İçeriğe Yönlendir

F1 Parça Fiyatlari Hakkinda

Samet Arslan

Recommended Posts

Samet Arslan
(düzenlendi)

F1 far sağ sol : 300 tl

orta panjur f1 :60

sis farı sağ sol : 90

sis orta panjur :55

kaput içi üst deflektör : 50

fiyatlar bunlar bu parçalarla beraber biraz bakım bora değişklik yapılacak aracı yenilemeyi düşünüyorum bu fiyatları 1. sanayide Özzafer oto verdi

tavsiyesi olan üstadlardan fikirlerini bekliyorum saygılar

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

kaput içi deflekörü çözemedim. araç kaza mı yaptı. bence o parçaları değşme niyeti varsa bir de makyajlı kasa tampon ekleyin aracın çehresi değişsin :D

far fiyatı orjinal ise normal sayılabilir parçacı piyasasında ama serviste orjinal far 225 lira civarı tanesi. panjur orjinal değildir büyük ihtimal çünkü o da 100 lira civarı parçacıda serviste 150 küsür diye biliyorum. sis farı tek far olarak ise biraz pahalı ama arka kapak montaj ayağı felan da katılmalı o fiyata panjur makyajsı kasa için ise normal gibi tabi yan sanayisi 30 liraya kadar bulunabiliyor.

Yorum bağlantısı
Samet Arslan

evet makyajsız kasa parçaları ,

sponsor sitesine bakmadım orayada bi göz gezdireyim

bu fiyatlardaki parçalar yan sanayi değil orjinal fiyatıymış

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Orjinal panjur arması parçacıda bile 45 -50 lira serviste 60 küsür+ kdv idi :D yani komple orjinal panjuru 60 liraya zor :) yan sanayidir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Samet Arslan

deflektör kaputu sert vurmayla zamanla çatlamış kilit yerinden aynı zamanda kaputun kilit bölümündede yırtık var o denli bi tamir görücek o yüzden farlarda değişip o kısmı düzenleyelim dedim , makyajlı yapayım dedim onunda fiyatlarını aldımda bu şeklde 550 ye o şeklde tampon dahil bin lirayı bulacak , sadece kapı kolları ve şerit boyanacak , satmayada niyetimiz var bakalım hayırlısı bi toplayalımda aracı , fotoğraflı bi toplama yapıcamki satarken soru işaretleri bırakmayayım

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

yok yan sanayisi 75 ile 125 arası değişiyor. 150 ile 175 arası parçacıda bulunabiliyor ama onlarda da ford amblemi yok visteon marka orjinal parça tedarikçisinden.

Yorum bağlantısı
Samet Arslan

işlem bugün başladı bi kaç foto aldım yarın öğlene biter gibi bitincede foto çekip yayınlıcam

ön panel yenilendi orta ızgara 2 yeni far sis ve sis ızgarası yani ön görünümü etkileyecek baya

locak boyada uygulanacak tampona geri kalan kısıma kapı kolları ve kuşaklar buz yeşili gövde rengine boyanacak ,

sormak istediğim izmir içinde şeffaf sinyal bulabileceğim bir satıcı varmı bildiğinz ata sanayide ulamadım 1. yada 3. sanayide nerde bulabilirm fiyat bilgisi olan yada kargo şeklinde diğer illerden ulaşabaileceğimz birileri varsa bağlantıya geçmek isterim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...