İçeriğe Yönlendir

Benim Canavarım Alikopter

Ali Arık

Recommended Posts

Ali Arık

bakalım beğenecekmisiniz !!! yorumlarınızı bekliyorum saygılar...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Krom ayna hariç beğendim..

Güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Ali Arık
(düzenlendi)

mehmet abi arabaya o kadar nikelaj yaptırıpta aynaları yaptırmadan geçmek olmuyor yaptırmayınca sırıtıp kalıyor aracımda yapmak istediğim bişey daha var abart egzoz!! ama arka tampon korumasının bağlantı yeri egzoz ile çok yakın mesafede ve mecbur olarak egzozu bişeyler yapıp sağa sola oynamak gerekli. orjinali pek bozmak istemiyorum ama egzozsuzda sanki arabaya binmiyormuş gibi geliyor(kendi açımdan) sanırım daha önce abart egzozlu arabaya bınenler benı anlamışlardır:) bi tedavi yöntemi bulan varsa ve paylaşırsa sevinirim

tarihinde Ali Ar?k tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Krom kaplama haricinde her şeyiyle güzel. :good1: kazasız,cezasız,arızasız günlerde binmeniz dileğiyle. :(

Yorum bağlantısı
Ali Arık
Krom kaplama haricinde her şeyiyle güzel. :good1: kazasız,cezasız,arızasız günlerde binmeniz dileğiyle. :(

abi krom kaplama derken bütün kromlardan mı bahsediyorsun yoksa mehmet abi gibi aynalardan mı???

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Resimler çok ufak tam anlamı ile anlıyamadım malesef :( ama yinede güzel görünüyor İyi günlerde kullanın

Yorum bağlantısı
abi krom kaplama derken bütün kromlardan mı bahsediyorsun yoksa mehmet abi gibi aynalardan mı???

Bütün krom kaplamaları iyi görmüyorum begenemiyorum.Sadece sizin aracınıza yönelik değil bu düşüncem.

Yorum bağlantısı
Ali Arık

bunlar nasıl???

Bütün krom kaplamaları iyi görmüyorum begenemiyorum.Sadece sizin aracınıza yönelik değil bu düşüncem.

saygı duyarım herkesin zevki farklı...

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

:(

Böyle bir aracı jeep tarzı modifiye etmek çok iyi olurdu sanırım.Seviyorum bu connectleri.Güzel oturaklı. çizgileri var.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Maşallah :nazar: Bende şu far çevresine yapılanları beğenmiyorum :unknw:

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

abart eksoz zor gibi gorunuyor arka tanpon saseyle aynı yukseklikle bende cok baktım uc takabilmek icin baya asagıya cekmek gerekiyo demişti eksoz cu

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

alın benden de o kadar..

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın
Maşallah :lol2: Bende şu far çevresine yapılanları beğenmiyorum :good1:

:rolleyes:

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

kazasız iyi günlerde kullanmanız dileğiyle :nazar:

farlara yapılan krom hakkındaki yorumlara bende katılıyorum... ama hoşunuza gitmiş beğenmişsiniz güle güle zevkle binin aracınıza :)

Yorum bağlantısı
Ali Arık
(düzenlendi)

far kenarına yapılan çıtadaki asıl amaç aracın üstünde xenon far var ve çıplak olduğu zaman karşıdaki sürücüyü rahatsız ediyor hem o etkiyi engellemek için hemde biraz daha görünüş olsun die yaptırdım onu ama tabiki herkesin zevki başka yorumlarınız için teşekkür ederim ....

abart eksoz zor gibi gorunuyor arka tanpon saseyle aynı yukseklikle bende cok baktım uc takabilmek icin baya asagıya cekmek gerekiyo demişti eksoz cu

abart egzoz aslında yapılıyor benim bundan önceki aracım 2005 90 lık connecti ona ben yaptırmıştır yaklaşık olarak 12 cm uzunluğunda ve 5 cm eninde yanlız sadece rüzgar sesi veriyordu. ama öyle sıradan yapılan egzozlardan değil bana maliyeti 250 civarı oldu özelliiği basarsan ses yapardı normal sürüşte kesinlikle ses çıkarmazdı.

hayırlı olsun güzel araç.

teşekkür ederim kardeşim saoalsın

Güzel günlerde kullanın. Allah kaza bela vermesin. :nazar:

saolsın kardeşim cümlemize

tarihinde Ali Ar?k tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
far kenarına yapılan çıtadaki asıl amaç aracın üstünde xenon far var ve çıplak olduğu zaman karşıdaki sürücüyü rahatsız ediyor hem o etkiyi engellemek için hemde biraz daha görünüş olsun die yaptırdım onu ama tabiki herkesin zevki başka yorumlarınız için teşekkür ederim ....

ali bey farlarınız için bu linki incelemenizi tavsiye ederim http://www.otoclubturkiye.com/forum/Connect-ic...amp;mode=linear

buda bence güzel bişi tabi siz beğenirmisiniz bilmem... :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...