İçeriğe Yönlendir

2 Tane 2.5 V6 Mondeo'nun Yan Yana Gelme Olasılığı Gerçekleşti

Alphan Hazır

Recommended Posts

Alphan Hazır

Bugün arkadaşımı Adnan Menderes İzmir havalimanına bıraktım tam dönüyordum havaalanı yolu boyunca sıralanan arabalardan biri çok dikkatimi çekti , jantlarından spoilerından ve yanında yazan V6 yazısını görünce önünde durdum , adam biraz şaşırdı tabi doğal olarak , sonra indim arabadan arabanın sahibiyle muhabbet ettik yakıt hakkında performans hakkında vs konuştuk , otomatik vites 2000 model onunki , bnmki düz vites 2001 model , 70 TL yakıta 230 km yaptığını belirtti bende 70 liraya 300 km yaptığımı söyledim , sonra bu anı fotoğraf çekerek güzelleştirmek istediğimi ve ford forumundan arkadaşlarıma göstermek istediğimi kendisine belirttim , sağolsun beni kırmadı yanıma çekti bende bol bol fotoğraf çektim ... Bizim İzmir'de yanyana gelme olasılığımız milyonda birdir sanırım ...

Şimdi asıl soruya gelince , Sizce hangimizin V6 sı daha güzel :rolleyes:

img0280td.jpg

img0283c.jpg

img0285qe.jpg

img0286m.jpg

img0288nu.jpg

Yorum bağlantısı
Musa Yüzbaşıoğlu

Mavisi diycem grisi sizinki çıkacak,gri diycem mavisi... :rolleyes:

İki resim arasındaki 7 farkı bulun diye sorsaydınız bundan kolay olurdu heralde ;)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

KArar veremedim :good1:

Mavi'nin anteni yok, egzoz ucu yok :rolleyes:

Gri'nin de led kaşları var, ABD plakası yok :)

Durum eşit benim gözümde ikiside güzel yani :) :lol2:

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

sizin bagajda nazar boncuğu onunkinde de led nanesi var (bardağın boş tarafına bakıyorum galiba :lol2:)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Alphan zannederim farı sis yanık olan seninki. Gümüş Gri ve Mavi, her iki rengide kaldırmış görünüyor. Benim tercihim otomatikten yana olurdu. Zannederim gri olan donanım olarak fazlalığı olan tip.(Far yıkama gözüme çarptı )

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

ikiside güzel. Tabiki 35 plakalı olanın rengi daha tatlı tabiki.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şahin

gri daha hoş duruyomuş izlenimi veriyor..aslında mavi ise haylazlık yapacakmış gibi yerinde duramayan biri imajı veriyor her an yaramazlık yapacak rengi var..gri ise daha çok sadecelikten hoşalanan insanların kullanacağı bir renk gibi geliyor...bana dersen hangi renk ben maviden yana tercihimdir..

Yorum bağlantısı
Alphan Hazır
Alphan zannederim farı sis yanık olan seninki. Gümüş Gri ve Mavi, her iki rengide kaldırmış görünüyor. Benim tercihim otomatikten yana olurdu. Zannederim gri olan donanım olarak fazlalığı olan tip.(Far yıkama gözüme çarptı )

Gri olan benimki , far yıkamanın dışında bir farklılık yok sanırım donanım olarak

Aslında plakadan hangisinin kimin olduğu anlaşılıyor :D

Plakadan anlanamaz benim evim İzmir'de Üniversitem İstanbul'da ama plakam 34 ...Aslında arabamın arka camındaki resmi elbisemin şapkasından anlaşılıyor , fotoğrafı çekerken almamışım onu ordan

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Gri olan Alphan'ın arabası diyecektim yazmış zaten.Arka camdaki şapkadan anlamanız lazımdı.Grinin + sı daha çok gibi ve daha bakımlı mavide ise baya bir nazarlık var.Yalnız Alphan'ın sol ön kapı biraz ezik gibi mi?.

Yorum bağlantısı
Alphan Hazır
Gri olan Alphan'ın arabası diyecektim yazmış zaten.Arka camdaki şapkadan anlamanız lazımdı.Grinin + sı daha çok gibi ve daha bakımlı mavide ise baya bir nazarlık var.Yalnız Alphan'ın sol ön kapı biraz ezik gibi mi?.

Çok teşekkür ederim , evet ben çok hassasım bu konuda temiz ve çizik dahi olmamalı , sol ön kapıyı kavacıkta sokak arasında ters yöne giren bir bayana yol vermek maksadıyla geri manevra yapıp park ederken sürttüm müziğin sesinin çok fazla açık olması hasarı büyüttü hafif bir ezik var o noktada yaptıracağım , böylelikle sağ arka kapıdan sonra bu hasar sonrası 2001 yılından bu yana arabamın 2. hasarı toplamda , orjinalliğini korumak çok önemli ama ufak tefek olabiliyor böyle durumlar

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Sahibini tanıyormusunuz ?

Alpahan ben mavi senindir diye tahmin etmiştim, bundan dolayı öyle yazdım, buradaki arkadaşları ben ailem olarak gördüğümden :s

Yorum bağlantısı
Alphan Hazır
Alpahan ben mavi senindir diye tahmin etmiştim, bundan dolayı öyle yazdım, buradaki arkadaşları ben ailem olarak gördüğümden :s

Bende buradaki arkadaşlara değer verediğim için mavi V6 nın sahibiyle konuştum arabasını yanıma çekmesini rica ettim fotoğraflar çektim ,

Ozaman gümüş gri bizimdir :rolleyes: teşekkür ederim içtenliğiniz için

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Rica ederim, Allah nazardan korusun :s evet gümüş gri bizim :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bizim rektörlükte siyah makam arabası v6 var :hahahoho:

Yorum bağlantısı
Gökhan Aybars Çağlarca

Her 2 araçta 10 numara . Renk farkı önemli değil altyapı ve 2.5 V6 motoru yeter . Bu kasada ST200 türkiye de ankarada bir tane görmüştüm 2002 yılıydı galiba .

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Bizim rektörlükte de var,tamamen orjinal gri v6. Ön dodikleri,egzozuna kadar orjinal. 380binde ama "galeriye koy satılsın sıfır diye" ayarında. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...