İçeriğe Yönlendir

Fiatın Yeni Modeli

Erkut Uysal

Recommended Posts

İbrahim Akkaya-2
(düzenlendi)

Yanlış hatırlamıyorsam otomobil tanıtım programının tekinde izlemiştim; kasa zaten Dodge kasası ve avrupa pazarı için Fiat ile anlaşmışlar.. Fiat adı altında bu kasalar satılacakmış ve Fiat firması bayağı bi para ödemiş..

tarihinde ?brahim Akkaya-2 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Fiat'ın Chreysler le ortak çalışması idi sanırım. Suzuki SX4 - Fiat Sedici gibi.

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Ferrari tasarımı birazcık Alfa Guiletta'yı andırdı. Fiat da Doblo'yu makyajlamış işte. :good1:

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Yanlış hatırlamıyorsam otomobil tanıtım programının tekinde izlemiştim; kasa zaten Dodge kasası ve avrupa pazarı için Fiat ile anlaşmışlar.. Fiat adı altında bu kasalar satılacakmış ve Fiat firması bayağı bi para ödemiş..

Fiat Chrysler'in %20 hissesinin sahibi, Dodge Journey aracıda ufak tekef değişiklik ile Fiat Freemont diye satacak EU'da.

Aynı şekilde Chrysler de Lancia Delta'yı Chrysler Delta adı altında USA pazarına sunuyor, Fiat 500'de USA' da satılmaya başlandı.

09-Journey%20(1).jpg

Chrysler Delta

Chrysler-Delta-001.jpg

4.jpg

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
http://galeri.arabam.com/Pages/Gallery/Gal...to=3&news=1

dodge benzeyene bir model olmuş görünüm bence güzel :good1:

yorumları alalım... :D

buda ferrari FF ferrari'nin ilk 4 çeker aracı...

http://galeri.arabam.com/Pages/Gallery/Gal...to=3&news=1

Bence ikiside çok güzel olmuş. Fiat falan demem alırım arkadaş. Köşeli hatları severim :D

20110121180134482_110001car.jpg

Ferrari'nin tasarımı hoş olmuş,daha önceden de SW model üretmişlerdi,şimdiki bana Z3 coupe'yi hatırlattı nedense :)

+1903 :good1: Aynen Z3 coupe geldi benimde gözümün önüne direk :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya-2
Fiat Chrysler'in %20 hissesinin sahibi, Dodge Journey aracıda ufak tekef değişiklik ile Fiat Freemont diye satacak EU'da.

Aynı şekilde Chrysler de Lancia Delta'yı Chrysler Delta adı altında USA pazarına sunuyor, Fiat 500'de USA' da satılmaya başlandı.

09-Journey%20(1).jpg

Chrysler Delta

Chrysler-Delta-001.jpg

4.jpg

Evet Ali Bey yorumumu daha net ve doğru bir şekilde düzeltmişsiniz.. Aynı araç farklı isim altında farklı bölge pazarlarında satılmakta.. :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Püüüü. :) SX4'ü devşir model çıkar, Dodge'dan devşir model çıkar, Lancia delta bile Chrysler'den çalıntıymış meğer. Bir de gelip gelip Fiat Fiat diye kafamızı şişiriyorsun. :) İtalyanlar Çinlileri de geçmiş meğer. Hep de Amariganya tasarımlarından çalıntı üstelik. Devşirmeci marka Fiat. :)

Ufak tefeği biliyordum da "ufak tekef" ne oluyor onu bilmiyorum. Orta boylu falan mı demek oluyor. :good1:

Bence iyi motor seçenekleri ile gelirse satış rekoru bile kırabilir. :good1: Mondeo gibi 2.0 dizel 1.6 benzinli gibi saçma seçeneklerle getirilmezse yani. ;)

Devşirmeye kızacaksan git VW'e kız, Ford'sa kız. Yeni trend bu Jitem Ahmet, ortak platform ve motor kullanımı ile maliyet düşürme ve ürün mükemmelleştirme.

Bak bana Çinli falan deme, çok fena olacak sana bombalı elma yolluycam yiycen havaya uçucan ;)

Yeni Fordlara, özellike Ecoboost'a şapka çıkarıyorum, Fiatlara 1000 basarlar ama, eski nesil Fiesta ,Focus 1 artık miyadı dolmuş, bende GP'den çok daha kıymetsiz arabalar. Özellikle o uyduruk 68 bg'lik pancar motorlu Fiesta yokmu, peynir tenekesi

Yorum bağlantısı
Gökhan Aybars Çağlarca

Fiat küçük sınıf araçlardaki tecrübesini üst sınıflarda pozitif yönde kullanamadığı için başka platformlardan ödünç almaya çalışmış Freemont'ta.Yalnız birşeyi hep unutuyor küçük sınıfta önce paraya sonra dizayna sonra da kaliteye bakar tüketici . Üst sınıfta sıralama terstendir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yeni BMW diye satsalar kimse hayır demez? Yeni Chrysler deseler zaten daha iyi, özgünlük sıfır.....

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
Bence çok güzel.

Ferrari diğer modelleriyle kıyaslarsak beğenmedim.

:lol2: :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

özgünlük, stil falan anlamam. fiatın resimlerdeki arabası taklitte olsa bence güzel bir araba. zaten birbirini taklit etmeyen otomobil markası kaldı mıki?

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay
20110121180134482_110001car.jpg

Ferrari'nin tasarımı hoş olmuş,daha önceden de SW model üretmişlerdi,şimdiki bana Z3 coupe'yi hatırlattı nedense :bambam:

aynen +1

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...