İçeriğe Yönlendir

Yeni Moderatör Arkadaşlar

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu

diğer konu kapalı olduğundan buraya konu açma gereği gördüm :)

Ayhan Onaran

Fuat Önal

M. Alper Ekinci

Murat Dere

Mustafa Tüfekçi

Sani Gerşon

verdikleri destek ve yardımlar için bende teşekkür ederim.

Adnan Çakır

Hakan Tarım

Necat Ertan

Ruhi Gökhan

Fatih Çalıkuşu

arkadaşlarımında yeni görevleri hayırlı olsun, tebrikler arkadaşlar.

bunu ne zaman kutluyacaz ;)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Bende tüm yeni moderetör lerimizi kutluyorum. Sancısız sıkıntısız günler geçirirler umarım :)

Lokman abim kutlama derken ;)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Süha anlamıştır onlar, uygun bişi bulamadım bu biraz anlatır galiba :);)

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan

Teşekkür ederiz efendim, sizlere layık olabilirsek ne mutlu bizlere ;)

Lokman Abicim ne gibi bir kutlama , sizmi bizim adımıza düzenleyeceksiniz yoksa, aa bak buna çok sevindim, tez İstanbula geleyim ben :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben teşekkür ederim.

Ne zaman kutluyoruz :good1:

Bu gokart'a gelemedim, bir daha mı yapılsa ne :D

Söz, küçük ekler'ler benden :clapping:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Teşekkür ederiz efendim, sizlere layık olabilirsek ne mutlu bizlere :good1:

Lokman Abicim ne gibi bir kutlama , sizmi bizim adımıza düzenleyeceksiniz yoksa, aa bak buna çok sevindim, tez İstanbula geleyim ben :D

Gel Ruhicim gel ne zaman istersen :clapping:

Bende Yönetime talip olacağım..Seçimler ne zaman :p

torpil yaparız merak etme :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Teşekkür ederim hepinize,en yakın toplantıda gelirken 1 paket bisküvi ile mevye suyu alır kutlarız,ya da sizlerin istekleri varsa onlara da hayır demem kendi adıma :moto:

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Eski moderatörler kendilerimi ayrılmayı istediler yoksa böyle değişmeli falan mı gidicek. Böylesine kalabalık bir forumda fazla moderatör göz çıkarmazdı aslında. Tabi her uygulamaya saygı duyarım, meraktan yazdım sadece.

Bu arada hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Eski moderatörler kendilerimi ayrılmayı istediler yoksa böyle değişmeli falan mı gidicek. Böylesine kalabalık bir forumda fazla moderatör göz çıkarmazdı aslında. Tabi her uygulamaya saygı duyarım, meraktan yazdım sadece.

Bu iş yorucu ve yıpratıcı bir iş, arkadaşlarımız, özel hayatlarından, çocuklarından, işlerinden fedakarlık yaparak burada moderatörlük yapıyorlar..

Bu sebeple, bir kişiye burada sürekli moderatörlük yaptırmak bence haksızlık.. Bu iş paylaşılmalıdır... Sırası gelen yapmalıdır...

Bu durum zaten kendilerince biliniyordu, konuşuldu, yeni moderatörler birlikte kararlaştırıldı.. Tavsiyeler, öneriler alındı.. Değerlendirildi. Yeni arkadaşlarımıza yetkiler ve görevler devredildi..

Olay bundan ibarettir..

Arkadaşlarımın hepsine defalarca teşekkür ettim.. Buradan da bu vesile ile teşekkür ediyorum.. Hakları emekleri çoktur.. Eski moderatörlerimizden hiç bir şikayetimiz yoktu... Hepsi de yine birlikte çalışabileceğim arkadaşlarımdır..

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Denizliye her gelen kişiye 1 kilo galedavas baklavası yediririm, sözüm söz :))

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
Teşekkür ederim hepinize,en yakın toplantıda gelirken 1 paket bisküvi ile mevye suyu alır kutlarız,ya da sizlerin istekleri varsa onlara da hayır demem kendi adıma :p

fatih ben 2 tane yunus isterim :)

Yorum bağlantısı
Musa Yüzbaşıoğlu

Eski moderatörlerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Yeni moderatörlerimize de görevlerin de başarılar dilerim.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Bu iş yorucu ve yıpratıcı bir iş, arkadaşlarımız, özel hayatlarından, çocuklarından, işlerinden fedakarlık yaparak burada moderatörlük yapıyorlar..

Bu sebeple, bir kişiye burada sürekli moderatörlük yaptırmak bence haksızlık.. Bu iş paylaşılmalıdır... Sırası gelen yapmalıdır...

Bu durum zaten kendilerince biliniyordu, konuşuldu, yeni moderatörler birlikte kararlaştırıldı.. Tavsiyeler, öneriler alındı.. Değerlendirildi. Yeni arkadaşlarımıza yetkiler ve görevler devredildi..

Olay bundan ibarettir..

Arkadaşlarımın hepsine defalarca teşekkür ettim.. Buradan da bu vesile ile teşekkür ediyorum.. Hakları emekleri çoktur.. Eski moderatörlerimizden hiç bir şikayetimiz yoktu... Hepsi de yine birlikte çalışabileceğim arkadaşlarımdır..

Umduğum kadar zaman ayıramasam da bu yüce görev esnasında bana anlayış ve sabır gösteren arkadaşlara teşekkürler. Yeni modlara da selamlar ve kolay gelsin. Alışmışım. Şimdi bir hata görünce "düzenle" butonu arıyorum. :) Temsili olarak yer alsa da göz alışkanlığı devam etse. MEhmet bi el at be kardeşim. Ha bi de mesaj kutusu yüzde iki yüz beş doluymuş. Eski modların mesaj kutusu boyutu sabit kalsa ya. Hani bi kere milletvekili seçiliyorsun da sittin sene eşek yüküyle para alıyorsun ya öyle bir şey. :crazy:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Umduğum kadar zaman ayıramasam da bu yüce görev esnasında bana anlayış ve sabır gösteren arkadaşlara teşekkürler. Yeni modlara da selamlar ve kolay gelsin. Alışmışım. Şimdi bir hata görünce "düzenle" butonu arıyorum. :crazy: Temsili olarak yer alsa da göz alışkanlığı devam etse. MEhmet bi el at be kardeşim. Ha bi de mesaj kutusu yüzde iki yüz beş doluymuş. Eski modların mesaj kutusu boyutu sabit kalsa ya. Hani bi kere milletvekili seçiliyorsun da sittin sene eşek yüküyle para alıyorsun ya öyle bir şey. :)

Eski Moderatör adı altında bir grup oluşturmam lazım :)

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Yeni moderatörlerimize hayırlı olsun. Emektar moderatörlerimizin ellerine sağlık. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...