İçeriğe Yönlendir

1 Ay ücretsiz Superonline ( Adana )

Naci Özkan

Recommended Posts

Naci Özkan

superonline adanada tanıtım amaçlı yaklaşık 40 apartmanda istenilen dairelere 1 aylık üretsiz sınırsız net veriyolar.benimde kapımı çaldılar denemek istermiiniz diye.neden olmasın dedim.hızınıda gerçekten merak ediyodum.apartmana kutu koydular ordan bana kablo çektiler, 4çıkışlı büyük bi tanede modem verdiler.herşey bağlandı pcyi bağladık modeme bu arada bize verdikleri 50mb lik 100 değil.test 53.2 mb hızı verdi.buda gerçekten güzel bir hız.download da yaklaşık 8.0mb ile indirdi. 10 günde download+upload 744gb olmuştu :))

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan
superonline adanada tanıtım amaçlı yaklaşık 40 apartmanda istenilen dairelere 1 aylık üretsiz sınırsız net veriyolar.benimde kapımı çaldılar denemek istermiiniz diye.neden olmasın dedim.hızınıda gerçekten merak ediyodum.apartmana kutu koydular ordan bana kablo çektiler, 4çıkışlı büyük bi tanede modem verdiler.herşey bağlandı pcyi bağladık modeme bu arada bize verdikleri 50mb lik 100 değil.test 53.2 mb hızı verdi.buda gerçekten güzel bir hız.download da yaklaşık 8.0mb ile indirdi. 10 günde download+upload 744gb olmuştu :()

Evet Fiberin tadı başka oluyor, ama ilginç, denemede olsa adil kullanım hakkı var, nasıl kesilmediki. 744Gb lık ne indirip gönderdniz pardon :) Hatırlatma ; 50mb = 50 Mbps , 8,0mb= 8 MB olmalı :)

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
Evet Fiberin tadı başka oluyor, ama ilginç, denemede olsa adil kullanım hakkı var, nasıl kesilmediki. 744Gb lık ne indirip gönderdniz pardon :) Hatırlatma ; 50mb = 50 Mbps , 8,0mb= 8 MB olmalı :)

evet mb=mbps :) pcyi hiç kapatmadım 24 saat açıktı.hızı düşmesin diye kabloyla kullandım.744gb lik veriyide torrenten çektim.bildiğiniz üzere aynı andada upload edince rakam artıyo. torrentin dışındakı hotfile vs.leri saymıyorum.744 proğram verisi :(

Yorum bağlantısı
Okan Balcı

adanada bireysel kullanıcalara veriyolar.istanbulda hala sadece sitelere yada cok daireli apartmanlara veriyorlar.bireysel kullanıcılarada verselerde bizde geçsek artık fibere kurtulsak adsl den

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan

Siz pazarlık yapmasını bilmiyorsunuz :) Benim kapıma gelecekte (binama) ben onları göndercem. Ankara' da Taahhudu olanlara 150 TL sını karşılıyorlar, sıkı pazarlık edin.

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
uctur benim de kapimi caliyorlar. en son 20 gun gibi oldu geldiler. dedim gence; artik yeter, gelmeyin, seneye beklerim, 1 Ocak 2012'de kapimda olun. malum, uydunet abonelik taahhudum o gun bitiyor. :( denemelik hizi bilmiyorum da, standart 10mbps hiza abone tanidigim bir firma var. test etmistim ilk baglandigi gunlerde, adi 10mbps ama gercekte download hizi 4-5mbps civari geliyor. yine de muadillerine gore hizli ve cok fiyati cazip...

tahminin mesleğiniz gereği netle uğraşan birisiniz.telefon bağlantısı istemiyor zaten.fazla net göz çıkarmaz hesabı bi deneyebilirdiniz :)

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
onu dusundum dusunmesine de, giris kapisinin ustunde bir tane delik var, su an ordan uydunetin kablosu ancak geciyor ve ben deligi buyutmek yahut baska delik olsun istemiyorum. :) bir de adamlar her ne kadar sorun olmaz dedilerse de, su an asla baglatmayacagim bir urunu, bir ayligina da olsa denemek bana cok etik gelmiyor, cunku zaten urunu birkac yerde denemisligim, kullanmisligim var. hem nolmaz nolmaz, su anki 1mbps'ye gore 100mbps cok cekici gelir, gozum kararir, bir ay sonra sokmeye geldiklerinde "sokmeyin uleyn" diye onlerine atilir, 350-400TL'ye varan uydunet sozlesme fesih cezasini unutuveririm. :nazar:

hehheeee :) aman muhammed bey siz o zaman superonlinenin önünden filan bile geçmeyin mazallah göz kayar...uyduneti filan unutur bağlayın dersiniz :(

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Bende 1 ay kadar kullanıp daha sonra kapattırdım. Hızı gerçekten güzel torrentten 100 150 GB çekmişimdir. Verdikleri modemi almaya tam 3 ay sonra geldiler bi de fatura gönderdiler email ile. Ama şubelerine gidip konuştum dikkat e almayın gibi bir uyarı yaptılar, öylede yaptım bi sıkıntı çıkmadı. 10 aydır ara sıra arayıp bağlatmak ister misiniz diyorlar. :)

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
Bende 1 ay kadar kullanıp daha sonra kapattırdım. Hızı gerçekten güzel torrentten 100 150 GB çekmişimdir. Verdikleri modemi almaya tam 3 ay sonra geldiler bi de fatura gönderdiler email ile. Ama şubelerine gidip konuştum dikkat e almayın gibi bir uyarı yaptılar, öylede yaptım bi sıkıntı çıkmadı. 10 aydır ara sıra arayıp bağlatmak ister misiniz diyorlar. :)

bağlatıyomusunuz diye arama işi ii değilmiş ;)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
bağlatıyomusunuz diye arama işi iyi değilmiş :flowers:

keşke beni de arasalar, anında kabul ederim, buradan superonline a duyurulur :good1:

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
keşke beni de arasalar, anında kabul ederim, buradan superonline a duyurulur :)

sani kardeşim modemi almaya geldiklerinde bi sorarım istanbuldada boyle bir uygulama mevcutmu diye :(

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
sani kardeşim modemi almaya geldiklerinde bi sorarım istanbuldada boyle bir uygulama mevcutmu diye :D

İstanbul'da mevcut ama sadece dış bölgelerde veriyorlar. Merkezi noktalara getirmiyorlarmış...

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
2010 un 12.nci ayda süperonline temsilcisinin sitemizde yaptığı bilgilendirme toplantısında, sözde Ocak ayı ortalarında hizmet vermeye başlayacaklarını söylemelerine rağmen, şu an Şubat ayının 8 indeyiz. halen ne gelen var ne giden. sabırsızlıkla beklerken, öte yandan hacı 124 hızı ile beni her akşam strese sokan ve modemi aç/kapa yaptıran ttnetin kulaklarını çınlatıyorum.

sadık bey o daha baya bi sürer.niye derseniz mersine 10gün önce gittim halen çalışmaları devam ediyor...trafik çalışma noktalarında rezil oluyo keza görüyorsunuz zaten yollarda öle...bi bitseydi...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...