İçeriğe Yönlendir

Yakın Arkadaşlar :)

Kadir Yavuz

Recommended Posts

Kadir Yavuz
(düzenlendi)

Nacizane Çekimlerimiz :) Tarihlere aldanmayın makinenin azizliği :)

1677.jpg

1684.jpg

1688.jpg

tarihinde Kadir Yavuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

güle güle kullanın fakat bagajın koca koca sublarla baslarla doldurulmasına anlam veremiyorum.. zevk meselesi tabiki ama yetmiyomu normal kolonlar :)

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Kadir araba çok güzel düşmüş. Arkasıyla falan oynama sakın. :)

Kocaman bir maşallah. :)

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Aynı sınıf arabalar yıllar içinde ne kadar da büyüdü.. Güle güle kullanın :)

Yorum bağlantısı
Kadir Yavuz
(düzenlendi)
güle güle kullanın fakat bagajın koca koca sublarla baslarla doldurulmasına anlam veremiyorum.. zevk meselesi tabiki ama yetmiyomu normal kolonlar :)

Bir de bana sorsanız :) Her gittiğim yerde bir tane sub bulundururum :)

Kadir araba çok güzel düşmüş. Arkasıyla falan oynama sakın. :)

Kocaman bir maşallah. :)

Teşekkürler Emre go karta gelirken arkayı arkadaşlarla dolduracağım biraz daha düşer belki :)

Aynı sınıf arabalar yıllar içinde ne kadar da büyüdü.. Güle güle kullanın :)

Kesinlikle :)

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Civic'in acilen o farlardan ve sislerden kurtulması lazım, çok yıkık görünüyor.

Yorum bağlantısı
Kadir Yavuz

Farlardan ve stoplardan kurtuldu ama sislerden bir türlü vazgeçemiyor nostaljik bir hava veriyormuş? Civic'e :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
:yes: , Cıvıc bayağı eski model mi? biraz harap gözüktü bana da, arka çamurluğu, alt fiberlerde orantısızlık mı var :D
Yorum bağlantısı
Kadir Yavuz

Civicimiz malesef önemli bir kaza geçirdi sonra topladılar falan ama eskisi gibi olmadı ama rengi orijinalden biraz daha kapalı oldu

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Civic'in sanki her yeri macunlu gibi. Kazadan sonra saclar değiştimi yoksa macunlanıp komple boyndımı.

Yorum bağlantısı
Kadir Yavuz

Macunlanıp boyandı diye hatırlıyorum ama emin değilim. Hep böyle oluyor ya bütün ilgi hep Civic'te, benim Focusuma kimse bakmıyor ;)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Maşallah ;) Focus güzelmiş güle güle kullanın.

Civic rengi en tercih edilmeyen renk olan turkuaz. Araç dipdiri olsa bile bu kasada o renk hep hüsran görüntü :(

Ama bu aracı bana verseniz fotoğraflardaki halindeki gibi olcak ama. Büyük bir arızası, sorunu ve kayıklığı yoksa; 600TL ye Cillop gibi yaparım :) Jantlar içinde biriyle takas yada 300-400 tl ye satıp üzerine ekleyip 700-750TL ye güzel bir jant+lastik(model bana kalsın :) ) alınır.

Yaylar eğer orjinaller kesilerel alçaltılmışsada, 250TL de ikinci el bir megan Racing coil yay alınırdım.

Toplamda; 600+350+250 = 1200TL ye bu araba adam olur ;) Ha birde trafikten kare plaka çıkarttırılıp sol tarafa gelicek sis farının yanına takılıcak :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

focus un güzelliğine söylenecek kelime bulamıyoruz

Yorum bağlantısı
Kadir Yavuz
(düzenlendi)
focus un güzelliğine söylenecek kelime bulamıyoruz

Çağlar abi çok teşekkür ederim Focusum seni hiçbir zaman unutmayacak :nazar: Farlar Junyan bu arada 8000K

Bu da farklı bir açı :nazar:

5903.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...