İçeriğe Yönlendir

Fusiona Aksesuar

Guest Ahmet Ya?c?

Recommended Posts

Guest Ahmet Ya?c?

arkadaşlar slm.fusionuma aksesuarlar aldım.

çok uygun fiyata.burada internet sitesinin adresini versem yasakmı acaba.reklama girermi.diğer arkadaşlarımda yararlansın.ist.aksarayda yeri.4 adet krom kapı kolu 36tl.tavan çıtası 30tl.cam çıtası 35tl. çok da yakıştı.fusionuma.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Tavan çıtasını nasıl tutturuyorsunuz bir foto yapar mısınız uygularken.

Yorum bağlantısı
Guest Ahmet Ya?c?

tavan çıtası biraz zor oldu.fusionların üzerinde yer yok.çıtanın uçlarındaki plastik ayakların uçlarından spiral motoru ile biraz kestik.tavanın açısına göre uydurduk.kesik kesik çift taraflı bant aralarına kaportacıların kullandığı siyah silikon var.ismi dayson ondan sürdük.tavana oturttuk.çok güzel görüntü oldu.fiyatı 30 tl.ben çok ucuz buldum.çok araştırdım.80tl.dediler.aynısına.benim bu firmadan bir çıkarım yok.arkadaşlarım yanlış anlamasın.ucuz olduğu için ford kullanıcı arkadaşlarım faydalansın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Tavan çıtası yerine THULE ayak konsa nasıl olur? Fikri olan? (450 lira felan tabi ayrı mesele)

Yorum bağlantısı
Guest Ahmet Ya?c?
(düzenlendi)

[att

achment=17275:09_02_11_1423_b.jpg]

tarihinde Ahmet Ya?c? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Serhat Kutlu

arkadaşlar slm.fusionuma aksesuarlar aldım.

çok uygun fiyata.burada internet sitesinin adresini versem yasakmı acaba.reklama girermi.diğer arkadaşlarımda yararlansın.ist.aksarayda yeri.4 adet krom kapı kolu 36tl.tavan çıtası 30tl.cam çıtası 35tl. çok da yakıştı.fusionuma.

nerden aldınız bızede werınde sıteyı alalım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...