyor.

Yorum bağlantısı
Necati Dur

Bundan Bp'den aldığım puanla gelecek inşallah yakın zamanda. 999 puan +19 Tl.

yalnız ben daha önce Fakir Şarjlı el süpürgesi almıştım. bunu kesinlikle tavsiye ederim. turbo fırçası sayesinde mükemmel temizliyor. Şarjı 30 dk civarı gidiyor. Bunu aldıktan sonra diğer süpürgeyi gören yok evde

Yorum bağlantısı
Bilgin Aksoy
bunlar pek iş yapmıyor.Ben ya evdeki süpürgeyi çıkarıyorum ya da pazardan 2tl ye aldığım fırça+faraş var küçük(fırçası sert)onunla hallediyorum

+1903

Ki evde kullanılan süpürge bile bazen çekmiyor. Ben genelde benzin istasyonlarında bulanan sanayi tipi ürünleri kullanıyorum. Ben olsam para vermezdim. Ama karar sizin.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Evde şarj olanları tercih edin, 12V ile çalışanların sesi var o kadar.

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

çağlar abi örnek verebileceğin yada sen in kullandıgın varmı tavsiye edebilecegin

Bence gereksiz araç içini temizlemem gerektiğinde evdeki elektrikli süpürgeyi aşağıya indiriyorum temizliğimi yapıyorum.Bunların kablosuz kullanım kolaylığı var fakat emiş güçleri düşük ama yinede karar sizin.

abi evimiz o şekilde süpürgeyi aşağı indirp tuabilecegim bi yerde degil :spiteful:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Mutfaktaki süpürgeyi araba paspasına indirsem, o gece arabada uyurum herhalde, eve geri dönüşüm çok zor olurdu, kapı üstüme kapandı mı :spiteful:

Yorum bağlantısı
Necati Dur
(düzenlendi)
çağlar abi örnek verebileceğin yada sen in kullandıgın varmı tavsiye edebilecegin

abi evimiz o şekilde süpürgeyi aşağı indirp tuabilecegim bi yerde degil :spiteful:

Ben yukarıda vermiştim örnek Hemde 14 volt. Fakir gerçi biraz pahallı. Ben her hafta sonu araba bununla süpürüyorum yaklaşık 3 aydır yıkamacıya uğramıyorum. 3X4=12, 12X10=120 Tl. Makina kendini kurtardı bana göre

tarihinde Necati Dur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı
Ben yukarıda vermiştim örnek Hemde 14 volt. Fakir gerçi biraz pahallı. Ben her hafta sonu araba bununla süpürüyorum yaklaşık 3 aydır yıkamacıya uğramıyorum. 3X4=12, 12X10=120 Tl. Makina kendini kurtardı bana göre

evet abi baktım bende ugramak istemiyorum yıkamacıya ve sonuçta belki o kadar yapamam ama kendi arabamla oların ilgilendiğinden daha fazla ugrasırım burda yıkama 15 tl birde her türlü çıkarır parayı makinada güzel ama bşraz pahalı benim verdğim linktekşne göre ama benim verdiğim linkteki iş görmeyecekse kalacaksa tozlar falan boşa 55 vermekntense 120 veririrm ama iş gördürürüm sonuçta.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Aynen böyle.Bir çoğunda görüntü var iş yok.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kalkan

Benzer bir ürün almıştım işe yaramadı .Hediye ettim birine :).Evdeki süpürgeyi indiriyorum şimdi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...