İçeriğe Yönlendir

3d Led Stoplu Tek Connect !...

Uğur Kamil

Recommended Posts

Uğur Kamil
Uğur Bey'in yaptığı güzel işten sonra aklıma şöyle bir fikir geldi: tabiki en güzel tarafı basit olması ama yapıldıktan sonra ne kadar güzel olur onu forumdaki arkadaşlardan duymak isterim. stop camının tamamını kaplayacak şekilde bir cam filmi kessek 1numara olanından ve kestikten sonra aynen Uğur Bey'in yaptığı şekilde her ampul grubu için yuvarlak daireler biçiminde filmi kessek ve o şekilde stop camına uygulasak sizce nasıl olur? aslında hemen yapabilirim ama tek çekincem filmi sökmek istediğimde stop camında iz falan kalması, haftaya da muayeneye gideceğim bir sorun teşkil eder mi acaba ?

muaynede sorun çıkar filmden, muayneden sonra yaparsın...

kırmızı filimüzerine söylediginiz gibi siyaf film uygulayabilirsiniz ama ne kadar güzel olur fikrim yok.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert
muaynede sorun çıkar filmden, muayneden sonra yaparsın...

kırmızı filimüzerine söylediginiz gibi siyaf film uygulayabilirsiniz ama ne kadar güzel olur fikrim yok.

kırmızı film üzerine yapmayacağım, direk stop camının üzerine uygulayacağım, eğer kırmızı alttan sırıtır derseniz bunu pianoblack folyo ile de deneyebilirim. muayenede sorun olacaksa sonra uygularım.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
kırmızı film üzerine yapmayacağım, direk stop camının üzerine uygulayacağım, eğer kırmızı alttan sırıtır derseniz bunu pianoblack folyo ile de deneyebilirim. muayenede sorun olacaksa sonra uygularım.

o zaman kırmızı alanla beyaz alanların birleşme kısmı sırıtabilir...

bahsettigin uygulamayı tipo'larda uygulayan çok olurdu bi araştır istersen :nazar:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Uğur Kamil

Geri vites lambasını siyah filmle kaplattım, stop lambasının ortasındaki beyaz kısmıda siyahmı yapsam acaba. Üzerinde çıkıntılı alan oldugu için film çekmek çok zor olur ama...

9182.jpg

9203.jpg

9209.jpg

9217.jpg

Geri vites lambasını siyah filmle kaplattım, stop lambasının ortasındaki beyaz kısmıda siyahmı yapsam acaba. Üzerinde çıkıntılı alan oldugu için film çekmek çok zor olur ama...

9182.jpg

9203.jpg

9209.jpg

9217.jpg

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Bu şekilde yapsam daha hoş görünürsanki ama yapması zor, o alanta 2 adet çıkıntı var

Çıkıntıları kesmeden yapmak imkansız gibi, sorunsuz kesmekte zor. Boyanabilir ama o zamanda aynı tonuyakalamak zor, reklamcıya gittigimde bii deniycem ama belki ısıtılarak halledilir film esnek sonuçta...

15168.jpg

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ahmet Karabatak

ancak bu kadar güzel olur eline emeğine saglık gule gule kullanın

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
ancak bu kadar güzel olur eline emeğine saglık gule gule kullanın

tşk ederim...

Buda son hali...

12417.jpg

12433.jpg

12444.jpg

DB3184FDFD954B6FB6475F34D9179A75.jpg

81B7D40A9964405490B732D8DFD15165.jpg

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Süper.Tekrar ellerine sağlık. :):):D

Resimleri link olarak yüklersen çok iyi olur aslında.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/Foruma-Res...24#entry1152124

Teşekkkür ederim Oktay abi, boş bi zamanımda resimlere bi düzen yapıcam bazıları görünmüyor...

Dün akşam Servet abi ile buluştuk burdan geçiyordu yemek molası vermişti. Ürünü ben görmedim ama geri vites lambası için bi led lamba önerdi anlattıgı kadarıyla hoşuma gitti şipariş verdirdi yurt dışından gelsin takıp ne gibi bi farklılık olacak merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Emeğinize değmiş.Bende çok beğendim.Bu arada konuyu yeni fark ettim :D Epey şey kaçırmışım...

Yorum bağlantısı
Teşekkür ederim Oktay abi, boş bi zamanımda resimlere bi düzen yapıcam bazıları görünmüyor...

Dün akşam Servet abi ile buluştuk burdan geçiyordu yemek molası vermişti. Ürünü ben görmedim ama geri vites lambası için bi led lamba önerdi anlattıgı kadarıyla hoşuma gitti şipariş verdirdi yurt dışından gelsin takıp ne gibi bi farklılık olacak merak ediyorum.

İyi yapmışsınız foto falan varsa Servet ustamla paylaş burda.Servet ustamı dinlemen iyi olmuş :D

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Emeğinize değmiş.Bende çok beğendim.Bu arada konuyu yeni fark ettim :) Epey şey kaçırmışım...

Teşekkür ederim. Yakından görenlerin %95'i beğeniyor. Beğenmeyenlerinde çoğu aracı standart kullanmayı sevenler :lol2:

İyi yapmışsınız foto falan varsa Servet ustamla paylaş burda.Servet ustamı dinlemen iyi olmuş :good1:

Hava karanlık diye fotograf makinesini yanıma almadım. Servet abininde fazla vakti yoktu istanbula dogru yola çıkacaktı. Eylülde tekrar gelecek o zaman işlerinden fırsat kalırsa daha uzun bi buluşma yaparız bol bolda resim çekerim.

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Ebrar Tüfek

bunun aynısını 2009 k200s ye yapılabilirmi maliyeti ne kadar olur ? bu arada elinize sağlık çok güzel olmuş heveslendim bende :bravo::good1:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Uğur Kamil

bunun aynısını 2009 k200s ye yapılabilirmi maliyeti ne kadar olur ? bu arada elinize sağlık çok güzel olmuş heveslendim bende :bravo::good1:

Yapılır bütün kasalarda aynı stop lambası kullanılmakta çünkü. Bana 500 tl yakın oldu maliyeti.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...